Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR Aloe Vera Kids Çocuklar için Diş Macunu 50ml

Katalog Fiyatı 23,90 TL

17,10 TL

Parıldayan Diş Macunu
%38 Aloe Vera jel diş etinin bakımını yapar
Çocuk odaklı florür seviyesi
Ksilitol diş çürümesine karşı korur
Kalsiyum diş minesini güçlendirir

Stok kodu: 20329-1

Bu ürünler de ilginizi çekebilir…

LR Aloe Vera Kids Çocuklar için Diş Macunu 50ml için 3 değerlendirme

 1. 4 out of 5

  İsimsiz (Ürünü satın aldı)

 2. 5 out of 5

  Banu T. (Ürünü satın aldı)

  kizim bu dis macununa bayildi

 3. 4 out of 5

  Belgin Şenata (Ürünü satın aldı)

  lr bu ürünleri çıkarmakta biraz geç kaldı ama hiç olmamasından iyidir. kızım da tadını çok sevdi memnun kaldık.

Değerlendirme yap

Ürün Bilgileri

LR Aloe Vera Kids Çocuklar için Diş Macunu, hassas çocuk dişlerinin ihtiyaçları için özel olarak geliştirilmiştir. %38 Aloe Vera jel içeriği diş etinin bakımını yapar, ksilitol diş çürümelerine karşı korur ve kalsiyum diş minesini güçlendirir.

Çocuklar için uygun olan 1.000 ppm’lik florür içeriği, diş jeli için önemli bir bileşendir: Flörür, dişi bir örtü gibi saran diş minesinin doğal bir bileşenidir. Şeker ve asitler bu koruyucu tabakada pürüzler ve küçük deliklere neden olabilir. Diş macunu içerisindeki florür, bu pürüzlerin tekrar kapatılmasına ve böylece diş çürümelerinin önlenmesine yardımcı olur.

Kullanım

İlk süt dişleri çıktığında, günde bir kez ıslak diş fırçasına bezelye büyüklüğünde Aloe Vera KIDS diş macunu sürün, dişleri fırçalayın ve ağzı iyice yıkayın.

2 yaşından itibaren günde iki kez uygulayın.

Diş macununun aşırı yutulmasını önlemek için küçük çocukların diş fırçalaması bir ebeveyn gözetimi altında olmalıdır. Diş macununun jel benzeri dokusu çocuklarda diş fırçalamayı çok kolaylaştırır – diş fırçasına özellikle iyi yapışır ve lavaboya düşme olasılığı azalır. Yeşil parıltılı rengi küçükler için gerçek bir eğlence faktörüdür!

Zahnmännchen-Mührü

Şekersiz yiyecekler ve içecekler dişlerinizin sağlıklı kalmasına yardımcı olur. Ancak her şekersiz ürün diş dostu değildir. Bazen ilk bakışta farkedilmeyen gizli şekerler veya yüksek asitliğe sahip ürünler dişlere zarar verir.

Sadece “Life-Test” olarak adlandırılan bir test ile bir ürünün diş dostu olup olmadığı bilimsel olarak kanıtlanabilir – yani diş yüzeyinde ne çürük ne de başka asit hasarlarına neden olup olmadığı kontrol edilir. Ancak o zaman, herkesin ürünün dişlere zarar vermeyeceğini hemen anladığı durumlarda, Zahnmännchen mührü verilir. LR Aloe Vera Kids Çocuklar için Diş Macunu bu mührü almıştır ve ebeveynlere küçükleri için en uygun diş bakımını garanti eder.

Neden süt dişlerinin özel bakıma ihtiyacı var?

Çocukların diş minesi yetişkinlerden daha hassastır ve dişleri daha kolay çürür. Bu, hem süt dişleri için hem de diş minesi üç yıl sonra olgunlaşan kalıcı dişler için de geçerlidir. Bu nedenle süt dişlerine, kalıcı dişlerine kavuşuncaya kadar özen gösterilmelidir.

Çocukların süt dişlerinin kalıcı dişlere kavuşmadan önce sadece birkaç yıl dayanması gerekmesine rağmen, süt dişlerinin bakımı yine de önemlidir. Süt dişleri diş çürümesiyle karşı karşıya kaldıktan sonra, çürük bakterileri hızla çoğalabilir ve daha sonra çıkan kalıcı dişleri tehlikeye atabilir. Süt dişleri aynı zamanda kalıcı dişlerin yerini belirler. Erken kayıp çiğneme organının fonksiyon eksikliğine neden olur ve diş gelişimini etkileyebilir.

Bu nedenle, çocuklar için diş bakımı ürünleri, diş minesini etkileyen herhangi bir ek asit veya şeker içermemelidir.