Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR ProBalance’ın yeni adı artık Pro Minerals!

LR’ın uzun yıllardır satışta olan, içeriğindeki alkali mineraller ve eser elementlerle vücudumuzun iç dengesini sağlamaya yarayan LR Probalance ürününde isim değişikliğine gidildi. Mayıs 2020 itibariyle LR Probalance Mineral Hapları bundan böyle Pro Minerals adıyla satışta olacak.

Hemen belirtelim; LR Pro Minerals‘ın içeriğinde hiç bir değişiklik yapılmadı. Probalance’ın formülü aynen devam ediyor, üründe sadece isim değişikliği oldu.

Şimdi bu değerli mineraller ne işe yarıyor hatırlayalım… Minerallerin görevleri; hücrelerimizin korunması, vücudumuz için gerekli olan fonksiyonların yerine getirilmesi ve genel vücut sağlığımızın sürdürülmesine yardımcı olmaktır. Magnezyum, kalsiyum, sodyum, bakır, krom ve molibden gibi değerli mineraller ve eser elementler içeren LR Pro Minerals:

– Vücudumuzun asit baz dengesini destekler
Bağışıklık sistemimizin korunmasına yardımcı olur
Enerji metobolizmasını destekler ve yorgunluğun giderilmesine yardımcı olur.

LR Pro Minerals gluten, laktoz ve hayvansal içerik içermez.

Bu yazıdaki ürünler:

1. İndirimli alışveriş yapmak istiyorum

LR ürünlerini satın almakla ilgileniyorsanız, LR üyesi olmasanız da bu siteden indirimli üyelik fiyatları ile alışveriş yapabilirsiniz. Sipariş vermek için tıklayın!

2. Satış yapmak ve ek gelir kazanmak istiyorum

LR ürünlerini indirimli alarak %40 karla satış yapmak, kendi satış ekibinizi kurmak ve ek gelir elde etmek ile ilgileniyorsanız üyelik ücreti ve aylık kota olmadan LR üyesi olabilirsiniz. LR üyelik şartları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Mesajınız

Üye değilimLR üyesiyim

Yorum yapın

Katalog fiyatını %29 indirdik! Avantajlı fiyatlarla sipariş için tıkla