Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR Aloe Vera Propolis krem dövmeyi silmeye başladı

İş ortağımız Sevtül Arıcı İlkan 17 Aralık’ta dünya evine girmiş ve bu tarihi bir dövmeyle ölümsüzleştirmek istemiş. Dövmeci dövmenin üzerine her gün Bepanthen krem sürmesini önermiş. Sevtül ise bunun yerine yaklaşık 10 gün boyunca günde 2-3 kez LR’ın Propolis kremini sürmüş. Tabi aloe veranın hücre yenileyici özelliğini hesaba katmamış ve dövme sağ baştan silinmeye başlamış 😀

LR, ürünlerinde dünyada 400 çeşidi bulunan ve bunlar arasında insan sağlığına faydası olduğu kanıtlanmış 3 türden biri olan Aloe Vera Barbadensis Miller‘ı kullanır. İşte bu da yüksek oranda, gerçek aloe vera kullandığımızın kanıtı olsun 🙂 Priminin bir kısmını dövmeye rötuş için harcayacak çiftimize ise mutluluklar 🙂

UYARI: Bu ürün, dövme henüz yeni yapıldığı ve oradaki doku iyileşme sürecinde olduğu için etki etmiştir. Eski dövmelerin harici kullanılan bir kremle silinme ihtimali yoktur.

Bu yazıdaki ürünler:

1. İndirimli alışveriş yapmak istiyorum

LR ürünlerini satın almakla ilgileniyorsanız, LR üyesi olmasanız da bu siteden indirimli üyelik fiyatları ile alışveriş yapabilirsiniz. Sipariş vermek için tıklayın!

2. Satış yapmak ve ek gelir kazanmak istiyorum

LR ürünlerini indirimli alarak %40 karla satış yapmak, kendi satış ekibinizi kurmak ve ek gelir elde etmek ile ilgileniyorsanız üyelik ücreti ve aylık kota olmadan LR üyesi olabilirsiniz. LR üyelik şartları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Mesajınız

Üye değilimLR üyesiyim

Yorum yapın

Katalog fiyatını %29 indirdik! Avantajlı fiyatlarla sipariş için tıkla