Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR Aloe Vera Jel İçecek Şeftali 1000ml (Şekersiz)

Katalog Fiyatı 152,90 TL

109,20 TL

Jel içeceğimizin Aloe Vera içeriğini yükselterek doğal şeftali aroması ile zenginleştirdik.

%98 saf Aloe Vera yaprak jeli
– Şeker ilavesiz
– Günlük C vitamini ihtiyacını %100 karşılar
– Günlük öğün başına sadece 0,054 Ekmek birimi
– Hem yetişkinler hem de çocuklar tarafından sevilir

Kullanım tavsiyesi günde 3 x 30 ml

Stok kodu: 80750-17

Bu ürünler de ilginizi çekebilir…

LR Aloe Vera Jel İçecek Şeftali 1000ml (Şekersiz) için 4 değerlendirme

 1. 4 out of 5

  Gülşah

  Merhaba ürünü henüz aldım .Hem tip 2 diabetim hemde kollesterol sorunum var sanırım bu ürününde böyle bir fayda sağlayıcılığı mevcut.Merak ettiğim şey şu ne kadar kullanıp ne kadar ara vermeil.Kür şeklinde kullanılır diye duydum ancak süre nedir bilmiyorum.Teşekkürler

  • Deniz Akay – LR Bağımsız İş Ortağı (Ürünü satın aldı)

   Unutmamak gerekiyor ki bu ürün ilaç değil, gıda takviyesi. Gıda takviyelerinde şirketimiz düzenli kullanım önermektedir, yani günlük 3 x 3 kapak şeklinde. Dilerseniz 3 ay kullanıp, sonrasında 1 ay ara vermek şeklinde devam edebilirsiniz.

 2. 5 out of 5

  Ömer DİLBAZ (Ürünü satın aldı)

 3. 5 out of 5

  Müzeyyen K. (Ürünü satın aldı)

 4. 5 out of 5

  recai korkmaz

  şeker hastasıyım. deniz bey’in tavsiyesi üzerine şekersiz olduğu için buna başladım ve çok memnunum! teşekkürler.

  • Deniz Akay – LR Bağımsız İş Ortağı

   Memnun kalmanıza çok sevindim Recai bey 🙂 Ben teşekkür ederim.

Değerlendirme yap

Ürün Bilgileri

LR Aloe Vera Jel İçecek Şeftali % 98 oranında Aloe Vera jeli içeren doğal bir üründür.

Hafif, meyvemsi tadına şeker ilavesi olmadan sahip olur ve günlük tüketim oranında yalnızca 0,054 ekmek birimi doğal şeker bulunur. Bu nedenle özellikle diyabetliler için uygundur.

Değerli içerik maddeleri sağlığa katkıda bulunur ve metabolizmayı destekler. Tavsiye edilen günlük dozla % 100 oranında C vitamini alınır.

ALOE VERA JELİNİN İÇERİSİNDE NELER VAR?
Aloe vera; vitaminler, enzimler, mineraller, şekerler, amino asitler gibi potansiyel olarak aktif 75 aktif bileşeni doğal olarak içerir.

Aloe vera jelde aşağıdaki vitaminler bulunur:
B1 vitamini, insan organizmasındaki enerji dengesi için önemlidir. Vitamin B1, oksidasyon süreçlerini yönlendirdiği için detoksifikasyon süreçleri için gereklidir. Kırmızı kan hücrelerinin inşası için de önemlidir.
B6 vitamini, amino asit metabolizması için hayati koenzimdir ve hemoglobinin sentezi için de gereklidir ve bağışıklık sisteminin uygun aktivitesini destekler.
B12 vitamini, nükleik asidin sentezi, hafıza ve konsantrasyon için çok önemlidir. Genellikle sadece hayvansal ürünlerde bulunur, vejetaryenler için çok önemlidir.
C vitamini bağışıklık sistemini güçlendirir, kemik, diş, kan ve hormonlar için gereklidir. Vücut hücrelerini erken yaşlanmadan korur ve toksinlerin etkilerini durdurmaya yardımcı olur.
E vitamini serbest radikalleri nötralize eder ve bu nedenle hücreleri erken yaşlanmaya karşı korur.

Aloe vera jelinde bulunan aşağıdaki mineraller ve mikro besinlerin tümü sağlığa genel olumlu katkılarda bulunur:
Demir, bağışıklık sistemi ve genel refahı artırmak için önemlidir.
Kalsiyum sağlıklı kemikler ve dişler için gereklidir. Ayrıca kan pıhtılaşması ve dürtülerin kas ve sinirlerde yönlendirilmesi için de önemlidir.
Magnezyum çok sayıda enzimin işlevselliğini kolaylaştırır. Kas ve sinirlerin aşırı uyarılmasını ve kalbi korur. Magnezyum özellikle “anti-stres minerali” olarak bilinir.
Manganez vücuda detoksifikasyon süreçlerinde yardımcı olur ve kemikler, kıkırdakları, lifleri ve bağ dokusunu destekler.
Selenyum stres, çevresel etkenler, sigara dumanı vb. tarafından üretilen serbest radikallerin yok edilmesine yardımcı olur. Ayrıca, bağışıklık savunması için çok önemlidir.
Çinko serbest radikallerden korur ve bağışıklık sistemini güçlendirir.

Aloe vera jeli içerisinde ayrıca krom, potasyum, bakır, sodyum gibi önemli mineraller, folik asit ve kolin bulunur.

KALİTE GARANTİSİ
LR’ın ürünlerinde her zaman en kaliteli aloe verayı kullanır. Meksika platolarındaki ekim alanlarında kontroller düzenli olarak sürdürülmektedir. Saf aloe vera jelinin özenle işlenmesiyle ve sürekli yapılan kontrollerle Almanya’daki yüksek kalitenin eşit düzeyde kalması garantilenir. Ürünler için ayrıca SGS INSTITUT FRESENIUS ve IASC (Uluslararası Aloe Bilim Konseyi) gibi bağımsız kuruluşların sertifikalandırmasına başvurulur.

SGS INSTITUT FRESENIUS, piyasadaki en sıkı kurallara bağlı test damgalarından birini sağlamaktadır. Bu bağımsız enstitü, LR’in ürettiği 4 farklı Aloe Vera jel içeceğin ortaya çıkışı, rastgele şekilde veya düzenli aralıklarla denenmesi, üzerinde çalışılması ve tamamlanmış son ürüne ulaşılması aşamalarını düzenli şekilde ay ay, yıl yıl denetler. IASC, Aloe Vera bitkilerinin pozitif özelliklerinin yayılması ve kullanılması için çalışan bilimsel bir kuruluştur. Maryland’deki (ABD) merkez ofisiyle IASC, Aloe Veralı ürünlerin kalitesini ciddi miktarda artırmak üzere sıkı önlemler alarak bu ürünlerin sertifikalandırılması fırsatını sunar.

EFSA* TARAFINDAN BILIMSEL OLARAK ONAYLANMIŞTIR
C vitamini bağışıklık sisteminin normal fonksiyonunu sürdürmesine ve normal bir enerji metabolizmasına katkıda bulunur. Ayrıca C vitamini kemiklerde normal bir kolajen üretiminin saglanmasına katkıda bulunur.
* Avrupa Gıda Güvenligi Kurumu

TÜKETİM ÖNERİSİ
LR Aloe Vera Jel İçecek Şeftali‘yı günlük olarak öğünlerden önce 3 x 30 ml şeklinde tüketin. Aloe Vera Jel İçecek Şeftali isteğe göre sade, sulandırılmış, hafif soğutulmuş veya oda sıcaklığında içilebilir. Belirtilen, önerilen günlük tüketim miktarı aşılmamalıdır. Çeşitli ve dengeli beslenmeye ve sağlıklı bir yaşam sürmeye dikkat edin. Ürünü çocukların erişiminden uzak tutun.