Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR’da nasıl yeni üye bulabilirim?

LR’da kendinize iş ortağı bulmak için çok farklı yöntemler deneyebilirsiniz. Aklıma gelen bir kaçını yazacağım:

1. Facebook profiliniz veya sayfanızdan öncesi sonrası fotoğraflarıyla dikkat çekerek sipariş toplayabilir veya yeni iş ortağı yapabilirsiniz.
2. Mevcut iş ortaklarınızdan 3-4 arkadaşlarını toplamalarını isteyip, onlara iş sunumu yaparak iş ortaklarınıza ekip kurmayı deneyebilirsiniz.
3. Hala bir isim listesi oluşturmadıysanız oluşturup, daha önce hiç aklınıza gelmeyen tanıdıklarınıza mesaj atararak veya arayarak LR’ı anlatabilirsiniz.
4. İnternette blogu, Facebook’ta sayfası, Instagram’da bol takipçili hesabı olanlara ulaşarak işinizden bahsedebilirsiniz.
5. Çocugunuza parka götürüp oradaki diğer annelerle tanışıp LR yaptığınızdan bahsedebilirsiniz.
6. Tanımadığınız bir kuaföre fön çektirmeye gidip LR katalogunuzu bırakabilir, ilgisini çekerse işi anlatabilirsiniz.
7. Az bir puan hedefiniz kalmışsa yakınlarınızdan diş macunu, duş jeli, şampuan gibi ihtiyaçlarını bir seferlik sizden karşılarımalarını rica edebilirsiniz.

Kendine bir hedef koyan kişinin beyni de çözüm üretmek için çalışır. Hedefini olan kişi her zaman başarıya daha yakındır. Başarının size gelmesini beklemek yerine, elinizi taşın altına koyun ve siz ona gidin 🙂

1. İndirimli alışveriş yapmak istiyorum

LR ürünlerini satın almakla ilgileniyorsanız, LR üyesi olmasanız da bu siteden indirimli üyelik fiyatları ile alışveriş yapabilirsiniz. Sipariş vermek için tıklayın!

2. Satış yapmak ve ek gelir kazanmak istiyorum

LR ürünlerini indirimli alarak %40 karla satış yapmak, kendi satış ekibinizi kurmak ve ek gelir elde etmek ile ilgileniyorsanız üyelik ücreti ve aylık kota olmadan LR üyesi olabilirsiniz. LR üyelik şartları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Mesajınız

Üye değilimLR üyesiyim

Yorum yapın