Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR Aloe Vera Üretim Tesisleri IASC sertifikalıdır

LR’ın sadece aloe vera ürünlerinin değil, Almanya’da bulunan aloe vera üretim tesislerinin de Aloe Bilim Konseyi (IASC) tarafından sertifikalandırıldığını biliyor muydunuz?

IASC, ürünlerimizde kullanılan aloe veranın insan sağlığına faydalı olan tür olduğunu kanıtlayan bir sertifika veriyor ve ürünlerin üzerinde IASC damgası bulunuyor. Ama IASC aynı zamanda düzenli olarak aloe vera üretim tesislerini de denetliyor ve kurumun standartlarına uygun olup olmadığına bakıyor. Gereklilikleri yerine getiren tesisler IASC sertifikalı aloe vera üretimi yapabiliyor.

http://iasc.org/Certification/CertifiedFacilities.aspx adresine girerek sertifikalı tesisler listesinde LR Health & Beauty Systems GmbH ismini görebilirsiniz 😉

Yeri gelmişken şunu da ekleyelim. LR’ın “Made in Germany” kalitesini korumak için toplamda 4.5 milyon euroluk teknojik ekipman yatırımı yaptığı yeni aloe vera üretim tesisi, günlük olarak 20 bin litre aloe vera jel içecek üretilebiliyor.

1. İndirimli alışveriş yapmak istiyorum

LR ürünlerini satın almakla ilgileniyorsanız, LR üyesi olmasanız da bu siteden indirimli üyelik fiyatları ile alışveriş yapabilirsiniz. Sipariş vermek için tıklayın!

2. Satış yapmak ve ek gelir kazanmak istiyorum

LR ürünlerini indirimli alarak %40 karla satış yapmak, kendi satış ekibinizi kurmak ve ek gelir elde etmek ile ilgileniyorsanız üyelik ücreti ve aylık kota olmadan LR üyesi olabilirsiniz. LR üyelik şartları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Mesajınız

Üye değilimLR üyesiyim

Yorum yapın