Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR Bruce Willis Personal EdP 50ml

Katalog Fiyatı 204,90 TL

146,40 TL

Aromatik notalar bir tutam tütün ile eşsiz bir erkeksi zarafet yayarken, narenciye ve karabiber taze bir görünüm kazandırmaktadır. Deri akorları, değerli ud içeren ve Bruce Willis’in özel tarafını yansıtan bu güçlü temel, eşsiz bir kokuya imza atar.

Stok kodu: 2950

Bu ürünler de ilginizi çekebilir…

LR Bruce Willis Personal EdP 50ml için 3 değerlendirme

 1. 1 out of 5

  Burkay

  Google lr brucce w yazdım alışveriş ekranında birçok site ve fiyat bir baktım lr 121 tl kusurat girdim sitenize nasıl nerden alacağım bilgisi yok sepet kısmı yok üyelik kısmı yok biri bana 121 tl dediğiniz ürünü nasıl ne şekilde alabilceğimi yazar mı..

 2. 5 out of 5

  İsimsiz (Ürünü satın aldı)

 3. 5 out of 5

  deniz (Ürünü satın aldı)

  odunsu koku sevenler için fiyat/performans ürünü

Değerlendirme yap

Ürün Bilgileri

strong>STARLARIN KOKUSU
Hem süperstarın kendisi hem de eşi Emma Heming-Willis kokunun yaratılışından şişesinin tasarımına kadar mükemmel sonucu elde etmek için gerçekleştirilen tüm adımlarda yer aldılar ve özellikle Bruce Willis garantili, sizi alışılmadık şekilde kendi özel hayatlarına götüren bir LR ürünü oluşturdular.

Ortaya çıkansa karizmatik erkekler ve dürüst karakterler için olgun bir koku. Lavanta ve tutünle birleştirilmiş meşin notaları kendinden taviz vermiyor.

KOKU TASARIMI
Bruce Willis Personal Edition Eau de Parfüm’ün şişesi de görülmeye değer! Asıl cam şişesiyle kombine edildiğinde aluminyum paketi ve ahşap kapağı güçlü ve kıymetli bir materyal bileşimi meydana getirmektedir. Sıcak renkler ve temiz hatlar stil sahibi ve alçakgönüllü bir anlayışa sahip karakterli erkekleri hedef alır. Sıcak tonlarda, temiz, sade karakterli, maskülen ve zamanın ötesine geçmiş özelliklere sahip.

KOKU TANIMI
Sinema yıldızı Bruce Willis kendine ait ve tamamen özel, yeni kokusunu LR ile benzersiz şekilde oluşturdu. Narenciye meyveleri ve siyah karabiber, taze bir ilk izlenim verirken, tütün esintisiyle zenginleştirilmiş aromatik notalar açıkça maskülen bir şıklık yayar. Duygusal bir meşin akorduyla kıymetli ud ağacından meydana gelen güçlü dip nota kokuya besbelli Bruce Willis’in imzasını atıyor. Bruce Willis Personal Edition – Özel karakterli, özgüvenli ve sükunetini koruyan erkeklere has bir koku.

Baş nota
Bergamot, kakule
Kalp nota
Lavanta, tütün akordları
Dip nota
Meşin akordları, ud, silhat

KOKU AİLESİ
Oryantal – baharatlı – çekici

AYNI KOKU AİLESİNDEN GELEN ÜRÜNLER
Racing
Guido Maria Kretschmer for Men
Jungle Man
LR Classics Singapore