LR 2018 NİSAN İndirim Kataloğu için tıklayın


2017 Mayıs LR Health & Beauty Powercamp Antalya’da başladı

LR’ın yılda iki kez gerçekleştirdiği Powercamp başladı. Şubat ve Mart aylarındaki kalifikasyonarı gerçekleştirerek ilk 150 sıralamasına giren LR iş ortakları, 12-14 Mayıs 2017 tarihleri arasında Paloma Renaissance Antalya Beach Resort & SPA hem eğitim alma, hem de tatil yapma fırsatı bulacaklar.

LR Powercamp sıralamasına katılmak için iş ortaklarının yaptığı kalifikasyonlarda, belirlenen süre için iş ortaklarının yeni kurdukları ekibin satış cirosuna bakılıyor. Bu sayede eski veya yeni üye farketmeksizin herkes eşit şartlarda yarışıyor. Hızlı bir başlangıç yapabilen yeni üyeler de bu kampa katılabiliyorlar.

LR Powercamp‘i kazananlar herşey dahil otel konseptinde hiç bir ücret ödemeden iki gece konaklama imkanı buluyorlar. Katılımcılar iki gün boyunca LR şirket yöneticileri ve alanında uzman serbest eğitimcilerden dolu dolu bir eğitim alma şansı buluyor.

LR ürünlerinin İNTERNETTEN SATIŞI YASAKTIR, satılan ürünlerin orjinallik ve iade garantisi yoktur. Orjinal LR ürünlerini yetkili bir iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünleri ile ilgileniyorsanız ücretsiz üye olarak indirimli alabilir veya %40 karla satışını yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. LR ürünleri, LR katalog veya LR üyelik koşulları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Aloe Vera Android Uygulamasi Indir

Aralık 2014’ten bu yana LR Health & Beauty iş ortağıyım. İş tecrübem hakkımda bilgi almak için Linkedin profilime göz atın. LR’la ilgili paylaşımları takip etmek için Facebook grubuma üye olun.

İletişim FormuLR Facebook Grubu

Bunlar da ilginizi çekebilir:

2017 Mayıs LR Health & Beauty Powercamp Antalya’da başladı” üzerine 2 yorum

  1. Satın almada neden taksitlendirme yapılmıyor.Ürünler çok pahalı olduğu için insanlar ilgi duymuyor.

    • Çünkü devlet kozmetik ve doğrudan satis sektöründe taksidi yasakladı. Daha önce cep telefonlarında yaptığı gibi. Resmi gazete yayınlandı karar.

Yorum yapın