Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR Vita Daily Vitamin Drink 150 ml

Katalog Fiyatı 114,90 TL

82,10 TL

– Vücudun 10 farklı vitamine olan ihtiyacının %100’ünü karşılar
– 21 doğal meyve ve sebze konsantresinden üretilmiştir
– D ve B6 vitamini bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur
– Tiamin ve B12 vitamini normal enerji oluşum metabolizmasına katkıda bulunur
– Koruyucu maddeler ve boya içermez

Stok kodu: 80301-417

Bu ürünler de ilginizi çekebilir…

LR Vita Daily Vitamin Drink 150 ml için 1 değerlendirme

  1. 5 out of 5

    Esra Arslan (Ürünü satın aldı)

Değerlendirme yap

Ürün Bilgileri

Tüm aile bireylerinin rahatlıkla kullanabileceği doğal meyve ve sebze konsantrelerinin kapsamlı yoğun birleşimi ile LR Vita Daily Vitamin Drink Red Fruit, vücuda 10 farklı vitamin ihtiyacının %100’ünü sağlayan 21 doğal meyve ve sebze konsantresinden üretilmiştir. Tüm aile bireylerinin rahatlıkla kullanabileceği bir vitamin desteği sağlar. Koruyucu ve boya içermez.

İçeriğindeki meyve ve sebze konsantreleri karışımı üzüm, elma, vişne, kara mürver, frenküzümü, kuşburnu, çilek, böğürtlen, havuç, çakal eriği, yaban mersini, aroniya, erik, turna yemişi, kır iğdesi, limon, şeftali, kayısı, ahududu ve boysen böğürtleninden oluşur.

Vücut ihtiyacı olan tüm vitaminleri kendisi üretemez. Bu nedenle dengeli bir beslenme önemlidir. LR Vita Daily Vitamin Drink’in içerisindeki D ve B6 vitamini bağışıklık sistemini destekler, B12 vitamini hücre bölünmesine katkı sağlar ve B1 vitamini normal kalp fonksiyonlarına katkıda bulunur.

KULLANIMI

Günde 1 kez kapağın işaretli yerine kadar (= 5 ml) herhangi bir öğün sırasında veya sonrasında tüketin. Vita Daily Vitamin Drink Red Fruit sulandırılarak yoğurt veya müsli ile birlikte de tüketilebilir. Tatlıların üzerine kullanılabilir. Uzun süreli tüketim önerilir. Önerilen tüketim miktarı aşılmamalıdır. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayın.

25 ° C üzeri sıcaklıklarda tutmayın. Açıldıktan sonra sıkıca kapatılarak buzdolabında saklanmalı ve 5 hafta içinde tüketilmelidir. Kullanmadan önce çalkalayın.

Vita Daily Vitamin Drink Red Fruit’u yoğurt, dondurma, hatta waffle ile deneyebilirsiniz!

LR Vita Daily Vitamin Drink Vitaminler

Etiketler: