LR Aloe Vera Besleyici Onarıcı Saç Kremi 200ml

Katalog Fiyatı: 52,00 TL

37,80 TL

En iyi fiyat garantisi Aloeverauyelik.com 2014'ten beri LR Türkiye'nin resmi iş ortağıdır. Ürünleri katalog fiyatından satmak yerine, indirimli üye geliş fiyatından satıyor, toplam satışımız üzerinden LR Türkiye'den prim alıyoruz. Bu sayede size en iyi fiyatı sunabiliyoruz.

%15 Aloe Vera Jel ve 7 çeşit yağdan oluşan Nutri-Oil-Repair-Complexaus içerir
• Saçları ağırlaştırmadan içten besler ve onarır
• Saç yüzeyini pürüzsüzleştirir ve sağlamlaştırır
• Her saç tipine uygundur

LR Aloe Vera Ödeme Seçenekleri

Stok kodu: 20649-1 Kategoriler: , Etiketler:
Orijinal ürün garantisi
Orijinal ürün garantisi

LR Aloe Vera Besleyici Onarıcı Saç Kremi özellikle kuru ve yıpranmış saçlar için üretilmiştir. Besleyici krem, %15 Aloe Vera Jel ve 7 çeşit yağdan oluşan Nutri-Oil-Repair-Complex içeriği ile saçları içten beşler ve onarır. Bakım etken maddeleri saçın üst tabakasını parlatır ve korur.

Saçın en üst tabakası olan Kutikul, saç yıkandıktan sonra açılır ve böylece saç dışarıdan gelen, örneğin saça yapılan işi işlemleri veya saçı taramak gibi, negatif etkilere karşı, savunmasız hale gelir. Saç kremi, Kutikul katmanında açılan bölgelerin tekrar kapanmasına yardımcı olur. Böylece saç, nemini kaybetmez ve daha parlak ve yumuşak bir hal alır.

KULLANIM ŞEKLİ

Saçınızı yıkarken ceviz büyüklüğü miktarında saç kremini, saç köklerinize gelmeyecek şekilde tamamına uygulayın. 2-3 dakika beklettikten sonra iyice durulayın.

Aloe Vera Besleyici Saç Kremi‘nin ve Aloe Vera Besleyici Şampuan‘ın her yıkamada kullanılması tavsiye edilir. Haftada 1-2 kere Aloe Vera Besleyici Onarıcı Saç Maskesi ile maske yaparak saçlarınızı derinlemesine besleyin. Isı koruması için LR Aloe Vera Besleyici Onarıcı Saç Spreyi‘n kullanılması önerilir.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“LR Aloe Vera Besleyici Onarıcı Saç Kremi 200ml” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Hoşunuza gidebilir…