LR Zeitgard 2 İndirimi
LR Zeitgard 2 İndirimi

LR, Seldia 2015 Yılın Şirketi Ödülünü Aldı

2015 yılı 6 Ekim tarihinde Brüksel’de gerçekleşen European Direct Selling Conference kapsamında bu yılki saygın Seldia Astra Award „Company
of the Year 2015“ ödülü, LR Health & Beauty’e layık görüldü.Böylece şirketimiz Avrupalı doğrudan satış dernekleri tarafından Avrupa’nın
en iyi doğrudan satış şirketi olarak ödüllendirildi.

Seldia yönetim kurulu üyesi Jacques Cosnefroy, „LR Avrupa’da birleşik bir doğrudan satış endüstrisi için girişimde bulunarak, doğrudan satış derneklerinin çalışmalarına destek olmaktadır“ şeklinde konuşmasında vurgulama yaptı.

“Award der European Direct Selling Association” (Seldia), her yıl en başarılı üye şirketi ödüllendirmektedir. Seçimdeki kriterler, örneğin doğrudan satışa yönelik ilginin olumlu şekilde gelişmesi, yenilikçi pazar çalışmaları ve yüksek etik standartlar gibi konulardan oluşuyor.

Patrick Sostmann „Bu ödülle birlikte, yaptığımız çalışmanın toplum tarafından kabul gördüğünü hissediyor ve tüm ortaklarımıza ve çalışanlarımıza girişimleri için teşekkür ediyoruz!“ diye konuştu.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünlerini katalog fiyatından %29 indirimli almak için BURAYA TIKLAYARAK ONLİNE SİPARİŞ VERİN

Ya da LR üyesi olarak hem indirimden faydalanın, hem de dilerseniz satış yapmaya ve ekip kurmaya başlayın. Bilgi için aşağıdaki formu doldururak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Whatsapp Duyuru Grubu
lr aloe vera android uygulamasini indir
lr aloe vera android uygulamasini indir

Yorum yapın