Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR, Seldia 2015 Yılın Şirketi Ödülünü Aldı

2015 yılı 6 Ekim tarihinde Brüksel’de gerçekleşen European Direct Selling Conference kapsamında bu yılki saygın Seldia Astra Award „Company
of the Year 2015“ ödülü, LR Health & Beauty’e layık görüldü.Böylece şirketimiz Avrupalı doğrudan satış dernekleri tarafından Avrupa’nın
en iyi doğrudan satış şirketi olarak ödüllendirildi.

Seldia yönetim kurulu üyesi Jacques Cosnefroy, „LR Avrupa’da birleşik bir doğrudan satış endüstrisi için girişimde bulunarak, doğrudan satış derneklerinin çalışmalarına destek olmaktadır“ şeklinde konuşmasında vurgulama yaptı.

“Award der European Direct Selling Association” (Seldia), her yıl en başarılı üye şirketi ödüllendirmektedir. Seçimdeki kriterler, örneğin doğrudan satışa yönelik ilginin olumlu şekilde gelişmesi, yenilikçi pazar çalışmaları ve yüksek etik standartlar gibi konulardan oluşuyor.

Patrick Sostmann „Bu ödülle birlikte, yaptığımız çalışmanın toplum tarafından kabul gördüğünü hissediyor ve tüm ortaklarımıza ve çalışanlarımıza girişimleri için teşekkür ediyoruz!“ diye konuştu.

1. İndirimli alışveriş yapmak istiyorum

LR ürünlerini satın almakla ilgileniyorsanız, LR üyesi olmasanız da bu siteden indirimli üyelik fiyatları ile alışveriş yapabilirsiniz. Sipariş vermek için tıklayın!

2. Satış yapmak ve ek gelir kazanmak istiyorum

LR ürünlerini indirimli alarak %40 karla satış yapmak, kendi satış ekibinizi kurmak ve ek gelir elde etmek ile ilgileniyorsanız üyelik ücreti ve aylık kota olmadan LR üyesi olabilirsiniz. LR üyelik şartları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Mesajınız

Üye değilimLR üyesiyim

Yorum yapın