Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR 28 Günlük Body Mission Flexi Set nasıl kullanılır?

LR’ın diyet ve kilo kontrolü sağlayan Figuactive ürünlerinden oluşan 28 Günlük Body Mission Flexi Set‘i nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız bu yazı tam size göre!

LR 28 Günlük Body Mission Programı size 28 gün boyunca uygulayabileceğiniz bir diyet programı ve öğünler sunar. Setteki Figuactive ürünleri hem sağlıklı bir şekilde kilo vermenizi, hemde vücudunuzun ihtiyacı olan vitamin ve mineralleri almanızı sağlar. Böylece her gün ne yiyeceğinizi düşünmeden, kolay ama disiplinli bir diyet yapmış olursunuz.

Ana Öğünler

Öncelikle setimizin içerisindeki ürünlerin ne işe yaradığını anlatalım. LR 28 Günlük Body Mission konseptinde günlük 3 öğünden 2’sinin yerine geçen Figuactive Shake ve Figuactive Çorbalar bulunur. Damak zevkiniz ve hayat tarzınıza göre paketinizi alırken 5 adet ürün seçebilirsiniz (Örnek: 3 adet çorba, 2 adet shake gibi). Yine damak zevkinize göre sabah shake, öğlen çorba içebilirsiniz. Üçüncü öğününüzde ise kendi seçtiğiniz düşük kalorili bir yemek yiyebilirsiniz.

Paketinizi seçerken damak tadınıza uygun olan çorba ve shake seçeneklerinden dilediklerinizi tercih edebilirsiniz:

– Çilek Muz Aromalı Shake
– Figuactive Latte Macchiato Aromalı Shake
– Figuactive Vanilya Aromalı Shake
– Figuactive Patates Çorbası Auberge
– Figuactive Akdeniz Usülü Domates Çorbası
– Figuactive Hint Usülü Sebze Çorbası

Ara öğünler ve diyet yardımcıları

LR 28 Günlük Body Mission Flexi Set‘te iki ana öğünün dışında kilo vermenizi hızlandıracak yardımcı ürünler bulunur. Setle birlikte gelen ürünler şunlardır:

+ Figuactive Protein Drink: Değerli proteinler kas
kütlenizi korur. Yağ yakımını arttırır.
+ ProBalance: Deasidifikasyon için alkali mineraller içerir. Daha hızlı yağ yakımı sağlar ve dokuları şekillendirir.
+ Figuactive Karışık Bitki Çayı: Eliminasyon ve metabolizma temizliğini destekler. Açlık ataklarını bastırır. Ruh halinizi ve zindeliğinizi arttırır.

Örnek diyet programı

Yukarıda da belirttiğimiz gibi LR 28 Günlük Body Mission Flexi Set‘i aldıktan sonra hangi öğünde ne yiyeceğinize kendinize karar verebilirsiniz. Biz yine de size örnek bir diyet programı göstermek isteriz:

Sabah: Figuactive Latte Macchiato Aromalı Shake (Shakeler tatlı olduğundan sabah kahvaltısında çorbaya göre daha çok tercih edilebilir.) + Probalance 2 Kapsül

Ara öğün: Figuactive Karışık Bitki Çayı (Özel bitki kombinasyonu vücuttaki ödemin atılmasına ve böbrek fonksiyonuna destek olarak detoks etkisi sağlar. Ayrıca bol su için (günde 2-3 litre).)

Öğlen: “Öğle yemeği için biraz sıcak bir yemek istiyorum” Figuactive Akdeniz Usülü Domates Çorbası tercih edebilirsiniz.

Ara öğün: LR Fiber Boost3 (Zengin lif ve krom içeriğiyle kendinizi iyi ve tok hissetmenizi sağlar, mevcut kilonuzun korunmasına yardımcı olur. Bu pakette bulunmamaktadır, LR’dan ayrıca satın almanız gerekir)

Akşam: Taze hazırlanmış bir yemek + Probalance 2 Kapsül

Ara öğün: Figuactive Protein Drink (Protein eksikliğinden kaynaklanan kas kütlesi kaybını önlemek için kullanabilirsiniz. Özellikle akşam yatmadan önce kullanırsanız yağ yakım oranını artırır.)

LR 28 Günlük Body Mission Flexi Set siparişi vererek sağlıklı bir diyete başlamak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın 😉