LR Aloe Vera Jel İçecek Sivera 1000ml

4.67 out of 5
(3 müşteri yorumu)
Katalog Fiyatı: 132,00 TL

94,90 TL

Isırgan otu ekstreli ürünümüz!

%91 saf Aloe Vera yaprak jeli
– %7 Çiçek balı
– Isırgan otu ekstresi içerir

Kullanım tavsiyesi günde 3 x 30 ml

LR Aloe Vera Ödeme Seçenekleri

Sıkça sorulan sorular

Hayır, üye olmasanız da indirimli fiyatlarla alışveriş yaparsınız. Sepete ürünleri ekleyerek doğrudan ödeme adımına geçebilirsiniz.
Aloeverauyelik.com 2014'ten beri LR Türkiye'nin resmi iş ortağıdır. Rekabetçi olabilmek için ürünleri indirimli üye geliş fiyatından satıyor, toplam satışımız üzerinden LR Türkiye'den prim alıyoruz. Bu sayede size en iyi fiyatı sunabiliyoruz.
Ürünleriniz LR Türkiye'nin merkez deposundan, LR logolu koli ve LR Türkiye irsaliyesi ile birlikte gönderilir. En yeni tarihli ve orijinal ürünleri alacağınızı kargonuzu teslim aşamasında irsaliyenizi kontrol ederek teyit edebilirsiniz.
Siparişiniz tarafımızca LR Türkiye'ye iletilecek ve LR Türkiye tarafından hazırlanarak adresinize gönderilecektir.
Tüm gönderimler Yurt İçi Kargo ile yapılmaktadır.

LR Aloe Vera Jel İçecek Sivera, bol miktarda doğal silisyum içermesi için ısırgan otu özütüyle birlikte %90 saf Aloe Vera jeli ve %7 gerçek çiçek balından yapılmış doğal bir üründür. Her yaş grubundan erkek ve kadınlar için uygundur. LR’ın kullandığı Aloe Vera her zaman kaliteli bir hammaddedir. Meksika yaylalarında böcek ilacı ve kimyasal gübre kullanılmadan kontrollü ekim yapılır. Saf Aloe Vera jelinin özenle işlenmesiyle ve sürekli yapılan kontrollerle Almanya’daki yüksek kalitenin eşit düzeyde kalması garantilenir. Ürün SGS INSTITUT FRESENIUS ve IASC (Uluslararası Aloe Bilim Konseyi) sertifikalıdır.

SERTİFİKALANDIRMA
LR Aloe Vera Jel İçecek Sivera SGS INSTITUT FRESENIUS ve IASC (Uluslararası Aloe Bilim Konseyi) sertifikalıdır. SGS INSTİTUT FRESENIUS, piyasadaki en sıkı kurallara bağlı test damgalarından birini sağlamaktadır. Bu bağımsız enstitü, LR’nin ürettiği 4 farklı Aloe Vera jel içeceğin ortaya çıkışı, rastgele şekilde veya düzenli aralıklarla denenmesi, üzerinde çalışılmasi ve tamamlanmış son ürüne ulaşılmasi aşamalarını düzenli şekilde ay ay, yıl yıl denetler. IASC, Aloe Vera bitkilerinin pozitif özelliklerinin yayılması ve kullanılması için çalışan bilimsel bir yatırım kuruluşudur. Maryland’deki (ABD) merkez ofisiyle IASC, Aloe Veralı ürünlerin kalitesini ciddi miktarda artırmak üzere sıkı önlemler alarak bu ürünlerin sertifikalandırılması fırsatını sunar.

TÜKETİM ÖNERİSİ
Günlük olarak ögünlerden önce 3x30ml şeklinde tüketin. Aloe Vera Jel Içecek Sivera istege göre sade, sulandırılmış, hafif sogutulmuş veya oda sıcaklıgında içilebilir. Çeşitli ve dengeli beslenmeye ve sağlıklı bir yaşam sürmeye dikkat edin. Ürünü çocukların erişiminden uzak tutun.

sivera besin degerleri

LR Aloe Vera Jel İçecek Sivera 1000ml için 3 inceleme

 1. 5 out of 5

  Hatice Kuru

  Msm jel ile birlikte annemin diz ağrıları için kullandık. Iki ay oldu ve ağrılar eskisine göre çok azaldi. Kesinlikle tavsiye ederim.

  • Deniz Akay – LR Bağımsız İş Ortağı

   Sivera’ya ek olarak MSM Vücut Jeli kullanmanızı öneririm, içerisinde söğüt kabuğu özü sayesinde ağrıların azalmasına yardımcı olacaktır.

 2. 4 out of 5

  neslihan torlak

 3. 5 out of 5

  öznur solak

Yorum yap

Hoşunuza gidebilir…

LR Whatsapp Duyuru Grubu
LR Aloe Vera Jel İçecek Sivera 1000ml
94,90 TL
0