Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR Aloe Vera Portakal Aromalı Jel İçecek (Freedom) 6’lı Set

Katalog Fiyatı 927,90 TL

662,80 TL

– 6 x Aloe Vera Portakal Aromalı Jel İçecek 1000ml

DOĞAL: %88 Aloe Vera yaprak jeli ve eklem desteği besin maddeleri ile kas-iskelet sistemini ve eklemlerin normal kıkırdak fonksiyonunu destekler
AKTİF: E Vitamini, Kolajen, Glikozamin sülfat, Kontroitin sülfat ve aktif etken maddesi C Vitamini içerir
LEZZETLİ: Doğal portakal tadı

Stok kodu: 80856-17

Bu ürünler de ilginizi çekebilir…

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“LR Aloe Vera Portakal Aromalı Jel İçecek (Freedom) 6’lı Set” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Ürün Bilgileri

LR Aloe Vera Portakal Aromalı Jel İçecek %88 Aloe Vera yaprak jeli, C ve E vitaminleri ile eklem dostu besin maddeleri içerir. LR’ın satışta olduğu Avrupa ülkelerinde bu ürün uzun yıllardır Freedom ismiyle satılmaktadır, Türkiye’de mevzuat gereği farkı isimlendirilmiştir.

LR Aloe Vera Portakal Aromalı Jel İçecek‘in içerisindeki besin maddeleri;

– Kas-iskelet sistemini destekler.
– Kolajen oluşumunu destekler: C vitamini damarlar, kemikler, kıkırdak, dişetleri, cilt ve dişlerin normal fonksiyonu için gereken normal kolajen oluşumuna katkıda bulunur.
– Eklemlerin normal kıkırdak fonksiyonunu destekler.
– Kemiklerin normal fonksiyonunu destekler.
– Enerji metabolizmasının normal fonksiyonunu destekler.
– Sinir sisteminin normal fonksiyonuna katkı sağlar: C vitamini normal enerji metabolizmasına, sinir sisteminin normal
fonksiyonuna ve normal zihinsel fonksiyonlara katkı sağlar.
– Günlük alım miktarı ile E vitamini ihtiyacının %58’i, C vitamini ihtiyacının %56’sı karşılanır.

ALOE VERA JELİNİN İÇERİSİNDE NELER VAR?
Aloe vera; vitaminler, enzimler, mineraller, şekerler, amino asitler gibi potansiyel olarak aktif 75 aktif bileşeni doğal olarak içerir.

Aloe vera jelde aşağıdaki vitaminler bulunur:
B1 vitamini, insan organizmasındaki enerji dengesi için önemlidir. Vitamin B1, oksidasyon süreçlerini yönlendirdiği için detoksifikasyon süreçleri için gereklidir. Kırmızı kan hücrelerinin inşası için de önemlidir.
B6 vitamini, amino asit metabolizması için hayati koenzimdir ve hemoglobinin sentezi için de gereklidir ve bağışıklık sisteminin uygun aktivitesini destekler.
B12 vitamini, nükleik asidin sentezi, hafıza ve konsantrasyon için çok önemlidir. Genellikle sadece hayvansal ürünlerde bulunur, vejetaryenler için çok önemlidir.
C vitamini bağışıklık sistemini güçlendirir, kemik, diş, kan ve hormonlar için gereklidir. Vücut hücrelerini erken yaşlanmadan korur ve toksinlerin etkilerini durdurmaya yardımcı olur.
E vitamini serbest radikalleri nötralize eder ve bu nedenle hücreleri erken yaşlanmaya karşı korur.

Aloe vera jelinde bulunan aşağıdaki mineraller ve mikro besinlerin tümü sağlığa genel olumlu katkılarda bulunur:
Demir, bağışıklık sistemi ve genel refahı artırmak için önemlidir.
Kalsiyum sağlıklı kemikler ve dişler için gereklidir. Ayrıca kan pıhtılaşması ve dürtülerin kas ve sinirlerde yönlendirilmesi için de önemlidir.
Magnezyum çok sayıda enzimin işlevselliğini kolaylaştırır. Kas ve sinirlerin aşırı uyarılmasını ve kalbi korur. Magnezyum özellikle “anti-stres minerali” olarak bilinir.
Manganez vücuda detoksifikasyon süreçlerinde yardımcı olur ve kemikler, kıkırdakları, lifleri ve bağ dokusunu destekler.
Selenyum stres, çevresel etkenler, sigara dumanı vb. tarafından üretilen serbest radikallerin yok edilmesine yardımcı olur. Ayrıca, bağışıklık savunması için çok önemlidir.
Çinko serbest radikallerden korur ve bağışıklık sistemini güçlendirir.

Aloe vera jeli içerisinde ayrıca krom, potasyum, bakır, sodyum gibi önemli mineraller, folik asit ve kolin bulunur.

KALİTE GARANTİSİ
LR’ın ürünlerinde her zaman en kaliteli aloe verayı kullanır. Meksika platolarındaki ekim alanlarında kontroller düzenli olarak sürdürülmektedir. Saf aloe vera jelinin özenle işlenmesiyle ve sürekli yapılan kontrollerle Almanya’daki yüksek kalitenin eşit düzeyde kalması garantilenir. Ürünler için ayrıca SGS INSTITUT FRESENIUS ve IASC (Uluslararası Aloe Bilim Konseyi) gibi bağımsız kuruluşların sertifikalandırmasına başvurulur.

SGS INSTITUT FRESENIUS, piyasadaki en sıkı kurallara bağlı test damgalarından birini sağlamaktadır. Bu bağımsız enstitü, LR’in ürettiği 4 farklı Aloe Vera jel içeceğin ortaya çıkışı, rastgele şekilde veya düzenli aralıklarla denenmesi, üzerinde çalışılması ve tamamlanmış son ürüne ulaşılması aşamalarını düzenli şekilde ay ay, yıl yıl denetler. IASC, Aloe Vera bitkilerinin pozitif özelliklerinin yayılması ve kullanılması için çalışan bilimsel bir kuruluştur. Maryland’deki (ABD) merkez ofisiyle IASC, Aloe Veralı ürünlerin kalitesini ciddi miktarda artırmak üzere sıkı önlemler alarak bu ürünlerin sertifikalandırılması fırsatını sunar.

EFSA* TARAFINDAN BILIMSEL OLARAK ONAYLANMIŞTIR
C vitamini bağışıklık sisteminin normal fonksiyonunu sürdürmesine ve normal bir enerji metabolizmasına katkıda bulunur. Ayrıca C vitamini kemiklerde normal bir kolajen üretiminin saglanmasına katkıda bulunur.
* Avrupa Gıda Güvenligi Kurumu

TÜKETİM ÖNERİSİ
LR Aloe Vera Portakal Aromalı Jel İçecek‘i günlük olarak öğünlerden önce 3 x 30 ml şeklinde tüketin. Aloe Vera Portakal Aromalı Jel İçecek isteğe göre sade, sulandırılmış, hafif soğutulmuş veya oda sıcaklığında içilebilir. Belirtilen, önerilen günlük tüketim miktarı aşılmamalıdır. Çeşitli ve dengeli beslenmeye ve sağlıklı bir yaşam sürmeye dikkat edin. Ürünü çocukların erişiminden uzak tutun.