Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR Serox Wrinkle Care Göz Kremi 15ml

Katalog Fiyatı 178,90 TL

127,80 TL

• Mimik kırıșığına doğrudan uygulama imkanı sağlayan konsantre krem
• Ağız, göz ve alın çevresinde oluşan küçük kırışıklıklara özel uygulama
• Doğrudan derin kırışıklıkları azaltmaya yardımcı olan Argireline®, Gatuline Expression®, Dynalift® ve Hyaluronik asit etken maddeleri içerir
• Cilde hızlı bir şekilde nüfus eder ve düzenli kullanımda pozitif etki gösterir

Stok kodu: 28236

Bu ürünler de ilginizi çekebilir…

LR Serox Wrinkle Care Göz Kremi 15ml için 2 değerlendirme

  1. 4 out of 5

    fadile kurt (Ürünü satın aldı)

    Yeni kullanmaya başladım bir süre kullanmam gerekiyor

  2. 5 out of 5

    Nusabe Musayeva (Ürünü satın aldı)

Değerlendirme yap

Ürün Bilgileri

LR Serox Wrinkle Care Göz Kremi ince kırışıklıkları ve mimik kırışıklıklarını azaltır. Ciltte onu daha pürüzsüz hale getirecek sıkılaştırıcı bir tabaka oluşturur. Özellikle ağız çevresi, göz çevresi ve alın kırışıklıklarına uygundur.

Doğrudan derin kırışıklıkları azaltmaya yardımcı olan Argireline®, Gatuline Expression®, Dynalift® ve Hyaluronik asit etken maddeleri içerir. Cilde hızlı bir şekilde nüfus eder ve düzenli kullanımda kırışıklıkların görünümünü azaltır.

Yapılan çalışmalarda Serox Wrinkle Care uygulamasından yaklaşık 30 dakika sonra derin kırışıklıklar yaklaşık %27,34 oranında düzeldiği görüşmüştür.*
* Serox Wrinkle Care, Dermatest GmbH tarafından 4 hafta süreyle 40 ila 50 yaşları arasında 5 kadında test edilmiştir.

KULLANIM ŞEKLİ

LR Serox Wrinkle Care Göz Kremi ile ilgili cilt bölgesine yapılan amaca yönelik ve doza dikkat ederek yapılan uygulama düz formdaki kırışıklıkları hedef alır. Günlük kırışıklık önleyici bakımınız dahilinde sabah ve akşamları yoğun konsantreli kırışıklık bakım kreminden bir damla uygulayın ve hafifçe cilde yayın. Gün içinde ihtiyaç duyulduğunda ilgili bölgeye hafif hafif dokunarak uygulama yapın.

Serox serisinden Serox serisinden Intensive Result Krem ve Instant Result Serum ile birlikte uygulayarak optimum etkiye ulaşın.