Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR Aloe Vera Besleyici Onarıcı Saç Spreyi 150ml

Katalog Fiyatı 68,90 TL

49,20 TL

%60 Aloe Vera Jel ve Bambu özü içerir
Isıya karşı koruyucu bir örtü görevi üstlenir
Saçları besler ve nemlendirir
Fön ve saç düzleştirmeden önce uygulayabilirsiniz veya istediğiniz zaman saçlarınıza sıkıp durulamadan kullanabilirsiniz

Stok kodu: 20647-1

Bu ürünler de ilginizi çekebilir…

LR Aloe Vera Besleyici Onarıcı Saç Spreyi 150ml için 2 değerlendirme

  1. 5 out of 5

    Ali Bülbül (Ürünü satın aldı)

    Süper

  2. 4 out of 5

    gülşen kavak (Ürünü satın aldı)

    duştan sonra her zaman saçımı fönlerim. daha önce ısıya karşı koruyan bir ürün kullanmamştım gerçekten farkediyormuş. kuruttuktan sonra bile elimle saçımdaki yoğun nemi hissedebiliyorum

Değerlendirme yap

Ürün Bilgileri

LR Aloe Vera Besleyici Onarıcı Saç Spreyi özellikle kuru ve yıpranmış saçlar için üretilmiştir.

Saça yapılan ısı uygulamaları, örneğin; fon çekmek veya düzleştirmek gibi, saçın Kutikul tabakasına zarar verir. Eğer saça ihtiyacı olan bakım sağlanmaz ise saç kurur, yıpranmış bir görünüm alır ve kırılır.

Saç spreyi, saç üzerinde koruyucu bir tabaka oluşturur ve saçı ısıya karşı korur. Saçı besler ve içeriğindeki Aloe Vera Jeli ile nemlendirir.

KULLANIM ŞEKLİ

LR Aloe Vera Besleyici Onarıcı Saç Spreyi‘ni fönden ve saçı düzleştirmeden önce yıkanmış saça uygulayın. Durulamayın. Dilediğiniz gibi saçınıza şekil verin. İhtiyaç halinde kuru saçlara sıkın.

LR Aloe Vera Şampuan ve LR Aloe Vera Saç Kremi‘nin her yıkamada kullanılması tavsiye edilir. Haftada 1-2 kere saç kremi yerine LR Aloe Vera Besleyici Onarıcı Saç Maskesi‘ni kullanın.