✅ LR 2017 EYLÜL İndirim Kataloğu için tıklayın


Aloe Vera’nın mide ve sindirim rahatsızlıklarındaki etkisi

aloe vera jel icecek balli

Haber vegetariantimes.com’dan: Prescription for Drug Alternatives kitabının yazarı ve aynı zamanda bir alternatif tıp uzmanı olan Mark Stengler; ağız yoluyla tüketilen aloe veranın reflü, ülseratif kolit, Crohn hastalığı (kronik ve iltihabi bağırsak hastalığı), kronik hazımsızlık ve kabızlığa iyi geldiğini bulmuş. Stengler “Aloe vera içmek basit, etkili ve ucuz bir çözüm.” diyor.

Stengler’ın hastalarından biri 60 yaşında, 6 aydır gastrit ve kabızlık sorunu yaşayan bir kadın. Midesinde yanmadan dolayı oluşan acı, geceleri uykuya dalmasını zorlaştırıyormuş ve doktorunun önerdiği asit önleyici ilacı kullanmak istemiyormuş. Stengler “Ona her öğünden önce 60 ml aloe vera içmesini önerdim ve iki gün içerisinde midesindeki yanma %50 oranında azaldı.” diyor.

İki hafta sonra yanma tamamen geçti, bağırsak hareketleri düzeldi. Bir ay sonra, rahatsızlığın tekrarlamaması için günde 60 ml aloe vera tüketmesi yeterli hale geldi.” diye ekliyor.

Aloe vera jelin tadı tek başına hoşunuza gitmeyebilir ama LR’ın %90 oranında aloe vera içeren içecekleri, içerisindeki bal sayesinde rahatlıkla içilebiliyor. Yine de tadını beğenmezseniz meyve suyu ile karıştırarak tüketebilirsiniz. Günlük önerilen tüketim miktari aç karna 3 x 30 ml’dir (3 x 3 kapak).

LR ürünlerinin İNTERNETTEN SATIŞI YASAKTIR, satılan ürünlerin orjinallik ve iade garantisi yoktur. Orjinal LR ürünlerini yetkili bir iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünleri ile ilgileniyorsanız ücretsiz üye olarak indirimli alabilir veya %40 karla satışını yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. LR ürünleri, LR katalog veya LR üyelik koşulları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Aloe Vera Android Uygulamasi Indir

Aralık 2014’ten bu yana LR Health & Beauty iş ortağıyım. İş tecrübem hakkımda bilgi almak için Linkedin profilime göz atın. LR’la ilgili paylaşımları takip etmek için Facebook grubuma üye olun.

İletişim FormuLR Facebook Grubu

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Yorum yapın