LR 2018 Kataloğu için tıklayın


Reishi Plus, Ballı ve Şeftalili içecekler günlük C Vitamini ihtiyacınızı karşılar

LR Ürün Rehberi’nde dikkatimi çeken bir detay üzerine şirketimizin Ürün Destek birimine bir email atmıştım. Aloe Vera Ballı ve Şeftalili içecekte Sivera’dan farklı olarak günlük alınan C Vitamini miktarı da yazıyordu.

Gelen cevap şu şekilde:

Aloe Vera Jel yapısında A, B1, B2, B3 (niasin), B6, B12, C, E ve folik asid (B9) gibi vitaminlerini içermektedir. Aloe Vera Jel İçeceklerin tamamında Aloe Vera jelinden gelen C vitamin bulunmaktadır. Aloe Vera Sivera içeriğinde bunun dışında eklenen C vitamini bulunmamaktadır. Aloe Vera Ballı ve Şeftalili Jel İçeceklerin içeriklerine ise fazladan C vitamini eklenmiştir.

Bu şu anlama geliyor: Ballı ve Şeftalili içecekler Isırganlı Sivera’ya göre C Vitamini açısından çok daha zengin.

C Vitamini’nin bilimsel olarak kanıtlanmış faydaları şunlar*:

1. Stres kaynaklı zayıflayan bağışıklık sistemini güçlendirir. Özellikle çok alkol tüketen, sigara kullanan ve obez kişilerde C Vitamini seviyesi düşüktür.

2. Grip, nezle, soğuk algınlığı ve bu hastalıkların devamında oluşabilecek zatürre veya akciğer rahatsızlıklarını önler.

3. Son yapılan klinik çalışmalar, kanlarında yüksek seviyede C Vitamini olan kişilerin kalp krizi geçirme riskinin, olmayanlara göre %42 oranında daha düşük olduğunu gösteriyor.

4. Cilt yaşlanması: American Journal of Clinical Nutrition dergisinde yayınlanan, 40-74 yaş aralığındaki 4025 kadın üzerinde yapılan bir araştırmanın sonuçlarına göre; yüksek oranda C Vitamini alan kadınlarda daha az kırışıklık ve cilt kuruluğu görüldü.

5. Diğer klinik çalışmalar; C Vitamini’nin enflamasyon, kalp ve damar rahatsızlıkları ve kanser riskini de azaltabileceğini gösteriyor.

Yetişkinlerin alması gereken ve günlük önerilen C Vitamini ihtiyacı 75-90 mg arasındadır. LR’ın Aloe Vera Ballı Jel İçecek, Aloe Vera Şeftalili Jel İçecek ve Reishi Plus ürünleri günlük C Vitamini ihtiyacınızı karşılar. Günlük dozajın çok üzerine çıkmamak için bu üç üründen yalnızca birini kullanmanızı öneririm. Her ne kadar Sivera’da ekstra C Vitamini olmasa da, kişisel fikrim Aloe Vera jelinin diğer vitaminler açısında da zengin olmasından dolayı, aynı anda Reishi Plus ile birlikte kullanılmaması yönünde.

*Kaynak: http://www.webmd.com/diet/features/the-benefits-of-vitamin-c

LR ürünlerinin İNTERNETTEN SATIŞI YASAKTIR, satılan ürünlerin orjinallik ve iade garantisi yoktur. Orjinal LR ürünlerini yetkili bir iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünleri ile ilgileniyorsanız ücretsiz üye olarak indirimli alabilir veya %40 karla satışını yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. LR ürünleri, LR katalog veya LR üyelik koşulları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Aloe Vera Android Uygulamasi Indir

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Aralık 2014’ten bu yana LR Health & Beauty iş ortağıyım. İş tecrübem hakkımda bilgi almak için Linkedin profilime göz atın. LR’la ilgili paylaşımları takip etmek için Facebook grubuma üye olun.

İletişim FormuLR Facebook Grubu

Yorum yapın