Web Analytics Made Easy - StatCounter

Ballı ve Şeftalili içecekler günlük C Vitamini ihtiyacınızı karşılar

LR Ürün Rehberi’nde dikkatimi çeken bir detay üzerine şirketimizin Ürün Destek birimine bir email atmıştım. Aloe Vera Ballı ve Şeftalili içecekte Sivera’dan farklı olarak günlük alınan C Vitamini miktarı da yazıyordu.

Gelen cevap şu şekilde:

Aloe Vera Jel yapısında A, B1, B2, B3 (niasin), B6, B12, C, E ve folik asid (B9) gibi vitaminlerini içermektedir. Aloe Vera Jel İçeceklerin tamamında Aloe Vera jelinden gelen C vitamin bulunmaktadır. Aloe Vera Sivera içeriğinde bunun dışında eklenen C vitamini bulunmamaktadır. Aloe Vera Ballı ve Şeftalili Jel İçeceklerin içeriklerine ise fazladan C vitamini eklenmiştir.

Bu şu anlama geliyor: Ballı ve Şeftalili içecekler Isırganlı Sivera’ya göre C Vitamini açısından çok daha zengin.

C Vitamini’nin bilimsel olarak kanıtlanmış faydaları şunlar*:

1. Stres kaynaklı zayıflayan bağışıklık sistemini güçlendirir. Özellikle çok alkol tüketen, sigara kullanan ve obez kişilerde C Vitamini seviyesi düşüktür.

2. Grip, nezle, soğuk algınlığı ve bu hastalıkların devamında oluşabilecek zatürre veya akciğer rahatsızlıklarını önler.

3. Son yapılan klinik çalışmalar, kanlarında yüksek seviyede C Vitamini olan kişilerin kalp krizi geçirme riskinin, olmayanlara göre %42 oranında daha düşük olduğunu gösteriyor.

4. Cilt yaşlanması: American Journal of Clinical Nutrition dergisinde yayınlanan, 40-74 yaş aralığındaki 4025 kadın üzerinde yapılan bir araştırmanın sonuçlarına göre; yüksek oranda C Vitamini alan kadınlarda daha az kırışıklık ve cilt kuruluğu görüldü.

5. Diğer klinik çalışmalar; C Vitamini’nin enflamasyon, kalp ve damar rahatsızlıkları ve kanser riskini de azaltabileceğini gösteriyor.

Yetişkinlerin alması gereken ve günlük önerilen C Vitamini ihtiyacı 75-90 mg arasındadır. LR’ın Aloe Vera Ballı Jel İçecek, Aloe Vera Şeftalili Jel İçecek günlük C vitamini ihtiyacınızı karşılar.

*Kaynak: http://www.webmd.com/diet/features/the-benefits-of-vitamin-c

Bu yazıdaki ürünler:

1. İndirimli alışveriş yapmak istiyorum

LR ürünlerini satın almakla ilgileniyorsanız, LR üyesi olmasanız da bu siteden indirimli üyelik fiyatları ile alışveriş yapabilirsiniz. Sipariş vermek için tıklayın!

2. Satış yapmak ve ek gelir kazanmak istiyorum

LR ürünlerini indirimli alarak %40 karla satış yapmak, kendi satış ekibinizi kurmak ve ek gelir elde etmek ile ilgileniyorsanız üyelik ücreti ve aylık kota olmadan LR üyesi olabilirsiniz. LR üyelik şartları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Mesajınız

Üye değilimLR üyesiyim

Yorum yapın

Katalog fiyatını %29 indirdik! Avantajlı fiyatlarla sipariş için tıkla