Web Analytics Made Easy - StatCounter

Zeitgard lansmanı Soho House’da yapıldı

İstanbul’un gözde mekanı Soho House’da ünlü dergilerin, gazetelerin güzellik editörleri ve popüler bloggerlarla bir araya geldiğimiz Zeitgard lansmanında kısa anlatımlar ve uygulamalar ile yeni Zeitgard Yüz Temizleme Cihazı tanıtımımızı gerçekleştirdik.

LR Health & Beauty Türkiye’nin ev sahipliği yaptığı özel organizasyonda 60’dan fazla katılımcı ile bir araya geldik. Moda basınının ve güzellik editörlerinin yoğun ilgi gösterdiği davette, zarif ve şık bir sunumla katılımcılara cihaz ile zamanı nasıl geriye alabileceklerini gösterdik.

Yenilikçi tasarımı ve teknolojisi, anında görülen etkisi, uygulama ve kullanım kolaylığı ile Zeitgard, tüm beğenileri üzerine topladı.

Lansman sonrası Zeitgard Yüz Temizleme Cihazı Elle, Vogue gibi dergilerde boy göstererek dikkatleri üzerine çekme imkanına sahip oldu.

Eşsiz MicroSilver hijyen konseptli ve tüm cilt tiplerine uygun fırçalarıyla Zeitgard, bir temizleme cihazından fazlasını sunuyor.

1. İndirimli alışveriş yapmak istiyorum

LR ürünlerini satın almakla ilgileniyorsanız, LR üyesi olmasanız da bu siteden indirimli üyelik fiyatları ile alışveriş yapabilirsiniz. Sipariş vermek için tıklayın!

2. Satış yapmak ve ek gelir kazanmak istiyorum

LR ürünlerini indirimli alarak %40 karla satış yapmak, kendi satış ekibinizi kurmak ve ek gelir elde etmek ile ilgileniyorsanız üyelik ücreti ve aylık kota olmadan LR üyesi olabilirsiniz. LR üyelik şartları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Mesajınız

Üye değilimLR üyesiyim

Yorum yapın