Web Analytics Made Easy - StatCounter

Microsilver ürünlerine neden güvenmeliyim?

Konuyla ilgili bana gelen bir email ve verdiğim cevabı paylaşmak istiyorum. Özellikle akne, egzama, sedef vb tek bir ilacı veya tedavisi olmayan rahatsızlıklarda benim yaklaşımım her zaman bu şekildedir. Kesin çözüm ve %100 etkili gibi ifadelerle ürün satışı iyi para kazandırır ama uzun vadede markaya ve bu kaliteli ürünlere olan güven kaybolur…

Soru: Eposta adresime microsilver set hakkinda detaylı bir bilgi rica ediyorum. Bu ürünü neden seçmeliyim? Ve neden güvenmeliyim? Piyasadaki bütün ürünler için photoshop yapıp güven kazanıp satış yapıyorlar, sizin ürünleriniz de onlardan biri mi?

Cevap:: Merhaba,

LR ürünleri Almanya’da üretilmekte ve T.C. kanunları çerçevesinde Türkiye’ye ithal edilmektedir. Ürünlerin dermotolojik olarak uygunluğu LR’ın testlerine ek olarak Dermatest isimli bağımsız bir kuruluş tarafından da yapılmaktadır.

Microsilver serisindeki yüz yıkama kremi ve yüz kremi akneli ciltlerde iyi sonuçlar vermektedir. Ancak akne, tedavisi kişiden kişiye değişen bir hastalıktır. Bu yüzden hastalığa iyi gelen tek bir marka veya ürün yoktur, tıpkı ilaçlarda olduğu gibi… Doktorlar da bu yüzden hastaları kontrole çağırır ve gerektiği durumlarda tedaviyi değiştirirler. Kişi farklı ürünleri deneyerek kendine en uygun tedaviyi bulmak durumunda kalabilir.

Bu yazıdaki ürünler: