Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR Pro Minerals (ProBalance) 3’lü Set – Alkali Beslenme Tabletleri

Katalog Fiyatı 491,80 TL

351,30 TL

LR Pro Minerals iç dengenizi desteklemek için vücudunuza alkali mineraller ve eser elementler sağlar.

Set içeriği:
3 x LR Pro Minerals

Stok kodu: 80108

Bu ürünler de ilginizi çekebilir…

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“LR Pro Minerals (ProBalance) 3’lü Set – Alkali Beslenme Tabletleri” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Ürün Bilgileri

Mayıs 2020 itibariyle LR ProBalance ürününde isim değişikliğine gidilmiş ve ürün LR Pro Minerals adını almıştır. Ürün içeriğinde hiç bir değişiklik olmamıştır.

Asit baz dengesi organizmanın tüm yaşamsal sürecinin temeli ve sağlığın koruması için temel şarttır. Bu hassas dengeyi koruyarak fiziksel, duygusal ve zihinsel bütün vücut fonksiyonlarımızın sağlıklı işlemesini sağlayabiliriz.

Vücut için sağlıklı gıdaların tüketilmemesi ve uygun olmayan yaşam biçimi vücuttaki pH dengesini bozarak pek çok hastalığa zemin hazırlamaktadır. Asidik pH, vücudumuzun üç önemli alkali minerali olan sodyum, kalsiyum ve magnezyumun dengesini bozar. Vücut asidik ortamı nötralize etmek için kalsiyumu kemiklerden alarak kullanır. Bunun sonucunda vücutta yedek olarak depolanmış alkali mineral dengelerine zarar verir.

LR Pro Minerals hapları ile vücudunuzun asit-baz dengesini koruyabilirsiniz. Hücreler sağlıklı bir alkali ortam içinde olduğundan kendinizi fiziksel ve zihinsel olarak zinde ve sağlıklı hissedersiniz.

• Sağlıklı magnezyum seviyeleri metabolik sağlığı korur, stresi kontrol altında tutar ve kalp ve kemik sağlığına katkıda bulunur.
• Enerji metabolizmasını destekler, yorgunluğu hafifletir ve bağışıklığı destekler.
• Sinir sisteminin ve enerji metabolizmasının düzenli işlevlerini korumaya yardımcı olur.
• Eklem ve kıkırdak sağlığının ve kasların korunmasına yardımcı olur.

LR PRO MINERALS ÖZELLİKLERİ

LR Pro Minerals asit baz içerigini dengeleyerek, buna baglı olarak genel sağlık durumunu iyileştirir. Mineral eksikliği dolayısıyla yorgunlugu veya huzursuzluğu engellemeye yardımcı olur. LR Pro Minerals kalsiyum ve potasyum gibi eser elementler ve uygunlaştırılmış temel mineraller içerir. Gluten, laktoz ve hayvansal içerik maddeleri içermez.

İÇERİK MADDELERİYLE İLGİLİ BİLGİLER

İnsan vücudu magnezyum, kalsiyum ve kalyum, bakır, krom ve molibden gibi eser elementlerin düzenli alınmasına gereksinim duyar. Bunlar asit baz içeriğinini düzenlemeye yardımcı olur. LR, Pro Minerals’ta ayrıca potasyum ve sodyum karbonat kullanır.

Potasyum, sinir sisteminin ve kas sisteminin normal fonksiyonunu sürdürmesine destek olur.
Magnezyum, yorgunluk ve bitkinliği hafifletir ve elektrolit içeriğini dengelemeye yardımcı olur.
Kalsiyum, kanın normal pıhtılașmasına ve normal bir enerji metabolizmasına katkıda bulunur.
Bakır, hücrelerin oksidatif strese karșı korunmasına katkı sağlar.
Krom, makro besin maddelerine yönelik normal metabolizmanın ve kandaki normal șeker miktarı düzeyinin korunmasına yardımcı olur.
Molibden kükürtlü aminoasit metabolizmasına katkı sağlar.

TÜKETİM ÖNERİSİ

Bir kutu 360 tablet içerir. Günde 2×2 miktarda tablet bir miktar suyla alınmalıdır. Belirtilen önerilen günlük tüketim miktarı așılmamalıdır. Çeșitli ve dengeli beslenmeye ve sağlıklı bir yașam sürmeye dikkat edin. Ürünü çocukların erișiminden uzak tutun. Serin ve kuru yerde saklayın