Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR Şeftalili Aloe Vera Jel İçecek ve Probalance ile kilo kontrolü

KİLO VERMEK İSTİYORUM

– Ama çabuk acıkıyorum
– Su içsem yarıyor
– Sindirimim düzensiz
– Veya şeker hastalığım var

mı diyorsunuz?

LR’ın Şeftalili Aloe Vera Jel İçeceği tam da aradığınız şey olabilir! Aloe Vera Jel İçecekler tokluk hissi verir ve sindirim sisteminizi düzenler. %98 saf Aloe Vera yaprak jeli oranı LR içecekleri içindeki en yüksek orandır. Şeker içermediği için diyet yapanlar ve şeker hastaları için çok uygundur. Vücudunuzun ihtiyacı olan sayısız vitamin ve minerali içerisinde doğal olarak bulundurur.

Her gün öğünlerden yarım saat önce 3 x 3 kapak şeklinde tükebilirsiniz. Öğünlerden sonra 3 x 2 kapsül alınan LR’ın Probalance mineral haplarıyla da desteklerlerseniz PH’ınız dengelenir, vücudunuz asidikten alkaliye geçer. Bu da hücrelerinizin daha sağlıklı bir ortamda çalışmasını sağlayarak metobolizmanızı hızlandırır ve kilo vermeye destek olur.

Kilo vermek için mutlaka bir diyet programı uygulamanız gerektiğini unutmayın. Diyetizin yanında kullanacağınız Şeftalili Aloe Vera Jel İçecek ve Probalance Mineral Hapları kilo kontrolüne yardımcı olur 😉

Bu yazıdaki ürünler:

1. İndirimli alışveriş yapmak istiyorum

LR ürünlerini satın almakla ilgileniyorsanız, LR üyesi olmasanız da bu siteden indirimli üyelik fiyatları ile alışveriş yapabilirsiniz. Sipariş vermek için tıklayın!

2. Satış yapmak ve ek gelir kazanmak istiyorum

LR ürünlerini indirimli alarak %40 karla satış yapmak, kendi satış ekibinizi kurmak ve ek gelir elde etmek ile ilgileniyorsanız üyelik ücreti ve aylık kota olmadan LR üyesi olabilirsiniz. LR üyelik şartları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Mesajınız

Üye değilimLR üyesiyim

“LR Şeftalili Aloe Vera Jel İçecek ve Probalance ile kilo kontrolü” üzerine 6 yorum

 1. Aloevera jel içeceklerin çeşitleri arasında farklılık var mı? Yani şeftali,başlı yada sade hepsinin işlevi aynı mı?

  Cevapla
  • Tansiyon hastaları doktorlarına danışmadan probalance kullanmamalıdır.

   Cevapla
 2. İyi günler ben zayıflamak için kullanıcaktım 5 kilo fazlam var hangi ürünü nasıl kullanıcam acaba? Bir de haşimato hastasıyım levotiron kullanıyorum.bilgi verirseniz cok sevinirim

  Cevapla
  • Hasimato hastalarının jel içecekleri doktorlarına danışmadan kullanmamaları gerekiyor.

   Cevapla

Yorum yapın

Katalog fiyatını %29 indirdik! Avantajlı fiyatlarla sipariş için tıkla