LR Haziran İndirimleri
LR Haziran İndirimleri

LR’ın aylık kataloğu var mı?

LR’ın aylık kampanyalı ürünlerinin ve satış fiyatlarının yer aldığı aylık kataloğu LR World, 2018 Ekim ayından beri yayınlanmıyor. Bunun yerine her ay indirime giren ürünler iş ortaklarına email ile duyuruluyor. Aylık indirimli ürünlerin listesine buradan ulaşabilirsiniz.

LR World, LR’ın tüm ülkelerde yayınlanan aylık indirime giren ürünlerin yer aldığı broşürün ismi. LR’ın tüm ürünlerinin yer aldığı ana katalog 6 ayda bir yenilenirken, sadece kampanyalı ürünlerin yer aldığı LR World her ay başında yayınlanıyor. Türkiye’de de aynı isimle çıkan bu broşür, 2018 yılında belirli ürün gruplarının Euro/TL kurundaki yükseliş nedeniyle Türkiye’de satıştan kalkmasının ardından 2018 Ekim ayından itibaren yayınlanmamaya başlamıştı. O tarihten beri her ay kampanyaya giren ürünler şirket tarafından LR üyelerine her ay başında email ile duyuruluyor.

Türkiye ekonomisindeki düzelmeyle birlikte önümüzdeki dönemde satıştan kalkan ürün gruplarının tekrar Türkiye’ye gelmesini ve LR aylık kataloğu LR World’un yeniden yayınlanmaya başlamasını bekliyoruz.

Her ay indirime giren LR ürünlerini Android uygulamamızı indirirerek veya Whatsapp Duyuru Grubumuz‘a katılarak takip edebilirsiniz.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünlerini katalog fiyatından %29 indirimli almak için BURAYA TIKLAYARAK ONLİNE SİPARİŞ VERİN

Ya da LR üyesi olarak hem indirimden faydalanın, hem de dilerseniz satış yapmaya ve ekip kurmaya başlayın. Bilgi için aşağıdaki formu doldururak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Whatsapp Duyuru Grubu
lr aloe vera android uygulamasini indir
lr aloe vera android uygulamasini indir

Yorum yapın