Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR Fiber Boost ³ – Lif zengini içerikle kilo kontrolü ve sağlıklı beslenme

Zengin lifli içeriğiyle LR Fiber Boost ³ tahıl tüketimi düşük, fast-food tüketimi fazla ve meyve-sebze tüketimi az olan kişiler için mükemmel bir destekçidir.

LR Fiber Boost ³ içerisinde 3 farklı bitkiden gelen lifler barındırır: Guar zamkı, kavrulmuş keçiboynuzu ve konyak unu. Bu bitki özütleri içerisindeki yüksek lif miktarıyla bilinirler.

FiberBoost ³ vücut için önemli olan eser element kromu da içeriğinde barındırır. Krom, kan şekeri seviyesinin normal değerlerde tutulmasına yardımcı olur.

Fiberboost 3 şeker ilavesizdir. – Stevia ile tatlandırılarak mükemmel bir tada sahip olur.

Fiber Boost³ detoks etkisi yapar, lif zengini içerikler besinlerle aldığımız toksinlerin ve diğer zararlı maddeleri kendisine bağlayarak vücuttan atılmasına yardımcı olur.

Fiber Boost ³ sindirimi destekler ve şişkinliği hafifledir. İştah azaltıcı etkisiyle doygunluğu artırır ve böylece kilo vermeyi destekler.

Lifli beslenme bağırsak problemlerini gidermek için de mükemmel bir çözümdür. Hemoroid, kabızlık, şişkinlik gibi rahatsızlıklarınız varsa lifli beslenmeye özen göstererek bağırsak sağlığınızı koruyabilirsiniz.

Bilimsel olarak EFSA (Avrupa Gıda Güvenliği Otoritesi) tarafından onaylanmıştır.

Kullanırken dikkat edilmesi gerekenler:

1-) Tiroid rahatsızlığı olan ya da tiroid bezi alınmış ve Levothyroxine gibi sentetik tiroid hormonu içeren ilaçlar kullananlar krom takviyelerini kullanırken çok dikkatli olmalılar, zira krom vücudun bu sentetik tiroidi kullanabilme yeteneğini önemli ölçüde azaltıyor.
2-) Krom da kan şekerini düşürdüğü için, insülin, metformin (Glucophage), glyburide ( Diabeta), glipizide (Glucotrol) ya da chlorpropamide (Diabenese) gibi diyabet ilaçları kullananlar krom takviyesi almadan önce mutlaka doktoruna danışmalıdır.
3-) Aspirin, ibuprofen, naproksen gibi ağrı kesicilerin kromla birlikte kullanımına da dikkat edilmelidir. Bu ilaçlar vücuttaki krom seviyelerini aşırı miktarda arttırabilmektedir.
4-) Kullanılan kalsiyum karbonat içerikli ya da lansaprazol türevi mide anti-asit ilaçları kromla etkileşime girerek birbirinin etkisini azaltabilir. İkisini bir arada kullanırken kontrollü olmakta fayda var.
5-) Depresyon ve anksiyete gibi durumlarda kromun olumsuz etkisi olabileceği için böyle bir durum varsa kullanmadan önce doktora danışılması gereklidir.
6-) Deri malzemelerle kontak alerjisi bulunanların krom alerjisi de mevcut olabilir, dikkatli olmakta fayda var.
7-) Karaciğer ya da böbrek problemi olanlar, ve ayrıca anemisi olanlar da doktora danışmadan kullanmamalılar.

Fiber Boost ³ kullanımı:
Günde bir porsiyon Fiber Boost ³ kullanabilirsiniz. İki öğün arasında kullanılması tavsiye edilir. Tavsiye edilen kullanım miktarını aşmayınız. Çeşitli ve dengeli beslenmeye ve sağlıklı bir yaşam sürmeye dikkat edin. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.

Hazırlanışı: İki ölçü kaşığı tozu 200 ml az yağlı (%1,5 yağ) ve laktozsuz süte veya 200 ml suya ekleyip karıştırınız. Karıştırmak için kullanacağız bardak en az 300 ml olmalıdır. Karışımı hazırlarken çalkalanabilir bir bardak kullanmanız önerilir. Karışımı hazırlarken çalkalanabilir bir bardak kullanmanız önerilir. Ürün sadece toz olarak tüketilmemelidir. Mutlaka süt veya su ile karışım halinde kullanılmalıdır.

“LR Fiber Boost ³ – Lif zengini içerikle kilo kontrolü ve sağlıklı beslenme” üzerine 6 yorum

  1. Merhaba bende şuan ürünü kullanıyorum fakat aldığım yer bana günde 2 defa 1’er ölçek kullan dedi ama kutunun üstünde günde 1 defa 2’şer ölçek yazıyor nasil kullanmalıyım acaba lütfen yardimci olur musunuz ?

    • Doğru olan günde 1 defa 2 iki ölçüdür.

  2. Ben Euthyrox 100 mcg kullanıyorum troid hastaları dikkatli kullansın denmiş peki nasıl kullanma mı önerirsiniz

    • Bu konuda ürün icerigiyle beraber doktorunuza danışmanız gerekiyor.

Yorumlar kapalı.