LR Aloe Vera Güneş Koruyucu Krem SPF 50 – 75ml

5.00 out of 5
(1 müşteri yorumu)
Katalog Fiyatı: 104,00 TL

74,89 TL

Çocuklar ve hassas ciltler için güneş kremi

%40 Aloe Vera Jel içerir
• Cildi UVA & UVB ışınlarına karşı korur
• Nemlendirir ve besler

LR Aloe Vera Ödeme Seçenekleri

Stok kodu: 23072-101 Kategoriler: ,

Sıkça sorulan sorular

Hayır, üye olmasanız da indirimli fiyatlarla alışveriş yaparsınız. Sepete ürünleri ekleyerek doğrudan ödeme adımına geçebilirsiniz.
Aloeverauyelik.com 2014'ten beri LR Türkiye'nin resmi iş ortağıdır. Rekabetçi olabilmek için ürünleri indirimli üye geliş fiyatından satıyor, toplam satışımız üzerinden LR Türkiye'den prim alıyoruz. Bu sayede size en iyi fiyatı sunabiliyoruz.
Ürünleriniz LR Türkiye'nin merkez deposundan, LR logolu koli ve LR Türkiye irsaliyesi ile birlikte gönderilir. En yeni tarihli ve orijinal ürünleri alacağınızı kargonuzu teslim aşamasında irsaliyenizi kontrol ederek teyit edebilirsiniz.
Siparişiniz tarafımızca LR Türkiye'ye iletilecek ve LR Türkiye tarafından hazırlanarak adresinize gönderilecektir.
Tüm gönderimler Yurt İçi Kargo ile yapılmaktadır.

50 faktörlü LR Aloe Vera Güneş Koruyucu Krem SPF 50 yüksek seviyeli UV korumasına ihtiyaç duyan çok açık renkte ve hassas cilt tiplerine uygundur. Çocuklarda kullanımı idealdir.

LR Aloe Vera Güneş Koruyucu Krem SPF 50 etkili ve su geçirmez UVA-/UVB koruması zengin içerikli bakım ve yüksek koruma sağlar. %40 Aloe Vera içerir.

KULLANIM ŞEKLİ

Güneş koruyucusunu güneşlenmeden 30 dakika önce kullanın. Öğle vakti yoğun güneş ışığından kaçının. Bebekleri ve küçük çocukları dik gelen güneş ışınından koruyun. Bebeklerde ve küçük çocuklarda koruyucu kıyafetlerden ve ayrıca oldukça yüksek faktörlü güneş koruyuculardan yararlanın. Güneş ürünlerinde belirtilen güneş koruma faktörü gün içinde birçok kez kullanımla uzatılamaz.

Güneşlenme sonrasında bakım yapmak üzere Aloe Vera Güneş Sonrası Jel Krem kullanmanızı öneririz.

LR Aloe Vera Güneş Koruyucu Krem SPF 50 – 75ml için 1 inceleme

  1. 5 out of 5

    Ayşegül Kerim

    daha önce 30 faktörlüsünü denemiştim ve çok memnun kalmıştım 50 faktör stoğa girince aldım. güneşe çıkmadan önce sadece bir kez sürüyorum ve gün boyu yetiyor

Yorum yap

Hoşunuza gidebilir…

LR Aloe Vera Güneş Koruyucu Krem SPF 50 – 75ml
74,89 TL
0