Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR Aloe Vera Kids Çocuklar için Diş Macunu 50ml

Katalog Fiyatı: 19,00 TL

13,50 TL

– Parıldayan Diş Macunu
%38 Aloe Vera jel diş etinin bakımını yapar
– Çocuk odaklı florür seviyesi
– Ksilitol diş çürümesine karşı korur
– Kalsiyum diş minesini güçlendirir

LR Health & Beauty Yetkili Satıcı › LR Türkiye Stoğundan Gönderim – %100 Orijinal ve Faturalı Ürün Garantisi
Stok kodu: 20329-1 Kategoriler: , Etiketler: ,

Bu ürünler de ilginizi çekebilir…

Sıkça sorulan sorular

Hayır, üye olmasanız da indirimli fiyatlarla alışveriş yaparsınız. Sepete ürünleri ekleyerek doğrudan ödeme adımına geçebilirsiniz.
Aloeverauyelik.com 2014'ten beri LR Türkiye'nin resmi iş ortağıdır. Rekabetçi olabilmek için ürünleri indirimli üye geliş fiyatından satıyor, toplam satışımız üzerinden LR Türkiye'den prim alıyoruz. Bu sayede size en iyi fiyatı sunabiliyoruz.
Ürünleriniz LR Türkiye'nin merkez deposundan, LR logolu koli ve LR Türkiye irsaliyesi ile birlikte gönderilir. En yeni tarihli ve orijinal ürünleri alacağınızı kargonuzu teslim aşamasında irsaliyenizi kontrol ederek teyit edebilirsiniz.
Siparişiniz tarafımızca LR Türkiye'ye iletilecek ve LR Türkiye tarafından hazırlanarak adresinize gönderilecektir.
Tüm gönderimler Yurt İçi Kargo ile yapılmaktadır.

Açıklama

LR Aloe Vera Kids cocuklar icin Dis Macunu

LR Aloe Vera Kids Çocuklar için Diş Macunu, hassas çocuk dişlerinin ihtiyaçları için özel olarak geliştirilmiştir. %38 Aloe Vera jel içeriği diş etinin bakımını yapar, ksilitol diş çürümelerine karşı korur ve kalsiyum diş minesini güçlendirir.

Çocuklar için uygun olan 1.000 ppm’lik florür içeriği, diş jeli için önemli bir bileşendir: Flörür, dişi bir örtü gibi saran diş minesinin doğal bir bileşenidir. Şeker ve asitler bu koruyucu tabakada pürüzler ve küçük deliklere neden olabilir. Diş macunu içerisindeki florür, bu pürüzlerin tekrar kapatılmasına ve böylece diş çürümelerinin önlenmesine yardımcı olur.

Kullanım

İlk süt dişleri çıktığında, günde bir kez ıslak diş fırçasına bezelye büyüklüğünde Aloe Vera KIDS diş macunu sürün, dişleri fırçalayın ve ağzı iyice yıkayın.

2 yaşından itibaren günde iki kez uygulayın.

Diş macununun aşırı yutulmasını önlemek için küçük çocukların diş fırçalaması bir ebeveyn gözetimi altında olmalıdır. Diş macununun jel benzeri dokusu çocuklarda diş fırçalamayı çok kolaylaştırır – diş fırçasına özellikle iyi yapışır ve lavaboya düşme olasılığı azalır. Yeşil parıltılı rengi küçükler için gerçek bir eğlence faktörüdür!

Zahnmännchen-Mührü

Şekersiz yiyecekler ve içecekler dişlerinizin sağlıklı kalmasına yardımcı olur. Ancak her şekersiz ürün diş dostu değildir. Bazen ilk bakışta farkedilmeyen gizli şekerler veya yüksek asitliğe sahip ürünler dişlere zarar verir.

Sadece “Life-Test” olarak adlandırılan bir test ile bir ürünün diş dostu olup olmadığı bilimsel olarak kanıtlanabilir – yani diş yüzeyinde ne çürük ne de başka asit hasarlarına neden olup olmadığı kontrol edilir. Ancak o zaman, herkesin ürünün dişlere zarar vermeyeceğini hemen anladığı durumlarda, Zahnmännchen mührü verilir. LR Aloe Vera Kids Çocuklar için Diş Macunu bu mührü almıştır ve ebeveynlere küçükleri için en uygun diş bakımını garanti eder.

Neden süt dişlerinin özel bakıma ihtiyacı var?

Çocukların diş minesi yetişkinlerden daha hassastır ve dişleri daha kolay çürür. Bu, hem süt dişleri için hem de diş minesi üç yıl sonra olgunlaşan kalıcı dişler için de geçerlidir. Bu nedenle süt dişlerine, kalıcı dişlerine kavuşuncaya kadar özen gösterilmelidir.

Çocukların süt dişlerinin kalıcı dişlere kavuşmadan önce sadece birkaç yıl dayanması gerekmesine rağmen, süt dişlerinin bakımı yine de önemlidir. Süt dişleri diş çürümesiyle karşı karşıya kaldıktan sonra, çürük bakterileri hızla çoğalabilir ve daha sonra çıkan kalıcı dişleri tehlikeye atabilir. Süt dişleri aynı zamanda kalıcı dişlerin yerini belirler. Erken kayıp çiğneme organının fonksiyon eksikliğine neden olur ve diş gelişimini etkileyebilir.

Bu nedenle, çocuklar için diş bakımı ürünleri, diş minesini etkileyen herhangi bir ek asit veya şeker içermemelidir.

LR Aloe Vera Kids Çocuklar için Diş Macunu 50ml için 1 inceleme

  1. 4 out of 5

    Belgin Şenata

    lr bu ürünleri çıkarmakta biraz geç kaldı ama hiç olmamasından iyidir. kızım da tadını çok sevdi memnun kaldık.

İnceleme yap

LR Whatsapp Duyuru Grubu
LR Aloe Vera Kids Çocuklar için Diş Macunu 50ml
LR Aloe Vera Kids Çocuklar için Diş Macunu 50ml
13,50 TL