Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR ProBalance – Alkali Beslenme Tabletleri

Katalog Fiyatı: 132,00 TL

104,90 TL

Üyelik şartı yok! Sepete ekle ve aynı indirimden yararlan

• ProBalance doğal asit baz dengesini destekler.
• Değerli mineraller ve eser elementler içerir.
• Genel sağlığı destekler ve yorgunluğu hafifletir.

LR Health & Beauty Yetkili SatıcıLR Türkiye Stoğundan Gönderim – %100 Orijinal ve Faturalı Ürün Garantisi
Stok kodu: 80102

Bu ürünler de ilginizi çekebilir…

Sıkça Sorulan Sorular

Hayır, üye olmasanız da indirimli fiyatlarla alışveriş yaparsınız. Sepete ürünleri ekleyerek doğrudan ödeme adımına geçebilirsiniz.
Aloeverauyelik.com 2014'ten beri LR Türkiye'nin resmi iş ortağıdır. Rekabetçi olabilmek için ürünleri indirimli üye geliş fiyatından satıyor, toplam satışımız üzerinden LR Türkiye'den prim alıyoruz. Bu sayede size en iyi fiyatı sunabiliyoruz.
Ürünleriniz LR Türkiye'nin merkez deposundan, LR logolu koli ve LR Türkiye irsaliyesi ile birlikte gönderilir. En yeni tarihli ve orijinal ürünleri alacağınızı kargonuzu teslim aşamasında irsaliyenizi kontrol ederek teyit edebilirsiniz.
Siparişiniz tarafımızca LR Türkiye'ye iletilecek ve LR Türkiye tarafından hazırlanarak adresinize gönderilecektir.
Tüm gönderimler Yurt İçi Kargo ile yapılmaktadır.

LR ProBalance – Alkali Beslenme Tabletleri için 4 inceleme

 1. 4 out of 5

  emrah alpak (Ürünü satın aldı)

  zayıflamak icin aldım şeftalili aloe vera icecekle birlikte kullanacagım umarım faydası olur

 2. 3 out of 5

  Burcin Gönenç (Ürünü satın aldı)

  zayıflattığı söylendi insalah faydası olur

 3. 5 out of 5

  Serap Kızılhan (Ürünü satın aldı)

 4. 4 out of 5

  şükran

  bu ürünü ilk çıktığı zaman ballı aloe vera içecekle birlikte kullanıp 2 kilo vermiştim metobolizmanızı hızlandırıyor ama daha cok kilo vermek istiyosanız mutlaka diyet yapmalısınız

İnceleme yap

Ürün Bilgileri

lr probalance tabletler katalog

Asit baz dengesi organizmanın tüm yaşamsal sürecinin temeli ve sağlığın koruması için temel şarttır. Bu hassas dengeyi koruyarak fiziksel, duygusal ve zihinsel bütün vücut fonksiyonlarımızın sağlıklı işlemesini sağlayabiliriz.

Vücut için sağlıklı gıdaların tüketilmemesi ve uygun olmayan yaşam biçimi vücuttaki pH dengesini bozarak pek çok hastalığa zemin hazırlamaktadır. Asidik pH, vücudumuzun üç önemli alkali minerali olan sodyum, kalsiyum ve magnezyumun dengesini bozar. Vücut asidik ortamı nötralize etmek için kalsiyumu kemiklerden alarak kullanır. Bunun sonucunda vücutta yedek olarak depolanmış alkali mineral dengelerine zarar verir.

İşte bu vücut dengesini etkin biçimde kontrol altında tutabilmemiz için LR ProBalance tam size göre! LR ProBalance kullanan kişiler fiziksel olarak sağlıklı ve zinde aynı zamanda duygusal ve zihinsel olarak pozitif ve berraktırlar. Sonuç mükemmeldir; çünkü hücreler olması gerektiği gibi sağlıklı alkali bir ortam içindedir.

UNUTMAYIN! “pH’ı dengeli olmayan bir vücut hastalıkları kendine çeken güçlü bir mıknatıstır”. LR ProBalance ile sağlığınıza destek vererek hayatınıza daha fazla kalite katmanızı dileriz.

LR ProBalance hapları ile vücudunuzun asit-baz dengesini koruyabilirsiniz. Hücreler sağlıklı bir alkali ortam içinde olduğundan kendinizi fiziksel ve zihinsel olarak zinde ve sağlıklı hissedersiniz.

LR PROBALANCE ÖZELLİKLERİ

LR ProBalance asit baz içerigini dengeleyerek, buna baglı olarak genel saglık durumunu iyileştirir. Mineral eksikligi dolayısıyla yorgunlugu veya huzursuzlugu engellemeye yardımcı olur. LR ProBalance kalsiyum ve potasyum gibi eser elementler ve uygunlaştırılmış temel mineraller içerir. Gluten, laktoz ve hayvansal içerik maddeleri içermez.

TÜKETİM ÖNERİSİ

Bir kutu 360 tablet içerir. Günde 2×2 miktarda tablet bir miktar suyla alınmalıdır. Belirtilen önerilen günlük tüketim miktarı așılmamalıdır. Çeșitli ve dengeli beslenmeye ve sağlıklı bir yașam sürmeye dikkat edin. Ürünü çocukların erișiminden uzak tutun. Serin ve kuru yerde saklayın

İÇERİK MADDELERİYLE İLGİLİ BİLGİLER

İnsan vücudu magnezyum, kalsiyum ve kalyum, bakır, krom ve molibden gibi eser elementlerin düzenli alınmasına bağlıdır. Bunlar asit baz içeriğinini düzenlemeye yardımcı olur. LR, ProBalance’ta potasyum ve sodyum karbonat kullanır.

EFSA* TARAFINDAN BİLİMSEL OLARAK ONAYLANMIȘTIR

Potasyum, sinir sisteminin ve kas sisteminin normal fonksiyonunu sürdürmesine destek olur. Magnezyum, yorgunluk ve bitkinliği hafifletir ve elektrolit içeriğini dengelemeye yardımcı olur. Kalsiyum, kanın normal pıhtılașmasına ve normal bir enerji metabolizmasına katkıda bulunur. Bakır, hücrelerin oksidatif strese karșı korunmasına katkı sağlar. Krom, makro besin maddelerine yönelik normal metabolizmanın ve kandaki normal șeker miktarı düzeyinin korunmasına yardımcı olur. Molibden kükürtlü aminoasit metabolizmasına katkı sağlar.
*Avrupa Gıda Güvenliği Kurumu

lr probalance
LR ProBalance – Alkali Beslenme Tabletleri
104,90 TL