LR 2018 MAYIS İndirim Kataloğu için tıklayın


LR Zeitgard 1’i egzama, sedef ve sivilceli ciltler kullanabilir mi?

LR Zeitgard 1 Yüz Temizleme Cihazı tüm cilt tiplerine uygundur. Zeitgard 1’in normal ciltler için olan mavi fırça başlığı ve yıkama jeli, hassas ciltler için olan pembe fırça başlığı ve yıkama kremi bulunmaktadır. Ancak herhangi bir cilt rahatsızlığınız varsa ve bu cihazı kullanmakla ilgili şüphe duyuyorsanız, öncesinde mutlaka bir dermatoloğa, yani cilt doktoruna danışmanızı öneriyoruz. Cilt hastalıklarına karşı verilen tepkiler kişiden kişiye göre değiştiğinden, bu konuda size en güvenilir ve doğru yanıtını doktorunuz verebilir.

Doktorunuzun Zeitgard 1‘in kullanıma onay vermesi halinde, cihazı ne şekilde kullanmanız gerektiği konusunda ise şirketimizin tavsiyesi şu şekildedir:

Egzama: Egzamanız iltihaplı ve şiddetli bir durumdaysa cihazı kullanmayın. Zeitgard 1’i hassas ciltler için olan fırça ve yıkama kremiyle birlikte, 1. hız kademesinde kullanabilirsiniz.

Sedef: Hafif sedef hastalığı durumunda Zeitgard cildin iyileşme sürecine destek olur. Zeitgard 1’i hassas ciltler için olan fırça ve yıkama kremiyle birlikte, 1. hız kademesinde kullanabilirsiniz.

Gül hastalığı (Rosacea): Belirli zamanlarda oluşan gül hastalığı durumlarında Zeitgard 1’i hassas ciltler için olan fırça ve yıkama kremiyle birlikte, 1. hız kademesinde kullanabilirsiniz.

Akne (Sivilce): Osilasyon teknolojisine sahip cihazlar akneli ciltlerin temizlemesinde güzel sonuçlar sağlar. Ancak Zeitgard 1 iltihapli akneler, enfeksiyonlu ve açık bölgeler üzerinde kullanılmamalıdır. Hafif akne probleminiz varsa Zeitgard 1’i normal ciltler için olan fırça ve yıkama kremiyle birlikte, 1. hız kademesinde kullanabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi almak ve LR Zeitgard 1 Yüz Temizleme Cihazı‘na sahip olmak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın.

LR ürünlerinin İNTERNETTEN SATIŞI YASAKTIR, satılan ürünlerin orjinallik ve iade garantisi yoktur. Orjinal LR ürünlerini yetkili bir iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ZEITGARD 1 İNDİRİMLİ FİYATLARI VE DETAYLI BİLGİ İÇİN BU FORMU DOLDURUN

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Aloe Vera Android Uygulamasi Indir

Aralık 2014’ten bu yana LR Health & Beauty iş ortağıyım. İş tecrübem hakkımda bilgi almak için Linkedin profilime göz atın. LR’la ilgili paylaşımları takip etmek için Facebook grubuma üye olun.

İletişim FormuLR Facebook Grubu

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Yorum yapın