Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR Aloe Vera MSM Vücut Jeli 200ml

Kas ve eklemler için hızlı emilen, serinletici jel krem

%60 Aloe Vera Jel ve özel MSM kükürt bileşeni, ayı üzümü yaprağı ve söğüt kabuğu özü içerir
Cilde gerginlik ve elastikiyet sağlar

Stok kodu: 20604-101

Bu ürünler de ilginizi çekebilir…

LR Aloe Vera MSM Vücut Jeli 200ml için 6 değerlendirme

 1. 5 out of 5

  şeyda k. (Ürünü satın aldı)

  Bacaklarımda kullandım çok iyi nemlendiriyor

 2. 3 out of 5

  Dursun Koçyiğit (Ürünü satın aldı)

 3. 4 out of 5

  Olcay Şentürk (Ürünü satın aldı)

  Kokusu güzel degil

 4. 4 out of 5

  Feride Arslan (Ürünü satın aldı)

  fiyat uygun, kargo da hızlı geldi teşekkürler

 5. 5 out of 5

  Erkan Tekin

  Perşembe sabah sipariş verdim, ürün ertesi gün bana ulaştı. Orijinal ambalajıyla ve lr faturasıyle birlikte geldi. Teşekkürler.

 6. 4 out of 5

  sibel başer

  güneş lekelerim tamamen yok olmadı ama rengi açıldı, yaz bittikten sonra tekrar kullanmaya baslıcam, güneşin etkisi azalında daha etkili olur diye tahmin ediyorum

  • Deniz Akay – LR Bağımsız İş Ortağı

   Merhaba. MSM Vücut Jeli cilt lekelerinde etkilidir ancak yaz aylarında leke tedavisi önermiyoruz. Yazın cildimiz ister istemez yoğun güneşe maruz kalacağından lekeler koyulaşacaktır. Sizin de belirtmiş olduğunuz gibi yaz ayları geçtikten sonra kullanmaya başlamak en doğrusudur.

Değerlendirme yap

Ürün Bilgileri

LR Aloe Vera MSM Vücut Jeli özellikle eklemlerde gerginlik yaşayan kişilere ve sporculara uygundur. Özellikle müsabaka sporlarında ve vücudu zorlamayı gerektiren işlerde eklemlere fazlaca yüklenilir. Aloe Vera MSM Vücut Jeli serinletici etki yaratarak rahatlatır.

Yumuşak ve hızlı emilen, soğuk etki yaratan bir jeldir. Masaj yapılırken gerginlik hissi olan eklemlerin ve kasların yenilenmesine destek olabilir. Cilde ek esneklik ve elastikiyet katar.

KULLANIM ŞEKLİ

Jeli bakım gerektiren vücut kısımlarına gün içinde bir kaç kez geniş bölgelere yayarak sürün.

İÇERİK MADDELERİYLE İLGİLİ BİLGİLER

Aloe Vera MSM Vücut Jeli %60 Aloe Vera, ayı üzümü yaprakları ve söğüt kabuğu özütü ve ayrıca biyolojik öneme sahip MSM kükürtlü bileşik içerir. Buğday proteini, hyaluron asidi, çay ağacı yağı, allantoin ve biberiye özütünden oluşan kombinasyon uygulama bölgesinde hedeflenen etkiyi artırır.

MSM, “Methyl-Sulfonyl-Methan” kelimesinin açılımı olup, canlı organizmada daha çok eklem sıvısında bulunan bir kükürt bileşenidir. Cildimize melanin pigmentleri renk verir. MSM bileşiği, işte bu melaninin üretim yolunu değiştirir. Eumelanin (koyu renk pigmentler) yerine, pheomelanin (sarı renk pigmentler) üretimini hızlandırarak cildinizdeki koyu renk bölgelerin açılmasına yardım eder.

Jelin içinde bulunan ve hiperpigmantasyon özelliği olan bir başka içerik ise ayı üzümü. Bu içerik tek başına kullanıldığında ten rengini etkili bir biçimde beyazlatabilir. Bu özelliği yüzünden kozmetik ürünlerinde diğer içeriklerle birlikte kullanılır.

MSM ayrıca glukozamin adı verilen ve kas dokusu, bağ dokusu, eklemlerin yapısında bulunan bu maddenin yapımında ihtiyaç duyulan sülfüre kaynak oluşturur. Buna yardımcı olan ve ağrılarda etkili olan diğer bir içerik ise söğüt kabuğu özü. İçerisindeki salisin sayesinde aspirin etkisi olan bu bitki; yıllardır (özellikle Çin ve Avrupa’da) sırt ağrıları, eklem ağrıları, baş ağrısı gibi rahatsızlıklara karşı kullanılıyor.