Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR Master Drink Red 3’lü Set

Katalog Fiyatı 26,80 TL

186,30 TL

5 x Master Drink Red 500ml

(Yurt dışında Mind Master adıyla bilinen bu ürün, yönetmelikler gereği Türkiye’de Master Drink adıyla satıştadır.)

Stok kodu: 80935-417-1

Bu ürünler de ilginizi çekebilir…

LR Master Drink Red 3’lü Set için 1 değerlendirme

  1. 5 out of 5

    Gülşen Ünlü

    Diyetisyenimin tavsiyesi üzerine almıştım daha sonra buradan biraz çekinmeme rağmen temin etmek istedim. Ürün beklediğimden de hızlı elime ulaştı ve kesinlikle çok güzel.

Değerlendirme yap

Ürün Bilgileri

3 adet LR Master Red 500ml içeren settir. Ürünleri tek tek almak yerine 3’lü seti alarak fiyat avantajından yararlanabilirsiniz.

LR Master Drink Red zengin mikro besinler ve aloe veranın değerli ekstrelerle birleşimi hücrelerin oksidatif stresekarşı korunmasını sağlar.

LR Master Drink Red;
– Hücreleri oksidatif stresten korur¹
– Normal bir enerji metabolizmasına katkıda bulunur³
– Normal zihinsel fonksiyonların sürdürülmesine katkıda bulunur²
– Yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur³
– Normal bilişsel fonksiyonların sürdürülmesine katkıda bulunur⁴
– Normal sinir sistemi fonksiyonuna katkıda bulunur²

¹ E vitamini hücrelerin oksidatif strese karșı korunmasına katkı sağlar.
² Tiamin sinir sistemininnormal fonksiyonuna, normal zihinsel fonksiyonların sürdürülmesine katkıda bulunur.
³ B12 vitamini normal bir enerji metabolizmasına, normal sinir sistemi fonksiyonuna katkıda bulunur. Yorgunluk ve bitkinliğinazalmasına katkıda bulunur.
⁴Demir içeriği normal bilişsel fonksiyonların sürdürülmesine katkıda bulunur.

Master Drink Red Özellikleri

Özel geliștirilmiș mikrobesinleri içeren besin takviyesi ürünleri aktif yașam tarzını destekler. B1 ve B12 vitaminleri gibi etkili mikro besinleri vücudumuzun enerji metabolizmasını güçlendirir. Demir içeriği normal zihinsel fonksiyonların sürdürülmesine katkıda bulunur. Buna ek olarak Master Drink Red hücreleri oksidatif strese karșı korur.

Master Drink Red doğal hammaddeler içerdiğinden renginde hafif dalgalanmalar görülebilir. Kırmızı üzüm tadına sahiptir. Bu tat Master Drink Formula Green’de olduğu gibi yüksek konsantrasyondaki bitki ekstreleri arasından özellikle doğal olarak ortaya çıkar ve bu nedenle daha hafif bir acımsı kokusu vardır. En çok hissedilen tat kırmızı üzüm suyudur. Tatlandırıcı gücü yüksek saf bir bitki maddesi olan Stevia ile ortaya çıkan bu tat yenilikçi bir hale gelir.

Kimler kullanabilir?
Hücrelerini oksidatif strese karşı korumak isteyen tüm yaş grupları için uygundur. Master Drink Red özellikle meyveli tadı ile okul çağındaki çocuklar ve gençlere de önerilebilir.

Tüketim Önerisi

Günde 1 x 80 ml kullanılması önerilir (8 kapak dolusuna eșdeğerdir). İdeal olarak öğünlerden sonra ve beğeniye göre sade, sulandırılmıș veya meyve suyu eklenmiș șekilde tüketilebilir. Tüketmeden önce çalkalayın. Kapağını açtıktan sonra buzdolabında saklayın ve bir hafta içinde tamamını tüketin. Önerilen günlük tüketim miktarı așılmamalıdır. Ürünü çocukların ulașamayacağı yerde saklayın.