Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR World

LR’ın resmi web sitesi www.lrworld.com adresinde geçen LR world (LR dünyası) kelimesi LR üyesi olduğunuzda birden fazla yerde karşımıza çıkıyor.

LR üyesi olduktan ve resmi web sitesine giriş yaptıktan sonra My LR World adımına tıkladığınızda, sipariş verebileceğiniz, güncel puan durumunu öğrenebileceğiniz, görsel içerikleri indirebileceğiniz ve bunun gibi LR üyelerine özel daha pek çok adıma ulaşabileceğiniz, size özel bir sayfaya giriş yapmış oluyorsunuz.

Giriş yaptıktan sonra site adresi de sadece LR üyelerinin erişebildiği my-lrworld.com olarak değişiyor. Yani resmi web sitemizin adresinde geçen LR world kelimesi, hem ilk giriş yapacağınız lrworld.com, hem de giriş yaptıktan sonra üyelere özel bilgilere erişebileceğiniz my-lrworld.com adresinde geçiyor. Her iki adresten Giriş adımına tıklayarak iş ortağı numaranız/epostanız ve şifrenizle LR üye girişi yapabilirsiniz.

LR world kelimesinin kullanıldığı bir başka yer ise aylık indirimli ve kampanyalı ürünlerin yer aldığı dergi. Aylık katalog olarak da bilinen LR World kataloğu her ay başında duyuruluyor ve o aya ait indirimleri ürünleri içeriyor. LR indirimli ürünler ve fiyatlarını içeren LR World Aylık Katalog basılı olarak ay başında verilen siparişlere ekleniyor veya online olarak görüntülenebiliyor.

Online LR World Kataloğu her ay şirket tarafından gönderilen bir email ile tüm iş ortaklarına duyuruluyor. LR World‘u dilerseniz my-lrworld.com adresine giriş yaptıktan sonra Download-Center’dan PDF olarak da indiribilirsiniz.