LR 2018 Kataloğu için tıklayın


LR Zeitgard 1 hassas ciltlerde kullanılabilir mi?

LR Zeitgard 1 Yüz Temizleme Cihazı‘nın normal ve hassas ciltler için olmak üzere iki farklı seti bulunmaktadır.

Her iki Zeitgard 1 setinde de cihaz aynıdır. Ancak normal ciltler için olan Zeitgard 1 Yüz Temizleme Seti’nde cihazla birlikte normal ciltler için mavi klasik fırça ve yıkama jeliyle birlikte gelir. Hassas ciltler için olan sette ise pembe fırça başlığı ve yine hassas ciltler için olan yıkama kremi gelmektedir.

Daha açık tenli, dokunulduğunda hemen kızaran hassas ciltler için pembe fırçalı ve yıkama kremi içeren Zeitgard 1 Hassas Temizleme Sistemi Seti önerilmektedir. Bu setteki pembe renkli hassas yıkama kremi, özellikle hassas ciltler için LR Zeitgard 1 Yüz Temizleme Cihazı‘na özel olarak geliştirilmiştir. Pamuk özlü krem, cildinizde daha yumuşak ve kadifemsi bir etki bırakır. Zeitgard 1 fırça başlığında fırça liflerinin uçları cildi tahriş etmesin diye yuvarlatılmıştır. Hassas cilt için olan pembe fırça başlığındaki fırça lifleri ise normal başlığa göre daha yumuşaktır.

Eğer çabuk kızaran bir cilde sahipseniz Zeitgard 1 Hassas Temizleme Seti kullanmanızı öneririz. Yine cildinizde egzama, sedef, gül hastalığı gibi sorunlar varsa doktorunuza danışarak hassas olan seti kullanabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi almak ve LR Zeitgard 1 Yüz Temizleme Cihazı‘na sahip olmak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın.

LR ürünlerinin İNTERNETTEN SATIŞI YASAKTIR, satılan ürünlerin orjinallik ve iade garantisi yoktur. Orjinal LR ürünlerini yetkili bir iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ZEITGARD 1 İNDİRİMLİ FİYATLARI VE DETAYLI BİLGİ İÇİN BU FORMU DOLDURUN

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Aloe Vera Android Uygulamasi Indir

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Aralık 2014’ten bu yana LR Health & Beauty iş ortağıyım. İş tecrübem hakkımda bilgi almak için Linkedin profilime göz atın. LR’la ilgili paylaşımları takip etmek için Facebook grubuma üye olun.

İletişim FormuLR Facebook Grubu

Yorum yapın