Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR Aloe Vera Güneş Losyonu SPF 30 Kullanıcı Yorumu

Daha önce söylemiştim, geçtiğimiz hafta Kayseri’deki yamaç paraşütü yarışmasındaydım. Gün içerisinde sabah saat 10.00 – akşamüstü saat 17.00 arasını 1700 mt – 3000 mt arası irtifada güneşe oldukça yakın olarak geçirdim. Bu süreçte en büyük yardımcım Aloe Vera SPF 30 Güneş Kremi oldu. Sabah 9.30’da odadan çıkarken bir kez sürdüğüm güneş kremini gün içerisinde bir daha sürmeye gerek duymadım ve bu krem bana gün boyu koruma sağladı. En ufak yanma veya acı hissetmedim.

“Birşey olmaz yeaaaaa” diyerek şort giydiğim ve krem sürmediğim bacaklarım için ise aynı şeyi söyleyemeyeceğim 🙂 Beşiktaş taraftarı olmamama rağmen şu an diz altından itibaren siyah ve beyazın en güzel örneklerini sergiliyorum 😀 Bir günde yandığım için acılı da oldu tabiki. Uçakta ağırlık olmasın diye (Sadece ekipmanımız 20 kg) LR ürünü olarak sadece Aloe Vera Zengin İçerikli El Kremi almıştım. Neyseki %40 Aloe Vera içerdiği için güneş sonrası acıyı azaltmada etkisi oldu 🙂

Avustralya standartlarına göre üretilen LR güneş kremlerimizi güvenle kullanabilirsiniz 😉

Bu yazıdaki ürünler:

1. İndirimli alışveriş yapmak istiyorum

LR ürünlerini satın almakla ilgileniyorsanız, LR üyesi olmasanız da bu siteden indirimli üyelik fiyatları ile alışveriş yapabilirsiniz. Sipariş vermek için tıklayın!

2. Satış yapmak ve ek gelir kazanmak istiyorum

LR ürünlerini indirimli alarak %40 karla satış yapmak, kendi satış ekibinizi kurmak ve ek gelir elde etmek ile ilgileniyorsanız üyelik ücreti ve aylık kota olmadan LR üyesi olabilirsiniz. LR üyelik şartları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Mesajınız

Üye değilimLR üyesiyim

Yorum yapın

Katalog fiyatını %29 indirdik! Avantajlı fiyatlarla sipariş için tıkla