Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR Pro 12 – Probiyotik Kapsüller

Katalog Fiyatı 204,90 TL

146,40 TL

– 12 farklı probiyotik bakteri türü içerir
– Toplam 30 kapsül / Kapsül başı 1 milyar probiyotik bakteri içerir
– Patentli çifte mikrokapsülasyon

Stok kodu: 80370

Bu ürünler de ilginizi çekebilir…

LR Pro 12 – Probiyotik Kapsüller için 2 değerlendirme

  1. 5 out of 5

    Nil Soysal (Ürünü satın aldı)

    Bu ürünü kullandığımdan beri kendimi çok daha zinde ve sağlıklı hissediyorum .Probiyotik faydalarını saymakla bitmez ..Ayrica piyadaki örneklerine göre içerik olarak çok daha zengin 🙂

  2. 5 out of 5

    emrah alpak

    piyasadaki en iyi probiyotik

Değerlendirme yap

Ürün Bilgileri

Probiyotikler bağırsaklarda yaşayan yararlı mikro organizmalardır. LR Pro 12‘de, kapsül başına 12 farklı bakteri kültüründen gelen toplamda 1 milyar probiyotik bakteri, bağırsak florasının sağlıklı ve dengeli olmasını sağlar. Yararlı mikro organizmaların sayısı arttıkça zararlı mikro organizmaların sayısı düşer, böylelikle bağırsaklarımız ve sindirim sistemimiz doğru ve sağlıklı şekilde çalışır.

Probiyotikler şu durumlarda etkilidir:
– Bağışıklık sisteminin güçlenmesi
– Sindirimin etkinliğini ve gıdalarla alınan bazı vitamin ve minerallerin emiliminin artması
– Buna bağlı olarak kabızlığın, iltihaplı bağırsak hastalıklarının ve enfeksiyonlarının azaltılması
– Laktoz intoleransının önlenmesi
– Karaciğerin ve böbreğin görev yükünün azaltılması

Patentli Mikrokapsülleme
LR Pro12‘nin patentli mikrokapsülleme ile yapılan üretimi sayesinde (mikro organizmaları koruyan dış kabuk), kritik mide geçişi sırasında bakteriler korunur. Böylece bakteriler herhangi bir hasara uğramadan bağırsaklara iletilirler. Bağırsağa giden yolda kritik mide geçişi sırasında bakterilerin sağkalım oranı probiyotik ürünlerin etkisi üzerinde belirleyici bir faktördür. Çünkü midede yer alan mide asitleri bakterileri tahrip ederek onları etkisi hale getirir. LR Pro 12, diğer ürünlere kıyasla bakterileri belirgin ölçüde daha etkili şekilde koruyan çift kat mikro kapsüllere sahiptir. 12 farklı bakteri türünün tek bir üründe gelmesi de patent almış olmasının bir başka sebebidir.

LR Pro 12 içerisindeki faydalı bakteriler şunlardır:

• Bifidobacterium Iongum
• Bifidobacterium breve
• Bifidobacterium bifidum
• Bifidobacterium infantis
• Bifidobacterium lactis
• Lactobacillus plantarum
• Lactobacillus casei
• Lactobacillus paracasei
• Lactobacillus rhamnosus
• Lactobacillus acidophilus
• Lactobacillus bulgaricus
• Streptococcus thermophilus

Prebiyotikler
Yararlı mikro organizmaların probiyotiklerin besin maddeleri prebiyotiklerdir. Prebiyotikler, probiyotiklerin işlevlerini en iyi şekilde göstermelerine ve sayılarının artmasına yardımcı olurlar. LR Pro 12, hem probiyotikler hem de prebiyotikler açısından oldukça zengindir. LR Pro 12’de FOS (frukto oligosakkaritler) prebiyotikleri yer alır.

Patent
Bu ürünün kendine özgü bileşimi nedeniyle tüm ürün bu patent numarası ile patentlendirilmiştir: Patent No: EP 2 228 067 A1

LR Pro 12 kullanımı:
Bir kutu 30 probiyotik kapsül içerir. Yemekten önce olacak şekilde günde 1 adet LR Pro 12 kapsülünü bir bardak suyla alın. Tavsiye edilen günlük tüketim miktarı aşılmamalıdır. Çeşitli ve dengeli beslenmeye ve sağlıklı bir yaşam sürmeye dikkat edin. Ürünü çocukların erişiminden uzak tutun. Gluten içermez. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde doktora danışılmadan kullanılmamalıdır. 12 yaş üzeri çocuklar ve yetişkinlerin kullanımı için uygundur. İlaç değildir.

LR Pro 12 için ideal takviye LR Aloe Vera Jel içeceklerdir. Bu jel içecekler bağırsağı probiyotik bakteriler için en iyi şekilde hazırlar.

Etiketler: