Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR Deluxe Göz Makyajı Temizleyici 125ml

Katalog Fiyatı 99,90 TL

71,40 TL

– 2 aşamalı sistem: Bakım bileşenleri ve temizleyici bir arada
– Suya dayanıklı göz makyajını temizler
– Yağlı bir etki bırakmaz
– Hassas göz çevresi derisini besler
– Lens kullananlar için de uygundur

Stok kodu: 11190-1

Bu ürünler de ilginizi çekebilir…

LR Deluxe Göz Makyajı Temizleyici 125ml için 4 değerlendirme

 1. 5 out of 5

  Nevin Y. (Ürünü satın aldı)

 2. 5 out of 5

  Zeynep Ö.

  Pek çok göz makyajı temizleyicisi denedim. Lr ınki farovim, kullandıktan sonra ciltte yağlı bir his bırakmıyor. Fazla ovalamadan makyajı çıkarıyor.

 3. 5 out of 5

  Oya Başaran (Ürünü satın aldı)

 4. 5 out of 5

  Deniz l.

  Göz makyajını tek silişte rahatlıkla çıkarıyor, çok memnunum

Değerlendirme yap

Ürün Bilgileri

Güzel bir cildin sadece yeterince bakıma değil, aynı zamanda iyi temizliğe de ihtiyacı vardır. Cildin gece boyunca kendini yenileyebilmesi vekirpiklerin kırılmaması için göz çevresi de uyumadan önce makyajdan arındırılmalıdır. 2 aşamalı LR Deluxe Göz Makyajı Temizleyici bu iki öğeyi birleştirir ve suya dayanıklı makyaj dahil ardında yağlı bir katman bırakmadan çıkartır. Tüm cilt tiplerine uygundur.

KULLANIM ŞEKLİ

LR Deluxe Göz Makyajı Temizleyici‘yi kullanımdan önce iyice çalkalayın. Kuru bir pamuğa, makyaj süngeri veya kulak pamuğuna birkaç damla damlatın. Farlar gözler kapalıyken dikkatlice dıştan iç göz köşesine doğru çekilerek temizlenebilir. Rimel temizliği esnasında pamuğu kirpik sırasına yerleştirin ve hafif bir baskı uygulayın, böylece kirpikler pamuğa bastırılır. Bu rimelin çözülmesini sağlar. Sonrasında pamuğu kirpiklerin uzama yönüne doğru sürün. Kirpik sırasındaki kalıntıları temizlemek için bir kulak pamuğu kullanın ve bununla nazikçe kirpiklerin diplerini ovun.