Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR Reishi Plus – “Uzun yaşam mantarı”

Katalog Fiyatı 189,90 TL

135,60 TL

– %48 Reishi ekstraktı
– %20 Reishi tozu
– Günlük C vitamini ihtiyacının %75‘ni karşılar
– Yüksek kalite
– Reishi mantarı uzak doğu geleneğinden bilinmektedir
– Veganlar için de uygundur

Stok kodu: 80331-417

Bu ürünler de ilginizi çekebilir…

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“LR Reishi Plus – “Uzun yaşam mantarı”” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Ürün Bilgileri

Reishi, Uzak Doğu geleneğinin yüzyıllardır var olan bir parçasıdır ve yaşam mantarı/uzun yaşatan bitki olarak tanınır. LR Reishi Plus’ın içindeki mantar gövdesinin tamamından elde edilen tozla kombine edilmiş yüksek değerli Reishi özütünden oluşan karışımında beta-glukan, polisakkaridler, eser elementler, steroidler, alkaloidler, vitaminler ve mineraller yer alır. Günlük C vitamini ihtiyacının %75’ini karşılar. C vitamini kolajen ve kıkırdak ve sinir sistemi gelişiminin normal fonksiyonuna katkı sağlarken, hücrelerin oksidatif stresten korunmasını da destekler.

Reishi, canlı mantar köklerinde, ağaç kütüklerinde, köklerinde veya meşelerin ve kırmızı kayın ağacının kök tabanında yetişen ve onlardan beslenen bir saprofittir. İnsanlar özellikle doğal ortamında yetişen mantarlara uzun zamandır ihtiyaç duydukları için „Ling Zhi“yi uğur getiren ve iyi şans olarak nitelendirmiştır. 70’li yıllarda Reishi’yi dünya genelinde büyük yetiştiricilik tarlalarına ekebilmek üzere bir yöntem geliştirilmişti. Ancak LR Reishi Plus’ta kullanılan mantar türleri doğal ortamında yetişenlerdir.

LR Reishi Plus veganlar için uygundur. Laktoz, gluten ve GDO (Genetiği Değiştirilmiş Organizma) içermez.

TÜKETİM ÖNERİSİ

Her kutu 30 kapsül içerir. Yetişkinler için uygundur. Yemekten önce olacak şekilde günde 1 kez, 1 kapsülü bir bardak su ile tüketin. Önerilen günlük tüketim miktarı aşılmamalıdır. Ceşitli ve dengeli beslenmeye ve sağlıklı bir yaşam sürmeye dikkat edin. Ürünü çocukların erişiminden uzak tutun. Serin ve kuru yerde saklayın.

Her Kapsülde bulunan içerik:
– Reishi mantarı ekstresi: 240 mg
– Reishi mantar tozu: 100 mg
– C Vitamini: 60 mg

Etiketler: