LR Zeitgard 2 İndirimi
LR Zeitgard 2 İndirimi

2017 Mayıs LR Health & Beauty Powercamp Antalya’da başladı

LR’ın yılda iki kez gerçekleştirdiği Powercamp başladı. Şubat ve Mart aylarındaki kalifikasyonarı gerçekleştirerek ilk 150 sıralamasına giren LR iş ortakları, 12-14 Mayıs 2017 tarihleri arasında Paloma Renaissance Antalya Beach Resort & SPA hem eğitim alma, hem de tatil yapma fırsatı bulacaklar.

LR Powercamp sıralamasına katılmak için iş ortaklarının yaptığı kalifikasyonlarda, belirlenen süre için iş ortaklarının yeni kurdukları ekibin satış cirosuna bakılıyor. Bu sayede eski veya yeni üye farketmeksizin herkes eşit şartlarda yarışıyor. Hızlı bir başlangıç yapabilen yeni üyeler de bu kampa katılabiliyorlar.

LR Powercamp‘i kazananlar herşey dahil otel konseptinde hiç bir ücret ödemeden iki gece konaklama imkanı buluyorlar. Katılımcılar iki gün boyunca LR şirket yöneticileri ve alanında uzman serbest eğitimcilerden dolu dolu bir eğitim alma şansı buluyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünlerini katalog fiyatından %29 indirimli almak için BURAYA TIKLAYARAK ONLİNE SİPARİŞ VERİN

Ya da LR üyesi olarak hem indirimden faydalanın, hem de dilerseniz satış yapmaya ve ekip kurmaya başlayın. Bilgi için aşağıdaki formu doldururak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Whatsapp Duyuru Grubu
lr aloe vera android uygulamasini indir
lr aloe vera android uygulamasini indir

“2017 Mayıs LR Health & Beauty Powercamp Antalya’da başladı” üzerine 2 yorum

  1. Satın almada neden taksitlendirme yapılmıyor.Ürünler çok pahalı olduğu için insanlar ilgi duymuyor.

    • Çünkü devlet kozmetik ve doğrudan satis sektöründe taksidi yasakladı. Daha önce cep telefonlarında yaptığı gibi. Resmi gazete yayınlandı karar.

Yorum yapın