✅ LR 2017 EYLÜL İndirim Kataloğu için tıklayın


Aloe Vera İçecekler’in tip 2 şeker hastalığı üzerindeki etkisi

LR Aloe Vera Icecekler

Ağız yoluyla alınan Aloe Vera’nın tip 2 şeker hastalığında (diyabet) kullanılması ile ilgili yapılmış 9 güvenilir çalışmanın sonuçlarını derleyen ve tartışan bir makale kısa süre önce yayınlandı. Bu makaleye göre, aloe vera büyük olasılıkla içeriğinde bulundurduğu yaklaşık 75 çeşit aktif içerik (enzimler, mineraller, polisakkaritler, amino asitler vb.) ve yanı sıra krom, magnezyum, manganez ve çinko gibi eser elementlerle insülinin etkisini arttırarak kandaki glukoz seviyesini düzenliyor.

Yapılan çalışmaların sonuçları aloe verayı içecek olarak tüketmenin özellikle “açlık kan şekeri” ve son 2-3 aya ait kanımızdaki ortalama glukoz seviyesinin göstergesi olan “hemoglobin A1c” değerini oldukça normal seviyelere çektiğini gösteriyor.

Daha iyi anlaşılabilmesi için bazı rakamlar üzerinden konuşalım: Açlık kan şekeri 100-125 mg/dl ise bu kişi şeker hastası olmaya aday, eğer 125 seviyesinin üzerinde ise bu kişi şeker hastası olarak tanımlanıyor. Aloe vera içeceği içmenin bu değeri neredeyde 40 mg/dl seviyelerine düşürdüğü gösterilmiş. Aynı şekilde hemoglobin A1c değeri de %6.5 ve üzeri ise diyabet hastası kabul ediliyorsunuz. Yine aloe vera kullanımı bu değerin de %1 civarına gerilemesini sağlamış.

Tabi ki bu çalışmalarda hala bazı eksik noktalar var. Bunlar da göz önüne alınarak daha geniş kapsamlı çalışmalar yapıldıktan sonra aloe veranın şeker hastaları üzerindeki olumlu etkisinden daha büyük ölçüde emin olabiliriz. Fakat halihazırda elde bulunan veriler de aslında bize aloe veranın bu konudaki başarısı hakkında çok şey söylüyor.

Kaynak

LR ürünlerinin İNTERNETTEN SATIŞI YASAKTIR, satılan ürünlerin orjinallik ve iade garantisi yoktur. Orjinal LR ürünlerini yetkili bir iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünleri ile ilgileniyorsanız ücretsiz üye olarak indirimli alabilir veya %40 karla satışını yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. LR ürünleri, LR katalog veya LR üyelik koşulları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Aloe Vera Android Uygulamasi Indir

Aralık 2014’ten bu yana LR Health & Beauty iş ortağıyım. İş tecrübem hakkımda bilgi almak için Linkedin profilime göz atın. LR’la ilgili paylaşımları takip etmek için Facebook grubuma üye olun.

İletişim FormuLR Facebook Grubu

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Yorum yapın