✅ LR 2017 EYLÜL İndirim Kataloğu için tıklayın


LR Aloe Vera Güneş Losyonu SPF 30 Kullanıcı Yorumu

LR Aloe Vera Spf 30 Gunes Kremi Kullanici Yorumu

Daha önce söylemiştim, geçtiğimiz hafta Kayseri’deki yamaç paraşütü yarışmasındaydım. Gün içerisinde sabah saat 10.00 – akşamüstü saat 17.00 arasını 1700 mt – 3000 mt arası irtifada güneşe oldukça yakın olarak geçirdim. Bu süreçte en büyük yardımcım Aloe Vera SPF 30 Güneş Kremi oldu. Sabah 9.30’da odadan çıkarken bir kez sürdüğüm güneş kremini gün içerisinde bir daha sürmeye gerek duymadım ve bu krem bana gün boyu koruma sağladı. En ufak yanma veya acı hissetmedim.

“Birşey olmaz yeaaaaa” diyerek şort giydiğim ve krem sürmediğim bacaklarım için ise aynı şeyi söyleyemeyeceğim 🙂 Beşiktaş taraftarı olmamama rağmen şu an diz altından itibaren siyah ve beyazın en güzel örneklerini sergiliyorum 😀 Bir günde yandığım için acılı da oldu tabiki. Uçakta ağırlık olmasın diye (Sadece ekipmanımız 20 kg) LR ürünü olarak sadece Aloe Vera Zengin İçerikli El Kremi almıştım. Neyseki %40 Aloe Vera içerdiği için güneş sonrası acıyı azaltmada etkisi oldu 🙂

Avustralya standartlarına göre üretilen LR güneş kremlerimizi güvenle kullanabilirsiniz 😉

LR ürünlerinin İNTERNETTEN SATIŞI YASAKTIR, satılan ürünlerin orjinallik ve iade garantisi yoktur. Orjinal LR ürünlerini yetkili bir iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünleri ile ilgileniyorsanız ücretsiz üye olarak indirimli alabilir veya %40 karla satışını yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. LR ürünleri, LR katalog veya LR üyelik koşulları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Aloe Vera Android Uygulamasi Indir

Aralık 2014’ten bu yana LR Health & Beauty iş ortağıyım. İş tecrübem hakkımda bilgi almak için Linkedin profilime göz atın. LR’la ilgili paylaşımları takip etmek için Facebook grubuma üye olun.

İletişim FormuLR Facebook Grubu

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Yorum yapın