LR Haziran İndirimleri
LR Haziran İndirimleri

Ballı ve Şeftalili içecekler günlük C Vitamini ihtiyacınızı karşılar

LR Ürün Rehberi’nde dikkatimi çeken bir detay üzerine şirketimizin Ürün Destek birimine bir email atmıştım. Aloe Vera Ballı ve Şeftalili içecekte Sivera’dan farklı olarak günlük alınan C Vitamini miktarı da yazıyordu.

Gelen cevap şu şekilde:

Aloe Vera Jel yapısında A, B1, B2, B3 (niasin), B6, B12, C, E ve folik asid (B9) gibi vitaminlerini içermektedir. Aloe Vera Jel İçeceklerin tamamında Aloe Vera jelinden gelen C vitamin bulunmaktadır. Aloe Vera Sivera içeriğinde bunun dışında eklenen C vitamini bulunmamaktadır. Aloe Vera Ballı ve Şeftalili Jel İçeceklerin içeriklerine ise fazladan C vitamini eklenmiştir.

Bu şu anlama geliyor: Ballı ve Şeftalili içecekler Isırganlı Sivera’ya göre C Vitamini açısından çok daha zengin.

C Vitamini’nin bilimsel olarak kanıtlanmış faydaları şunlar*:

1. Stres kaynaklı zayıflayan bağışıklık sistemini güçlendirir. Özellikle çok alkol tüketen, sigara kullanan ve obez kişilerde C Vitamini seviyesi düşüktür.

2. Grip, nezle, soğuk algınlığı ve bu hastalıkların devamında oluşabilecek zatürre veya akciğer rahatsızlıklarını önler.

3. Son yapılan klinik çalışmalar, kanlarında yüksek seviyede C Vitamini olan kişilerin kalp krizi geçirme riskinin, olmayanlara göre %42 oranında daha düşük olduğunu gösteriyor.

4. Cilt yaşlanması: American Journal of Clinical Nutrition dergisinde yayınlanan, 40-74 yaş aralığındaki 4025 kadın üzerinde yapılan bir araştırmanın sonuçlarına göre; yüksek oranda C Vitamini alan kadınlarda daha az kırışıklık ve cilt kuruluğu görüldü.

5. Diğer klinik çalışmalar; C Vitamini’nin enflamasyon, kalp ve damar rahatsızlıkları ve kanser riskini de azaltabileceğini gösteriyor.

Yetişkinlerin alması gereken ve günlük önerilen C Vitamini ihtiyacı 75-90 mg arasındadır. LR’ın Aloe Vera Ballı Jel İçecek, Aloe Vera Şeftalili Jel İçecek günlük C vitamini ihtiyacınızı karşılar.

*Kaynak: http://www.webmd.com/diet/features/the-benefits-of-vitamin-c

Bu yazıdaki ürünler:

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünlerini katalog fiyatından %29 indirimli almak için BURAYA TIKLAYARAK ONLİNE SİPARİŞ VERİN

Ya da LR üyesi olarak hem indirimden faydalanın, hem de dilerseniz satış yapmaya ve ekip kurmaya başlayın. Bilgi için aşağıdaki formu doldururak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Whatsapp Duyuru Grubu
lr aloe vera android uygulamasini indir
lr aloe vera android uygulamasini indir

Yorum yapın

Katalog fiyatını indirdik! Online siparişte avantajlı fiyatlar için tıkla