Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR Aloe Vera Jel İçecek Sivera 3’lü Set

Katalog Fiyatı 471,90 TL

337,10 TL

Stok kodu: 80823-117

Bu ürünler de ilginizi çekebilir…

LR Aloe Vera Jel İçecek Sivera 3’lü Set için 5 değerlendirme

 1. 5 out of 5

  AYSEL

  MERHABA DENİZ AKAY
  AÇIKLAMALARINIZ İÇİN TEŞEKKÜREDERİM İYİ ÇALIŞMALAR

 2. 5 out of 5

  Sezgin Öztürk (Ürünü satın aldı)

  Daha önce ballı kullanıyordum ama bunun da içimi gayet güzel, tatlı olduğu için tek başına içilebiliyor

 3. 1 out of 5

  aysel

  geçen hafta 3 lü set almıştım şimdi parfüm hediyesi varmış biraz haksızlık olmadımı sizce sonuçta aynı ayın kampanyası ve parfüm alamadım açıkçası böyle kısa süreli değişim beni soğuttu sizden .oyuda mesajı gönderebilmek için mecburen verdim

  • Deniz Akay – LR Bağımsız İş Ortağı

   Merhaba. Böyle kaliteli bir ürün için vermiş olduğunuz tek yıldıza, kampanyayı kaçırmış olmanıza ve markamızdan bu yüzden soğumanıza üzüldüm. Web sitemizdeki yer alan tüm kampanyalar LR Türkiye’nin düzenlediği kampanyalardır. Ne ay başında yapılan, sizin de yararlandığınız ve hala devam eden %27’lik indirimi; ne de ay ortasında yapılan bu hediye parfüm kampanyasını açıklandığı tarihten önce bilip duyurma imkanımız yok. Her markada, her kampanyanın bir başlangıç ve bitiş tarihi olmak zorundadır ve başlangıç tarihi de önceden duyurulmaz. Sizin gibi kampanya öncesinde ve sonrasında alışveriş yapan müşteriler de bu işin doğası gereği oldu ve olmaya devam edecek. Anlayışınız için teşekkür ederim, yeni bir kampanyada buluşmak üzere…

 4. 5 out of 5

  Müzeyyen K. (Ürünü satın aldı)

  Çok memnun kaldım

 5. 5 out of 5

  Görkem T. (Ürünü satın aldı)

  Fiyat uygun olunca kaçırmadık 🙂 Ürünler orjinal

Değerlendirme yap

Ürün Bilgileri

3 adet LR Aloe Vera Jel İçecek Sivera 1000ml içeren settir. Ürünleri tek tek almak yerine bu 3’lü seti alarak fiyat avantajından yararlanabilirsiniz.

LR Aloe Vera Jel İçecek Sivera, bol miktarda doğal silisyum içermesi için ısırgan otu özütüyle birlikte %90 saf aloe vera jeli ve %7 gerçek çiçek balından yapılmış doğal bir üründür.

Aloe Vera Jel İçecek Sivera, günlük yaşamda canlılık sağlar, enerji metabolizmanızı ve bağışıklık sisteminizi güçlendirmeye yardımcı olur.

ISIRGAN OTUNUN FAYDALARI
Isırgan otunun metabolizmayı uyarıcı etkileri, damar sağlığına katkıları anti-enflamatuar ve detoks etkisinin olduğu bilinmektedir. Isırgan otu vücut için gerekli olan, vücudun kendi başına üretemediği bilinen, beslenme yoluyla sağlanması gereken silisyum içermektedir.

Isırgan otu ayrıca bir çok değerli vitamin ve minerali içerir:
Vitaminler: A,B, C ve K vitaminleri
Mineraller: Kalsiyum, demir, magnezyum, fosfor, potasyum ve sodyum
Yağlar: Linoleik asit, linolenik asit, palmitik asit, stearik asit ve oleik asit
Amino asitler: Tüm gerekli amino asitler
Polifenoller: Kamferol, quercetin, kafeik asit, kumarinler ve diğer flavonoidler
Pigmentler: Beta-karoten, lutein, luteoksantin ve diğer karotenoidler

Bu besinlerin çoğu vücudunuzda antioksidan görevi görür.

ALOE VERA JELİNİN İÇERİSİNDE NELER VAR?
Aloe vera; vitaminler, enzimler, mineraller, şekerler, amino asitler gibi potansiyel olarak aktif 75 aktif bileşeni doğal olarak içerir.

Aloe vera jelde aşağıdaki vitaminler bulunur:
B1 vitamini, insan organizmasındaki enerji dengesi için önemlidir. Vitamin B1, oksidasyon süreçlerini yönlendirdiği için detoksifikasyon süreçleri için gereklidir. Kırmızı kan hücrelerinin inşası için de önemlidir.
B6 vitamini, amino asit metabolizması için hayati koenzimdir ve hemoglobinin sentezi için de gereklidir ve bağışıklık sisteminin uygun aktivitesini destekler.
B12 vitamini, nükleik asidin sentezi, hafıza ve konsantrasyon için çok önemlidir. Genellikle sadece hayvansal ürünlerde bulunur, vejetaryenler için çok önemlidir.
C vitamini bağışıklık sistemini güçlendirir, kemik, diş, kan ve hormonlar için gereklidir. Vücut hücrelerini erken yaşlanmadan korur ve toksinlerin etkilerini durdurmaya yardımcı olur.
E vitamini serbest radikalleri nötralize eder ve bu nedenle hücreleri erken yaşlanmaya karşı korur.

Aloe vera jelinde bulunan aşağıdaki mineraller ve mikro besinlerin tümü sağlığa genel olumlu katkılarda bulunur:
Demir, bağışıklık sistemi ve genel refahı artırmak için önemlidir.
Kalsiyum sağlıklı kemikler ve dişler için gereklidir. Ayrıca kan pıhtılaşması ve dürtülerin kas ve sinirlerde yönlendirilmesi için de önemlidir.
Magnezyum çok sayıda enzimin işlevselliğini kolaylaştırır. Kas ve sinirlerin aşırı uyarılmasını ve kalbi korur. Magnezyum özellikle “anti-stres minerali” olarak bilinir.
Manganez vücuda detoksifikasyon süreçlerinde yardımcı olur ve kemikler, kıkırdakları, lifleri ve bağ dokusunu destekler.
Selenyum stres, çevresel etkenler, sigara dumanı vb. tarafından üretilen serbest radikallerin yok edilmesine yardımcı olur. Ayrıca, bağışıklık savunması için çok önemlidir.
Çinko serbest radikallerden korur ve bağışıklık sistemini güçlendirir.

Aloe vera jeli içerisinde ayrıca krom, potasyum, bakır, sodyum gibi önemli mineraller, folik asit ve kolin bulunur.

KALİTE GARANTİSİ
LR’ın ürünlerinde her zaman en kaliteli aloe verayı kullanır. Meksika platolarındaki ekim alanlarında kontroller düzenli olarak sürdürülmektedir. Saf aloe vera jelinin özenle işlenmesiyle ve sürekli yapılan kontrollerle Almanya’daki yüksek kalitenin eşit düzeyde kalması garantilenir. Ürünler için ayrıca SGS INSTITUT FRESENIUS ve IASC (Uluslararası Aloe Bilim Konseyi) gibi bağımsız kuruluşların sertifikalandırmasına başvurulur.

SGS INSTITUT FRESENIUS, piyasadaki en sıkı kurallara bağlı test damgalarından birini sağlamaktadır. Bu bağımsız enstitü, LR’in ürettiği 4 farklı Aloe Vera jel içeceğin ortaya çıkışı, rastgele şekilde veya düzenli aralıklarla denenmesi, üzerinde çalışılması ve tamamlanmış son ürüne ulaşılması aşamalarını düzenli şekilde ay ay, yıl yıl denetler. IASC, Aloe Vera bitkilerinin pozitif özelliklerinin yayılması ve kullanılması için çalışan bilimsel bir kuruluştur. Maryland’deki (ABD) merkez ofisiyle IASC, Aloe Veralı ürünlerin kalitesini ciddi miktarda artırmak üzere sıkı önlemler alarak bu ürünlerin sertifikalandırılması fırsatını sunar.

EFSA* TARAFINDAN BILIMSEL OLARAK ONAYLANMIŞTIR
C vitamini bağışıklık sisteminin normal fonksiyonunu sürdürmesine ve normal bir enerji metabolizmasına katkıda bulunur. Ayrıca C vitamini kemiklerde normal bir kolajen üretiminin saglanmasına katkıda bulunur.
* Avrupa Gıda Güvenligi Kurumu

TÜKETİM ÖNERİSİ
LR Aloe Vera Jel İçecek Sivera‘yı günlük olarak öğünlerden önce 3 x 30 ml şeklinde tüketin. Aloe Vera Jel İçecek Sivera isteğe göre sade, sulandırılmış, hafif soğutulmuş veya oda sıcaklığında içilebilir. Belirtilen, önerilen günlük tüketim miktarı aşılmamalıdır. Çeşitli ve dengeli beslenmeye ve sağlıklı bir yaşam sürmeye dikkat edin. Ürünü çocukların erişiminden uzak tutun.