Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR Freedom, Aloe Vera Portakal Aromalı Jel İçecek adıyla Türkiye’de satışa çıktı

LR’ın Avrupa’da uzun yıllardır satışta olan Freedom isimli aloe vera jel içeceği sonunda Türkiye’de LR Aloe Vera Portakal Aromalı Jel İçecek ismiyle satışa çıktı. Ürün kas ve iskelet sistemini, eklemleri ve kıkırdak yapısını destekleyen besin maddeleri içeriyor.

LR Aloe Vera Portakal Aromalı Jel İçecek %88 Aloe Vera yaprak jelinin yanısıra C ve E Vitaminleri, hidrolize kolajen, glukozamin ve kondroitin içeriyor.

C vitamini damarlar, kemikler, kıkırdak, dişetleri, cilt ve dişlerin normal fonksiyonu için gereken normal kolajen oluşumuna katkıda bulunurken; hidrolize kolajen, glukozamin ve kondroitin içerikleri eklemler, bağ dokular ve kıkırdak sağlığını destekler.

Özellikle eklem ağrı, sertlik, incinme, aşınma, yıpranma şikayeti olanlar; kemiklerdeki kırık ve çatlakların iyileşme sürecini hızlandırmak isteyenler, kas kütlerini korumak ve artırmak isteyenler, romatizma, osteoartrit (kireçlenme) gibi şikayetleri olan herkese LR Aloe Vera Portakal Aromalı Jel İçecek‘i kullanmalarını öneririm. Harici kullanım için LR Aloe Vera MSM Vücut Jeli‘nin birlikte kullanılması, ağrı şikayeti yaşayanlara şikayetlerinin azalmasına yardımcı olacaktır.

Bu yazıdaki ürünler: