Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR Lovingly by Bruce Willis EdP 50ml

Katalog Fiyatı 204,90 TL

146,40 TL

Bu bir dünya starının oldukça kişisel olan, eşi Emma Heming-Willis’ten aldığı ilhamla ona bir koku hediye etmesinin hikayesidir. Bu aşkın bir göstergesi olarak Lovingly ortaya çıkmıştır. Bu benzersiz aşk ilanı kadar tutku ile dolup taşan bir koku. Beyaz çiçekler ile taze narenciye meyvelerinden oluşan bir buketin nefis kokusu etrafınızı arzunun çekimi ve aşkla saracak. Sandal ağacı ve misk ise kokuya sıcaklık ve romantizm katıyor. Gerçek aşk budur!

Stok kodu: 3630

Bu ürünler de ilginizi çekebilir…

LR Lovingly by Bruce Willis EdP 50ml için 7 değerlendirme

 1. 5 out of 5

  Nurgül Özcanlı (Ürünü satın aldı)

 2. 5 out of 5

  SENA ERİNÇ (Ürünü satın aldı)

 3. 5 out of 5

  İsimsiz (Ürünü satın aldı)

 4. 5 out of 5

  SENA ERİNÇ (Ürünü satın aldı)

 5. 5 out of 5

  ezgi köşeli (Ürünü satın aldı)

 6. 5 out of 5

  Derya Y.

 7. 4 out of 5

  Rabia

  Siparisim ertesi gun elime ulaştı ama kargo dağıtıma çıktığında telefon açarsa daha iyi olur.

Değerlendirme yap

Ürün Bilgileri

STARLARIN KOKUSU
Güz 2011’den bu yana Bruce Willis şadece başarılı parfüm ve bakım serisiyle öne çıkmamış, LR ailesinin bir parçası olarak zarif eşi ve eski model Emma Heming-Willis de markanın yüzü haline gelmiştir. Bu parfüm dünya yıldızı Bruce Willis’in ilham aldığı gerçek aşktır ve eşi Emma Heming-Willis’e duyduğu sevginin ifadesidir. Lovingly, aşkın bu benzersiz ifadesi gibi tutkulu bir parfümdür. İlk bakışta oldukça seçkin çiçeklerle bir araya getirilmiş taze narenciye notası kendine hayran bırakıyor. Sandal ağacı ve miskin yumuşak esintisi bu parfüme duygusal bir tını veriyor. Lovingly – Bruce Willis’in hoş eşi Emma Heming- Willis’e duyduğu sevginin ifadesi.

KOKU TASARIMI
Şişenin tasarımı klasik-şık bir görünüme sahiptir. Yakından bağlılığın simgesi olan elle yapılmış saten kurdele Bruce ve Emma arasındaki sonsuz aşkı anlatır. Ayrıca yaşam sevgisi ve romantizm şişenin oval tasarlanmış logosuyla vurgulanmaktadır.

KOKU TANIMI
Beyaz çiçeklerden elde edilmiş bir buket ve taze narenciye meyvelerinin hafif kokusuyla bu parfüm büyüleyici ve yaşam dolu duygusal bir aura yaratır. Sandal ağacı ve misk bu kokuya sıcaklık ve saf romantizm katar.

Baş nota
Narenciye meyveleri, baharat
Kalp nota
Yasemin, zambak, şakayık, sümbülteber
Dip nota
Beyaz sedir ağacı, sandal ağacı, misk

KOKU AİLESİ
Çiçeksi – yeşil – şık

AYNI KOKU AİLESİNDEN GELEN ÜRÜNLER
Sensual Grace