LR Zeitgard 2 İndirimi
LR Zeitgard 2 İndirimi

LR Zeitgard 1’i egzama, sedef ve sivilceli ciltler kullanabilir mi?

LR Zeitgard 1 Yüz Temizleme Cihazı tüm cilt tiplerine uygundur. Zeitgard 1’in normal ciltler için olan mavi fırça başlığı ve yıkama jeli, hassas ciltler için olan pembe fırça başlığı ve yıkama kremi bulunmaktadır. Ancak herhangi bir cilt rahatsızlığınız varsa ve bu cihazı kullanmakla ilgili şüphe duyuyorsanız, öncesinde mutlaka bir dermatoloğa, yani cilt doktoruna danışmanızı öneriyoruz. Cilt hastalıklarına karşı verilen tepkiler kişiden kişiye göre değiştiğinden, bu konuda size en güvenilir ve doğru yanıtını doktorunuz verebilir.

Doktorunuzun Zeitgard 1‘in kullanıma onay vermesi halinde, cihazı ne şekilde kullanmanız gerektiği konusunda ise şirketimizin tavsiyesi şu şekildedir:

Egzama: Egzamanız iltihaplı ve şiddetli bir durumdaysa cihazı kullanmayın. Zeitgard 1’i hassas ciltler için olan fırça ve yıkama kremiyle birlikte, 1. hız kademesinde kullanabilirsiniz.

Sedef: Hafif sedef hastalığı durumunda Zeitgard cildin iyileşme sürecine destek olur. Zeitgard 1’i hassas ciltler için olan fırça ve yıkama kremiyle birlikte, 1. hız kademesinde kullanabilirsiniz.

Gül hastalığı (Rosacea): Belirli zamanlarda oluşan gül hastalığı durumlarında Zeitgard 1’i hassas ciltler için olan fırça ve yıkama kremiyle birlikte, 1. hız kademesinde kullanabilirsiniz.

Akne (Sivilce): Osilasyon teknolojisine sahip cihazlar akneli ciltlerin temizlemesinde güzel sonuçlar sağlar. Ancak Zeitgard 1 iltihapli akneler, enfeksiyonlu ve açık bölgeler üzerinde kullanılmamalıdır. Hafif akne probleminiz varsa Zeitgard 1’i normal ciltler için olan fırça ve yıkama kremiyle birlikte, 1. hız kademesinde kullanabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi almak ve LR Zeitgard 1 Yüz Temizleme Cihazı‘na sahip olmak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın.

Bu yazıdaki ürünler:

Bunlar da ilginizi çekebilir:

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünlerini katalog fiyatından %29 indirimli almak için BURAYA TIKLAYARAK ONLİNE SİPARİŞ VERİN

Ya da LR üyesi olarak hem indirimden faydalanın, hem de dilerseniz satış yapmaya ve ekip kurmaya başlayın. Bilgi için aşağıdaki formu doldururak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Whatsapp Duyuru Grubu
lr aloe vera android uygulamasini indir
lr aloe vera android uygulamasini indir

Yorum yapın

Katalog fiyatını indirdik! Online siparişte avantajlı fiyatlar için tıkla