LR 2018 Kataloğu için tıklayın


LR Figuactive Karışık Bitki Çayı – Diyet ve kilo kontrolü

LR Figuactive Karışık Bitki Çayı diyet yaparak kilo vermek isteyen veya yalnızca bilinçli, sağlıklı beslenmeye dikkat eden kişiler içindir. Yalnızca doğal ham maddeler içerir. Aynı zamanda kalorisi düşük bir sıvı kaynağıdır ve diyet süresince bol miktarda sıvı takviyesi sağlar.

Figuactive Karışık Bitki Çayı’nın özellikleri

– Böbrek fonksiyonlarını canlandırır (ısırgan yaprağı)
– Eliminasyonu destekler (roybos yaprağı)
– İştahı azaltır (maté yaprağı)
– Ödemi azaltır (limon otu)
– Yağ yakımına yardımcı olur (meyan kökü)
– Uyarır ve üretken olmanızı sağlar (yeşil çay)

Figuactive Karışık Bitki Çayı nasıl hazırlanır?

1-2 silme çay kaşığı kadar çayı büyükçe bir kap içine koyup sıcak suyla (yaklaşık 200 ml) kaynatın, 5-7 dakika ağzı kapalı şekilde bekletin ve ardından süzün. Günde 3-4 kez tüketebilirsiniz.

Alman Gıda Topluluğu (Deutsche Gesellschaft für Ernährung e.V.) günlük yaklaşık 1,5 litre su veya şekersiz çay içilmesini önerir. Dış hava sıcaklığına, yaptığınız işe ve her şeyden önce diyet sırasında bir miktar daha fazla su tüketmeniz önerilir.

Öğün aralarında açlık hissi gelmesi durumunda Figuactiv serisindeki diğer ürünleri tüketmenizi öneririz. Çoğu iş ortağımız ve müşterimiz Figuactive shake veya Figuactive çorbalara ek olarak Aloe Vera Jel İçecek, Probalance ve Probiotic12 sipariş vermektedir. Özellikle de ProBalance kusursuz bir diyet sürdürmenize destek olur, böylece asidik vücudumuzda yağ birikimine engel olur.

Dilediğiniz kiloya ulaşmanızı sağlayacak ürün seçeneklerinden oluşan ve 28 gün boyunca kolay bir diyet yapmanızı sağlayacak bir çözüm arıyorsanız şu ürünümüze bir göz atın: LR 28 Günlük Body Mission

LR ürünlerinin İNTERNETTEN SATIŞI YASAKTIR, satılan ürünlerin orjinallik ve iade garantisi yoktur. Orjinal LR ürünlerini yetkili bir iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

DİYET ÜRÜNLERİ HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN BU FORMU DOLDURUN

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Aloe Vera Android Uygulamasi Indir

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Aralık 2014’ten bu yana LR Health & Beauty iş ortağıyım. İş tecrübem hakkımda bilgi almak için Linkedin profilime göz atın. LR’la ilgili paylaşımları takip etmek için Facebook grubuma üye olun.

İletişim FormuLR Facebook Grubu

Yorum yapın