Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR’da doğrudan satışla nasıl para kazanılır?

Yüksek kaliteli ürünler, mutlu bir iş ortağı ve memnun müşteriler… Bunu nerede bulabilirsiniz? Doğrudan satışta! Bunu yakından inceleyelim.

Doğrudan satışın en önemli özelliği şirket ve müşteriler arasında kurulan yakın ve birebir bağ. Bu bağ yüksek hizmet kalitesi sağlar. Bir müşteri olarak ürünler doğrudan evinize teslim edilir. Buna bireysel ve profesyonel danışmanlık da dahildir. Ayrıca ürünler kolayca deneyebilir ve ihtiyaçlarınıza gerçekten uygun olanı satın alabilirsiniz. Sadece Almanya’da bir günde 40.000’den fazla kez tam da bu olay gerçekleşiyor.

Herhangi bir doğrudan satış ürünüyle geçmişte elbette karşılaşmışsınızdır. Birçok avantajı ortadadır, dolayısıyla oldukça gelişen bir sektördür. Aynı zamanda dünya çapın en yüksek gelir elde edilen pazarlardan biridir. Doğrudan satışın başarılı bir alt kategorisi özellikle sürekli büyümenin nedenidir: Network marketing ile ürünler doğrudan bağımsız iş ortakları aracılığıyla satılır. Bu kişiler ayrıca geleceklerini birlikte tasarlayabilecekleri, kendilerine bağlı yeni iş ortakları ile ekipler kurabilirler. Network marketing kişisel olarak size çok özel gelişme fırsatları sunar. Ayrıca geleceğiniz için her ay birikim yapmayı hayal etmiyor musunuz? Ya da kendi ellerinizle büyük bir şey yaratmak? Büyük ve küçük hayallerinize ulaşabilmek? O zaman geleceğinizi kendi ellerinize almalı ve kendi işinizin patronu olmalısınız!

Evden çalışın ve çalışma saatlerinizi istediğiniz gibi özgürce ayarlayın. Şimdi network marketing ile iş ortağı olarak başlayın ve kendi ekibinizi oluşturun. Başkalarına ilham verin ve hayallerinize göre geleceğinizi birlikte şekillendirin. Her şey mümkün! LR Health & Beauty tam da bu insalar her gün ilham veriyor, iş ortakları ve müşterileri için tüm bu avantajları birleştiriyor.

LR 30 yılı aşkın süredir doğrudan satış pazarının uluslararası bir oyuncusudur. Özellikle LR’ın 5 başarı faktörü bunu sağlıyor:

1. Alman kalite standartlarına sahip mükemmel ürünler
2. Uluslararası starlarala yapılan iş birliği
3. Adil bir pazarlama planı
4. Benzersiz otomobil konsepti
5. Mükemmel eğitim ve hizmet

Hayatınızı değiştirmek için sihirli bir değnek arıyorsunuz boşa bekliyorsunuz. LR’ın güçlü pazar konumu öncelikli olarak yüksek kaliteli ürün portföyüne dayanır ve geleceğinizi çok düşük bir yatırım ile kendi ellerinizle şekillendirmenize izin verir. Bu yüzden, bu profesyonel ve tanınmış şirkete güvenebilirsiniz. Daha neyi bekliyorsunuz? Şimdi siz de LR’a katılın!