Microsilver ürünlerine neden güvenmeliyim?

lr microsilver plus

Konuyla ilgili bana gelen bir email ve verdiğim cevabı paylaşmak istiyorum. Özellikle akne, egzama, sedef vb tek bir ilacı veya tedavisi olmayan rahatsızlıklarda benim yaklaşımım her zaman bu şekildedir. Kesin çözüm ve %100 etkili gibi ifadelerle ürün satışı iyi para kazandırır ama uzun vadede markaya ve bu kaliteli ürünlere olan güven kaybolur…

Soru: Eposta adresime microsilver set hakkinda detaylı bir bilgi rica ediyorum. Bu ürünü neden seçmeliyim? Ve neden güvenmeliyim? Piyasadaki bütün ürünler için photoshop yapıp güven kazanıp satış yapıyorlar, sizin ürünleriniz de onlardan biri mi?

Cevap:: Merhaba,

LR ürünleri Almanya’da üretilmekte ve T.C. kanunları çerçevesinde Türkiye’ye ithal edilmektedir. Ürünlerin dermotolojik olarak uygunluğu LR’ın testlerine ek olarak Dermatest isimli bağımsız bir kuruluş tarafından da yapılmaktadır.

Microsilver serisindeki yüz yıkama kremi ve yüz kremi akneli ciltlerde iyi sonuçlar vermektedir. Ancak akne, tedavisi kişiden kişiye değişen bir hastalıktır. Bu yüzden hastalığa iyi gelen tek bir marka veya ürün yoktur, tıpkı ilaçlarda olduğu gibi… Doktorlar da bu yüzden hastaları kontrole çağırır ve gerektiği durumlarda tedaviyi değiştirirler. Kişi farklı ürünleri deneyerek kendine en uygun tedaviyi bulmak durumunda kalabilir.

LR ürünlerinin İNTERNETTEN SATIŞI YASAKTIR, satılan ürünlerin orjinallik ve iade garantisi yoktur. Orjinal LR ürünlerini yetkili bir iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünleri ile ilgileniyorsanız ücretsiz üye olarak indirimli alabilir veya %40 karla satışını yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. LR ürünleri, LR katalog veya LR üyelik koşulları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Aloe Vera Android Uygulamasi Indir

Aralık 2014’ten bu yana LR Health & Beauty iş ortağıyım. İş tecrübem hakkımda bilgi almak için Linkedin profilime göz atın. LR’la ilgili paylaşımları takip etmek için Facebook grubuma üye olun.

İletişim FormuLR Facebook Grubu

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Yorum yapın