Web Analytics Made Easy - StatCounter

MEU by Cristina Ferreira EdP 50ml

Katalog Fiyatı 204,95 TL

146,40 TL

Cristina Ferreira Portekiz’de uzun yıllardır sevilen bir TV yıldızıdır. Eğlence ve TV sunucusu olarak sempatik ve doğal tarzıyla sevenlerini her gün coşturuyor ve etkiliyor. İlk parfümü sevenlerine tamamen özel bir hediye: „MEU“

Stok kodu: 30120

Bu ürünler de ilginizi çekebilir…

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“MEU by Cristina Ferreira EdP 50ml” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Ürün Bilgileri

Cristina Ferreira Portekiz’de uzun yıllardır sevilen bir TV yıldızıdır. Eğlence ve TV sunucusu olarak sempatik ve doğal tarzıyla sevenlerini her gün coşturuyor ve etkiliyor. İlk parfümü sevenlerine tamamen özel bir hediye. „MEU“ – „Benim“.

KOKU TASARIMI
Feminen şıklığı, çok yönlülüğü, sempati ve yaşama sevinci şişesinin güçlü pembe tonuyla ortaya konuyor. „U“ harfinin altın sarısı tonu cüretkâr ve modern bir izlenim yaratıyor. Parfümün adı olan „MEU“ Türkçe „Benim“ anlamına gelir.

KOKU TANIMI
Cristina’nın ilk parfümü, baştan sona kişisel bir dokunuş içeriyor, çünkü çok yönlü kişiliği bu parfümde vücut buldu. Bu, hafif tatlı ve meyvemsi bergamottan, şık gülden, sıcak vanilyadan ve çekici silhattan meydana gelen büyüleyici bir koku kombinasyonu; Portekiz TV yıldızının tamamen kişisel notasını içinde barındıran cazibeli ve karşı konulmaz bir koku. Bu parfüm, sade şıklıkla feminen cazibeyi, sempatiyle çok yönlülüğü ortaya koyuyor ve kendi modern, uluslararası yaşam tarzıyla birlikte Cristina’nın Portekiz kökenini mükemmel şekilde bir araya getiriyor.

Baș nota
Benzoin, laden, bergamot
Kalp nota
Gül, yasemin, portakal çiçeği
Dip nota
Silhat, vanilya, amber

KOKU AİLESİ
Oryantal – pudramsı – çekici

AYNI KOKU AİLESİNDEN GELEN ÜRÜNLER
LR Classics Hawaii
LR Classics Antigua
Femme Noblesse
Harem