Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR Bruce Willis EdP 50ml

Katalog Fiyatı 204,90 TL

146,40 TL

Smart Guys Live Forever – Aynı Bruce Willis gibi. Doğru, erkeksi ve alışılmamış. Aksiyon filmlerinin kahramanı güçlü sandal ağacı, baharatlı biber, topraklı vetiver ve canlandırıcı greyfurt ile hayat bulmaktadır. Bruce Willis’in ilk kokusu bir efsane.

Stok kodu: 30505

Bu ürünler de ilginizi çekebilir…

LR Bruce Willis EdP 50ml için 5 değerlendirme

 1. 4 out of 5

  Tuncay Sahin (Ürünü satın aldı)

 2. 5 out of 5

  İsimsiz (Ürünü satın aldı)

  tesekkurler

 3. 5 out of 5

  İsimsiz (Ürünü satın aldı)

 4. 4 out of 5

  Mehmet Küçükusta

  Koku güzel ama şişe 50 ml neden 100 ml satmıyorsunuz?

  • Deniz Akay – LR Bağımsız İş Ortağı

   LR’ın tüm parfümleri 50ml olarak üretilmektedir ve hiç bir parfümde 100 ml satışımız yoktur. Parfüm fiyatlarımızı karşılaştırırken piyasada satılan 100 ml parfümlerin yarı fiyatı olarak karşılaştırdığınızda bile muadillerine göre çok uygun fiyatlı olduğunu görebilirsiniz. Tüm parfümlerimiz doğal parfüm yağı içermektedir ve hepsi eu de parfüm’dür.

 5. 5 out of 5

  sabri tekeli

  mükemmel, koklayan herkes kokusunu bayılıyor

Değerlendirme yap

Ürün Bilgileri

STARLARIN KOKUSU
Akıllı adamlar sonsuza dek yaşar; aynı Bruce Willis gibi. Bruce Willis’in Eau de Parfüm’u özellikle güçlü, özgürlüğüne düşkün erkekler için tasarlanmıştır. Karizmatik film yıldızı bu benzersiz erkek kokusuyla özgüveni ve bağımsızlığı ortaya koyuyor. Bruce Willis kokularının ilkinin geliştirilmesi sırasında LR ekibi koku nüanslarını, şişesini ve paket tasarımını doğrudan onunla birlikte yaratmak için kendisini New York ve New Orleans’ta ziyaret etti. „İşini oldukça iyi yapan ve coşkulu bir LR ekibiyle yeni parfümümü geliştirmek bana büyük keyif verdi. Bu ürünler bireysellik, benzersizlik ve kalıcılığı simgeliyor. Beni heyecanlandıran şey işte bu, LR ile olan bağım.” dedi Bruce Willis Haziran 2010’da Frankfurt’taki ürün tanıtımları sırasında.

KOKU TASARIMI
Bruce Willis’in çok yönlülüğü şişenin tasarımında da öne çıkıyor. Üstündeki metal plaka, mevcut cam şişeye değer ve ağırlık katıyor. Kapak olarak da sürdürülebilir bir tarım ürünü olan gerçek sedir ağacından yapılmış bir kapak kullanılmıştır. Her bir parfüm kendinin tek örneğidir, çünkü her bir ağaç kapakta farklı bir ağaç modeli yer alır. Parfümün adı film yıldızının alışılmışın dışındalığını ve bireyselliğini ortaya çıkarmak üzere plaka üzerine kasten diyagonal yerleştirilmiştir.

KOKU TANIMI
İlk izlenim olarak canlandırıcı greyfurt ve karabiber ortaya çıkarken bunları topraksi vetiver notasıyla sıcak sandal ağacı takip eder. Taze aromalar ve göze çarpan şişesi teklifsiz gezginlere ve kendi hayatının egemen ve kendi istekleri doğrultusunda hükmünü süren erkeklere göredir. Aksiyon kahramanının bu ilk kokusu çoktan bir efsane olmuştur!

Baş nota
Greyfurt, portakal
Kalp nota
Karabiber, sardunya yaprakları
Dip nota
Sedir agacı, vetiver, benzoin

KOKU AİLESİ
Odunsu – yeşil – şık

AYNI KOKU AİLESİNDEN GELEN ÜRÜNLER
Metropolitan Man
LR Classics Monaco
LR Classics Stockholm