Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR Vita Daily Vitamin Drink 2’li Set

Katalog Fiyatı 229,88 TL

164,20 TL

2 x LR Vita Daily Vitamin Drink 164,20 TL yerine yalnızca 130,60 TL

Bu ürünler de ilginizi çekebilir…

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“LR Vita Daily Vitamin Drink 2’li Set” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Ürün Bilgileri

Tüm aile bireylerinin rahatlıkla kullanabileceği doğal meyve ve sebze konsantrelerinin kapsamlı yoğun birleşimi ile LR Vita Daily Vitamin Drink Red Fruit, vücuda 10 farklı vitamin ihtiyacının %100’ünü sağlayan 21 doğal meyve ve sebze konsantresinden üretilmiştir. Tüm aile bireylerinin rahatlıkla kullanabileceği bir vitamin desteği sağlar. Koruyucu ve boya içermez.

İçeriğindeki meyve ve sebze konsantreleri karışımı üzüm, elma, vişne, kara mürver, frenküzümü, kuşburnu, çilek, böğürtlen, havuç, çakal eriği, yaban mersini, aroniya, erik, turna yemişi, kır iğdesi, limon, şeftali, kayısı, ahududu ve boysen böğürtleninden oluşur.

Vücut ihtiyacı olan tüm vitaminleri kendisi üretemez. Bu nedenle dengeli bir beslenme önemlidir. LR Vita Daily Vitamin Drink’in içerisindeki D ve B6 vitamini bağışıklık sistemini destekler, B12 vitamini hücre bölünmesine katkı sağlar ve B1 vitamini normal kalp fonksiyonlarına katkıda bulunur.

KULLANIMI

Günde 1 kez kapağın işaretli yerine kadar (= 5 ml) herhangi bir öğün sırasında veya sonrasında tüketin. Vita Daily Vitamin Drink Red Fruit sulandırılarak yoğurt veya müsli ile birlikte de tüketilebilir. Tatlıların üzerine kullanılabilir. Uzun süreli tüketim önerilir. Önerilen tüketim miktarı aşılmamalıdır. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayın.

25 ° C üzeri sıcaklıklarda tutmayın. Açıldıktan sonra sıkıca kapatılarak buzdolabında saklanmalı ve 5 hafta içinde tüketilmelidir. Kullanmadan önce çalkalayın.

Vita Daily Vitamin Drink Red Fruit’u yoğurt, dondurma, hatta waffle ile deneyebilirsiniz!

LR Vita Daily Vitamin Drink Vitaminler