LR Aloe Vera Üretim Tesisleri IASC sertifikalıdır

LR’ın sadece aloe vera ürünlerinin değil, Almanya’da bulunan aloe vera üretim tesislerinin de Aloe Bilim Konseyi (IASC) tarafından sertifikalandırıldığını biliyor muydunuz?

IASC, ürünlerimizde kullanılan aloe veranın insan sağlığına faydalı olan tür olduğunu kanıtlayan bir sertifika veriyor ve ürünlerin üzerinde IASC damgası bulunuyor. Ama IASC aynı zamanda düzenli olarak aloe vera üretim tesislerini de denetliyor ve kurumun standartlarına uygun olup olmadığına bakıyor. Gereklilikleri yerine getiren tesisler IASC sertifikalı aloe vera üretimi yapabiliyor.

http://iasc.org/Certification/CertifiedFacilities.aspx adresine girerek sertifikalı tesisler listesinde LR Health & Beauty Systems GmbH ismini görebilirsiniz 😉

Yeri gelmişken şunu da ekleyelim. LR’ın “Made in Germany” kalitesini korumak için toplamda 4.5 milyon euroluk teknojik ekipman yatırımı yaptığı yeni aloe vera üretim tesisi, günlük olarak 20 bin litre aloe vera jel içecek üretilebiliyor.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünleri ile ilgileniyorsanız ücretsiz üye olarak indirimli alabilir veya %40 karla satışını yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. LR ürünleri, LR katalog veya LR üyelik koşulları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Aloe Vera Android Uygulamasi Indir

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Yorum yapın