Sivera mı? Ballı mı? Hangi Aloe Vera içeceği seçmeliyim?

LR aloe vera icecekler

UYARI: Aloe Vera Jel İçecekler ilaç değil, gıda takviyesidir. Hiç bir hastalığın tedavisinde kullanılamaz.

LR’ın en çok ilgi gören ürünlerinden biri de Aloe Vera içecekler. İçerisindeki yüksek Aloe Vera oranı sayesinde içecekler hem bağışıklık sistemini güçlendiriyor, hem de pek çok rahatsızlığın tedavisini destekliyor.

LR’ın ballı (Honey) ve ısırgan otlu (Sivera) jel içeceklerinden hangisini seçmemiz gerektiği konusunda çoğu zaman ikileme düşüyoruz. Nasıl bir ayrım yapmamız gerektiğini anlamak için her iki içeceğin içindekilere bir bakalım:

Ballı İçecek:
%90 saf Aloe Vera yaprak jeli
%9 çiçek balı

Sivera içecek:
%91 saf Aloe Vera yaprak jeli
%7 çiçek balı
%2 ısırgan otu özütü

Gördüğünüz gibi her iki içecek de yüksek oranda Aloe Vera ve az miktarda bal içeriyor. Dolayısıyla temelde her iki içeceğin de aynı olduğunu farzedebiliriz. Sivera’nın tek farkı ek olarak %2 oranında ısırgan otu içermesi. Yani içeceğin 1 litre olduğunu düşünürsek bir şişede 20 ml ısırgan otu var demektir. Peki ısırgan otunun ne gibi faydaları var? Hemen bakalım:

+ Romatizmal eklem iltihabında interleukin 1 seviyesini düşürerek etkili oluyor.
+ Anti-enflamatuvar
+ Anti-viral
+ İdrar söktürücü, kandaki ağır metalleri ortadan kaldırır.
+ Hipoglisemi kontrolünde etkilidir.
+ Böbrekleri güçlendirir.
+ Hafif laksatiftir.
+ Bağışıklık sistemini güçlendirir.
+ Prostat kanserinin ve yaşlanma ile ortaya çıkan prostat büyümesinin önlenmesinde etkilidir.

Kısacası içeceğe karar verirken yukarıdaki gibi rahatsızlıklar yok ise öncelikle ballı içeceği tercih edebilirsiniz. Eğer ballı yerine Sivera tercih ederseniz de sorun değil, zira 1 şişeyi 10 günde bitirdiğinizi düşünürseniz günde 2 ml ısırgan içmiş oluyorsunuz ki, bu gerçekten çok çok düşük bir oran…

LR ürünlerinin İNTERNETTEN SATIŞI YASAKTIR, satılan ürünlerin orjinallik ve iade garantisi yoktur. Orjinal LR ürünlerini yetkili bir iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünleri ile ilgileniyorsanız ücretsiz üye olarak indirimli alabilir veya %40 karla satışını yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. LR ürünleri, LR katalog veya LR üyelik koşulları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Aloe Vera Android Uygulamasi Indir

Aralık 2014’ten bu yana LR Health & Beauty iş ortağıyım. İş tecrübem hakkımda bilgi almak için Linkedin profilime göz atın. LR’la ilgili paylaşımları takip etmek için Facebook grubuma üye olun.

İletişim FormuLR Facebook Grubu

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Yorum yapın