Web Analytics Made Easy - StatCounter

Cildinizi mavi ışıktan koruyun: LR Blue Light Defender Yüz Serumu!

Elekronik cihazlardan yayılan mavi ışığın insan sağlığına olan olumsuz etkileri saymakla bitmiyor. Bilgisayar veya cep telefonunuzun ekranından yansıyan mavi ışık bağışıklık sisteminizi zayıflatıyor, stres hormonu kortizol seviyesini yükseltiyor, serbest radikalleri artırıyor, uykusuzluğa sebep oluyor, gözlerinizi ve cildinizi yaşlandırıyor.

Güzellik ve sağlık ürünlerinde her zaman yeni içerikleri deneyen ve inovatif ürünler geliştiren LR, mavi ışığın cildinizdeki olumsuz etkilerini önlemek için yepyeni bir ürünü kullanıcılarına duyurdu: LR Blue Light Defender Yüz Serumu!

Üç kat etkili bu akıllı serum, kırışıklığa sebep olan mavi ışığın olumsuz etkilerine karşı içeriğindeki spirulina özü ve mavi lotus özü ile benzersiz bir koruma sağlıyor:

– Mavi ışığı yansıtır: Mavi ışık, spirulina özünde bulunan bir renk pigmentiyle yansıtılır.
– Cilt onarımına destek verir: Spirulina özündeki özel bir enzim, cillte meydana gelen hücre hasarını onarır.
– Serbest radikalleri tutar: Mavi lotus özü, radikal tutucu olarak antioksidan etkiye sahiptir.

LR Blue Light Defender Yüz Serumu, özellikle bilgisayar ve cep telefonunu yoğun şekilde kullanan herkesin kullanımı için uygun bir ürün. Sabahları temizlenmiş bir cilde süreceğiniz bir damla serum yeterli. Cilt tarafından bir dakika içinde emilen serum sonrasında günlük cilt bakım ürününü sürebilirsiniz.

Bu yazıdaki ürünler: