Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR Zeitgard 1 Fırça Başlığı Klasik

Katalog Fiyatı 131,90 TL

94,20 TL

– Normal ciltler için güçlü fırça lifler içeren mavi başlık
– Fırça başlığınızı 3 ayda bir değiştirmeniz önerilir

Stok kodu: 70003

Bu ürünler de ilginizi çekebilir…

LR Zeitgard 1 Fırça Başlığı Klasik için 2 değerlendirme

  1. 5 out of 5

    Fulya A. (Ürünü satın aldı)

  2. 5 out of 5

    Özge Zoralıoğlu (Ürünü satın aldı)

    Cihazdan çok memnundum 5 ay geçtiği için fırçasını değiştirdim, sorunsuz şekilde tslim aldım tşk

Değerlendirme yap

Ürün Bilgileri

LR Zeitgard 1 Fırça Başlığı Klasik katalog

LR Zeitgard Fırça Başlığı Klasik yüz temizleme cihazı LR Zeitgard Yüz Temizleme Sistemi Seti Klasik için üretilmiştir ve ve her cilt tipi için uygundur (normal, kuru, yağlı, karma cilt).

Mavi renginden tanıyacağınız klasik fırçalarda hassas fırçalara kıyasla daha sert lifler kullanılmıştır. Doğrudan karrşılaştıracak olursak bunlar bir miktar daha kalın ve hissedilir derecede de serttir. Aradaki farkı uygulama sırasında da hissedebilirsiniz, çünkü fark edilir derecede daha fazla ve daha kaba kirler sökülüp atılabilmektedir.

Bu şekilde yapılan cilt temizliği özellikle etkilidir ve aynı zamanda da (lif yapısı sayesinde) cilt için özenlidir. Bu fırçaları normal bakım ve temizlik işlemi sırasında da hiç veya çok az tahriş reaksiyonu gösteren ciltlerde kullanmanızı tavsiye ederiz.

MICROSILVER TEKNOLOJİSİ İLE HİJYEN

Kullanılan fırçalar yıkandıktan hemen sonra liflerin üzerinde küçük bir nem filmi kalır ve bu uzun bir sürede kurur. Bu arada geçen süre zarfında temizlik işleminden kalan kalıntı ve bakterilerin yanı sıra havada bulunan bakteriler de liflere yerleşip burada çoğalabilir. Yan cilt kirlenmesi ve tahrİŞ riski fırçanın üzerinde bulunan kalıntı ve bakteriler yüzünden gereksiz yere artırılmış olur.

Liflere MICROSILVER BG’nin entegrasyonu yüzey üzerinde pozitif gümüş iyonlarının birikmesine neden olur. SGS Fresenius Enstitüsü ile gerçekleştirdiğimiz testlerin de gösterdiği gibi gümüş iyonları bakteri kültürlerinin oluşmasını baskılar. MICROSILVER BG fırçanız için deyim yerindeyse bir tür koruyucu tabaka oluşturur. Ayrıca MICROSILVER BG’nin homojen konsantrasyonu sayesinde 3 ay süreyle fırçanızla hijyenik olarak mükemmel bir temizlik garantidir, çünkü MICROSILVER BG partikülleri sürekli olarak içeriden yüzeye doğru itilir.

Normal uygulamada fırçalarınızı sadece hijyenik gerekçelerle değil, aynı zamanda temizleme performansı açısından da 3 ayda bir değiştirmenizi tavsiye ederiz. Lifleri özenle en yüksek teknolojik seviyeye göre yapsak da sürekli kullanım neticesinde temizleme performansı zayıflamaktadır. Bu nedenle fırça başlığımı düzenli aralıklarla değişirmenizi tavsiye ederiz.

Etiketler: