Web Analytics Made Easy - StatCounter

2017 Mayıs LR Health & Beauty Powercamp Antalya’da başladı

LR’ın yılda iki kez gerçekleştirdiği Powercamp başladı. Şubat ve Mart aylarındaki kalifikasyonarı gerçekleştirerek ilk 150 sıralamasına giren LR iş ortakları, 12-14 Mayıs 2017 tarihleri arasında Paloma Renaissance Antalya Beach Resort & SPA hem eğitim alma, hem de tatil yapma fırsatı bulacaklar.

LR Powercamp sıralamasına katılmak için iş ortaklarının yaptığı kalifikasyonlarda, belirlenen süre için iş ortaklarının yeni kurdukları ekibin satış cirosuna bakılıyor. Bu sayede eski veya yeni üye farketmeksizin herkes eşit şartlarda yarışıyor. Hızlı bir başlangıç yapabilen yeni üyeler de bu kampa katılabiliyorlar.

LR Powercamp‘i kazananlar herşey dahil otel konseptinde hiç bir ücret ödemeden iki gece konaklama imkanı buluyorlar. Katılımcılar iki gün boyunca LR şirket yöneticileri ve alanında uzman serbest eğitimcilerden dolu dolu bir eğitim alma şansı buluyor.

“2017 Mayıs LR Health & Beauty Powercamp Antalya’da başladı” üzerine 2 yorum

  1. Satın almada neden taksitlendirme yapılmıyor.Ürünler çok pahalı olduğu için insanlar ilgi duymuyor.

    • Çünkü devlet kozmetik ve doğrudan satis sektöründe taksidi yasakladı. Daha önce cep telefonlarında yaptığı gibi. Resmi gazete yayınlandı karar.

Yorumlar kapalı.