LR üyeliği ücretli mi?

lr uyeligi ucretli mi

LR Health & Beauty, bir doğrudan satış şirketidir. Doğrudan satış; herhangi bir doğrudan satış şirketi tarafından istihdam edilsin ya da edilmesin satış temsilcisi, dağıtıcı, distribütör ve benzeri adlarla hareket edenlerin bir mal veya hizmeti kendi evlerinde ya da perakende satış yerleri kullanılmaksızın tüketicinin ev veya iş yaşantısını sürdürdüğü mekânlar gibi iş yeri dışında, tek veya çok katmanlı satış yöntemleriyle tüketicilere sunulmasını öngören pazarlama sistemidir. Türkiye’deki doğrudan satış şirketleri İŞ YERİ DIŞINDA KURULAN SÖZLEŞMELER YÖNETMELİĞİ’ne tabidir ve bu yönetmeliğe göre doğrudan satış şirketlerinin üyelik ücreti alması yasaktır.

YAZININ DEVAMI İÇİN TIKLAYINLR üyeliği ücretli mi?

Türkiye’de kaç tane LR aracı var?

lr mercedes clio corsa

23 Mayıs 2017 tarihinde Antalya’da gerçekleştirilen şirket seminerinde Türkiye’nin dokuzuncu LR Porsche şirket aracı sahibini buldu. Seminerde şu an Türkiye’de sahada olan şirket araçlarının sayısı da paylaşıldı.

YAZININ DEVAMI İÇİN TIKLAYINTürkiye’de kaç tane LR aracı var?

2017 Mayıs LR Health & Beauty Powercamp Antalya’da başladı

2017 mayis lr health beauty powercamp antalya

LR’ın yılda iki kez gerçekleştirdiği Powercamp başladı. Şubat ve Mart aylarındaki kalifikasyonarı gerçekleştirerek ilk 150 sıralamasına giren LR iş ortakları, 12-14 Mayıs 2017 tarihleri arasında Paloma Renaissance Antalya Beach Resort & SPA hem eğitim alma, hem de tatil yapma fırsatı bulacaklar.

YAZININ DEVAMI İÇİN TIKLAYIN2017 Mayıs LR Health & Beauty Powercamp Antalya’da başladı

LR neden daha çok kişiye para kazandırır?

LR para kazanma

X adında bir network şirketi düşünün, en düşük üyelik paketi 500 TL olsun. Ancak bu paketle üye olduğunuzda kariyer yapma, yani prim kazanma engeli var; sadece kendinize ürün alabiliyorsunuz. İş olarak yapmak istiyorsanız daha yüksek tutarlı paketlere yönelmeniz zorunlu. İş olarak yapacaksınız ve tavsiye edilen paket tutarı 2000 TL. Ayrıca prim alabilmek için her ay iki yeni kayıt yapmak zorunlu. Bu şirketin sadece 10 ila 30 tane ürünü olsun. (Biraz araştırma yaparsanız bu tanıma uygun pek çok network şirketi olduğunu göreceksiniz.)

YAZININ DEVAMI İÇİN TIKLAYINLR neden daha çok kişiye para kazandırır?

LR Aloe Vera Jel İçecek Tesisi’mizin yapımına başlandı

LR Aloe Vera Jel Icecek Tesisi

2016 Ekim’de anlaşması yapılan Yeni LR Üretim Tesisi‘nin yapımı tam gaz devam ediyor. Ahlen’in Doğu Sanayi Bölgesi’nin Porsche Caddesi’nde planlanan 4200 metrekarelik yeni binanın temellerinin atılabilmesi için 600 kamyon yaklaşık 7000 metreküp hafriyat taşıdı. Yapının kaba inşaatının 2017 Ağustos ayının ortalarına doğru bitmesi planlanıyor. Tesis için 5,5 Milyon Avro ve 2017 Ekim’in bitimine doğru gelmesi … YAZININ DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

LR Türkiye neden büyük bir fırsat sunuyor?

LR arama trendleri buyume

Network yapmak istiyor ama hangi şirkete gireceğinize karar veremiyor musunuz? https://www.google.com.tr/trends/ adresine girin, şirketlerin ismini yazın ve seçtiğiniz zaman aralığındaki aranma trendlerini karşılaştırın. Sürekli yükselen bir grafiği olan şirketler doğru tercih olabilir.

YAZININ DEVAMI İÇİN TIKLAYINLR Türkiye neden büyük bir fırsat sunuyor?

LR 2016 büyüme rakamları

LR Mercedes

Bugün Hilton’da şirketimizin 2017 Kick Off etkinliği yapıldı. İşte size taze taze bazı istatistikler: # 2016’da LR’ın verdiği araçlar: 278 Renault Clio, 57 Mercedes, 5 Porsche ! # 2015 yeni üye kaydı sayısı 61 bin, 2016 sayısı 342 bin! Büyüme oranı %460 ! # 2015 ciromuz 23 milyon TL, 2016 ciromuz 121 milyon TL. Büyüme … YAZININ DEVAMI İÇİN TIKLAYIN