LR Zeitgard 2 İndirimi
LR Zeitgard 2 İndirimi

LR Aloe Vera Üretim Tesisleri IASC sertifikalıdır

LR’ın sadece aloe vera ürünlerinin değil, Almanya’da bulunan aloe vera üretim tesislerinin de Aloe Bilim Konseyi (IASC) tarafından sertifikalandırıldığını biliyor muydunuz?

IASC, ürünlerimizde kullanılan aloe veranın insan sağlığına faydalı olan tür olduğunu kanıtlayan bir sertifika veriyor ve ürünlerin üzerinde IASC damgası bulunuyor. Ama IASC aynı zamanda düzenli olarak aloe vera üretim tesislerini de denetliyor ve kurumun standartlarına uygun olup olmadığına bakıyor. Gereklilikleri yerine getiren tesisler IASC sertifikalı aloe vera üretimi yapabiliyor.

http://iasc.org/Certification/CertifiedFacilities.aspx adresine girerek sertifikalı tesisler listesinde LR Health & Beauty Systems GmbH ismini görebilirsiniz 😉

Yeri gelmişken şunu da ekleyelim. LR’ın “Made in Germany” kalitesini korumak için toplamda 4.5 milyon euroluk teknojik ekipman yatırımı yaptığı yeni aloe vera üretim tesisi, günlük olarak 20 bin litre aloe vera jel içecek üretilebiliyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünlerini katalog fiyatından %29 indirimli almak için BURAYA TIKLAYARAK ONLİNE SİPARİŞ VERİN

Ya da LR üyesi olarak hem indirimden faydalanın, hem de dilerseniz satış yapmaya ve ekip kurmaya başlayın. Bilgi için aşağıdaki formu doldururak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Whatsapp Duyuru Grubu
lr aloe vera android uygulamasini indir
lr aloe vera android uygulamasini indir

Yorum yapın