Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR Aloe Vera Jel İçecek Tesisi’mizin yapımına başlandı

2016 Ekim’de anlaşması yapılan Yeni LR Üretim Tesisi‘nin yapımı tam gaz devam ediyor. Ahlen’in Doğu Sanayi Bölgesi’nin Porsche Caddesi’nde planlanan 4200 metrekarelik yeni binanın temellerinin atılabilmesi için 600 kamyon yaklaşık 7000 metreküp hafriyat taşıdı. Yapının kaba inşaatının 2017 Ağustos ayının ortalarına doğru bitmesi planlanıyor. Tesis için 5,5 Milyon Avro ve 2017 Ekim’in bitimine doğru gelmesi beklenen makineler için 4,5 Milyon Avro bütçe ayrıldı. Ayrıca ziyaretçiler için üretim binasına paralel 40 metre uzunluğunda camdan bir koridor entegre edilmesi planlanıyor. Yeni yapılan tesiste LR bundan böyle Aloe Vera Jel İçeceklerini kendi bünyesinde üretecek 😉

“LR Aloe Vera Jel İçecek Tesisi’mizin yapımına başlandı” üzerine bir yorum

 1. Selamlar,
  Bir arkadaşım sizin ürünlerin sanırım satışını yapıyorki tanıtım için kendi instagram hesabında jel içecek ile ilgili bir görsel paylaşmış, böylelikle ilk defa sizin markamız ve ürünlerinizi görmüş oldum.

  Muhtemel çok iyi ve faydalı ürünleriniz var gibi görünüyor ve ilginç nadir bir pazarlama yönteminiz de var ki hiçbir mağazada görmedim (amway gibi bir yöntem sanırım) her neyse.

  Benim bir konuda söyleyeceklerim var;!

  Ben bir iletişim tasarımcısı ve sanat yönetmeni olarak ürün ve ambalaj tasarımları da yapmış biri olarak jel içeceklere verilen “jel” adından başlayarak, bu ürünlerinizde, genelde kimyasal ürünlerin ambalajlarında kullanılan plastik türevli bir ambalaj seçilmesini son derece yanlış bulduğumu iletmek istiyorum. İçinde birkisel bir içecek değilde kimsayal bir sıvı varmış gibi algılanmaktadır. Bence hiçbir gerekçe ile bu ambalajlar kullanılmamalıydı, hele ki o ürün ambalaj tasarımları tamamen yanlış bir tercih olmuş, köşeli veya köşeleri oval tasarımlar tercih edilebilirdi. Teneke, kutu, cam, tetrapak kutu ve uv’te dayanıklı köşegen süt ambalajları var onlar kullanılabilirdi. Bu halinin sizlere oldukça zarar vereceği imsncındayım.

  Teşekkürler.
  Kolaylıklar.

  Akıner Çağıran
  Creative Director

  Armabrand Creative
  532 206 0110

Yorumlar kapalı.