Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR Aloe Vera Besleyici Onarıcı Saç Kremi 200ml

Katalog Fiyatı: 57,90 TL

41,40 TL

Üyelik şartı yok! Sepete ekle, indirimden hemen yararlan

%15 Aloe Vera Jel ve 7 çeşit yağdan oluşan Nutri-Oil-Repair-Complexaus içerir
• Saçları ağırlaştırmadan içten besler ve onarır
• Saç yüzeyini pürüzsüzleştirir ve sağlamlaştırır
• Her saç tipine uygundur

LR Health & Beauty Yetkili Satıcı › LR Türkiye Stoğundan Gönderim – %100 Orijinal ve Faturalı Ürün Garantisi
Stok kodu: 20649-1 Kategoriler: , Etiketler:

Bu ürünler de ilginizi çekebilir…

Sıkça sorulan sorular

Hayır, üye olmasanız da indirimli fiyatlarla alışveriş yaparsınız. Sepete ürünleri ekleyerek doğrudan ödeme adımına geçebilirsiniz.
Aloeverauyelik.com 2014'ten beri LR Türkiye'nin resmi iş ortağıdır. Rekabetçi olabilmek için ürünleri indirimli üye geliş fiyatından satıyor, toplam satışımız üzerinden LR Türkiye'den prim alıyoruz. Bu sayede size en iyi fiyatı sunabiliyoruz.
Ürünleriniz LR Türkiye'nin merkez deposundan, LR logolu koli ve LR Türkiye irsaliyesi ile birlikte gönderilir. En yeni tarihli ve orijinal ürünleri alacağınızı kargonuzu teslim aşamasında irsaliyenizi kontrol ederek teyit edebilirsiniz.
Siparişiniz tarafımızca LR Türkiye'ye iletilecek ve LR Türkiye tarafından hazırlanarak adresinize gönderilecektir.
Tüm gönderimler Yurt İçi Kargo ile yapılmaktadır.

Açıklama

lr aloe vera sac kremi katalog

LR Aloe Vera Besleyici Onarıcı Saç Kremi özellikle kuru ve yıpranmış saçlar için üretilmiştir. Besleyici krem, %15 Aloe Vera Jel ve 7 çeşit yağdan oluşan Nutri-Oil-Repair-Complex içeriği ile saçları içten beşler ve onarır. Bakım etken maddeleri saçın üst tabakasını parlatır ve korur.

Saçın en üst tabakası olan Kutikul, saç yıkandıktan sonra açılır ve böylece saç dışarıdan gelen, örneğin saça yapılan işi işlemleri veya saçı taramak gibi, negatif etkilere karşı, savunmasız hale gelir. Saç kremi, Kutikul katmanında açılan bölgelerin tekrar kapanmasına yardımcı olur. Böylece saç, nemini kaybetmez ve daha parlak ve yumuşak bir hal alır.

KULLANIM ŞEKLİ

Saçınızı yıkarken ceviz büyüklüğü miktarında saç kremini, saç köklerinize gelmeyecek şekilde tamamına uygulayın. 2-3 dakika beklettikten sonra iyice durulayın.

Aloe Vera Besleyici Saç Kremi‘nin ve Aloe Vera Besleyici Şampuan‘ın her yıkamada kullanılması tavsiye edilir. Haftada 1-2 kere Aloe Vera Besleyici Onarıcı Saç Maskesi ile maske yaparak saçlarınızı derinlemesine besleyin. Isı koruması için LR Aloe Vera Besleyici Onarıcı Saç Spreyi‘n kullanılması önerilir.

LR Aloe Vera Besleyici Onarıcı Saç Kremi 200ml için 2 inceleme

  1. 5 out of 5

    gülşen kavak

    lr ın tüm saç ürünlerini kullandım en beğendim ürün bu oldu. saça uyguladıktan sonra çok kolay taranıyor ve yumuşaklığını uzun süre kaybetmiyor

  2. 5 out of 5

    Nihal D.

İnceleme yap

LR Whatsapp Duyuru Grubu
LR Aloe Vera Besleyici Onarıcı Saç Kremi 200ml
LR Aloe Vera Besleyici Onarıcı Saç Kremi 200ml
41,40 TL