Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR 28 Günlük Body Mission & FiguActiv ile kilo kontrolü

LR 28 Günlük Body Mission (28 Days Body Mission), size dilediğiniz kiloya ulaşmanızı sağlayacak ürün seçeneklerinden oluşur.

Bir kutu düşünün! İçerisinde tüm ana öğünlerinizi karşılayabilecek ürünler olsun. LR 28 Günlük Body Mission programı, günde 3 ana öğünden 2 tanesini LR’ın FiguActiv diyet ürünleriyle (Figuactive shakeler ve FiguActiv Çorbalar) karşılamanızı sağlar. Böylece 28 gün içinde istediğiniz kiloya ulaşırsınız.

Body Mission, basit ve kilo verme aşamasında vücudunuzun ihtiyaç duyacağı her şeyi içinde barındırıyor. Ürünlerin bileşimleri ve zengin protein miktarı sayesinde;

1. Vücudun yağ yakma miktarı artar.
2. Kas sistemi desteklenir.
3. Karbonhidrat miktarının daha düşük miktarda tutulmasını sağlar ve ayrıca açlık ataklarını önler.

Günde 2 öğününüzü Figuactive ürünleri ile değiştirirseniz;

– Kalori alımı azalır ve vücut yağ yakar.
– Vücudun daha sağlıklı ve verimli olmasını sağlayan bol miktarda mikro besin maddesi (vitaminler, mineraller, omega 3 yağ asitleri) sağlanır.
– Herhangi bir öğünü atlamanıza gerek kalmaz.

Body Mission’ın bu üç ana temeli uzmanlardan oluşan bir ekip tarafından geliştirilmiştir ve vücudun ihtiyaçlarına uyum sağlar. Bu üç ana temel, Figuactive Body Mission’ın içeriğiyle tamamen sağlanır. Böylece kilo kaybı olsa da vücudun gerekli tüm besin maddelerini alması garantilenir.

Sadece besinlerle istediğimiz kiloya ulaşmak kolay değil. Bu yüzden LR 28 Günlük Body Mission konseptinin içerisinde Figuactiv Bitki Çayı, Probalance gibi metabolizmayı hızlandıran ve vücudumuzun yağ yakımını destekleyici, aynı zamanda vücudumuzun kas kaybı yaşamaması için protein miktarını artıran FiguActiv Protein İçeceği gibi gıda takviyeleri de vardır. Bu ürünler, en ideal miktarda protein alımını sağlayan ve iç dengeyi koruyan açlık ataklarına karşı ölçülü destek oluşturur.

28 Günlük Body Mission Flexi Paket’te neler var?

LR 28 Gunluk Body Mission Flexi Paket

TÜrkiye’de satışta olan paketimizin ismi 28 Günlük Body Mission Flexi‘dir. Bu paketi satın alırken Figuactive shake ve Figuactive Çorbalar‘dan damak tadınıza göre 5 adet seçersiniz ve bunlara ek olarak aşağıdaki destek gıdalar (artı işaretiyle belirtilmiştir) paketinizle birlikte gelir:

– Figuactive Çilek Muz Aromalı Shake
– Figuactive Latte Macchiato Aromalı Shake
– Figuactive Vanilya Aromalı Shake
– Figuactive Patates Çorbası Auberge
– Figuactive Akdeniz Usülü Domates Çorbası
– Figuactive Hint Usülü Sebze Çorbası
+ Figuactive Protein Drink
+ ProBalance
+ Figuactive Karışık Bitki Çayı

Online Diyet Koçu

Diyet yaparken en önemli şeylerden biri de motivasyon. Pek çok kişi bu motivasyonu tek başına sağlayamadığı için bir diyetisyenden destek alır. LR 28 Günlük Body Mission bu desteği size paketle beraber gelecek bir online diyet koçuyla sağlıyor. Diyetiniz boyunca en büyük yardımcınız olacak, her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz bu online diyet koçu, diyetinizdeki ilerlemeyi size an be an gösterecek, diyet tarifleri, egzersiz önerileri ve pek çok ipucu paylaşacak.

Online Diyet Koçu’nda belirtilen öğünler için verilen tarif önerileri, destek ürünleri ve ayrıca Figuactive Protein Drink toplam besin tablosunda daha az kalori ve karbonhidrat içerecek ancak bir yandan enerji alınırken gün içinde ortalama üç öğün ile normal bir beslenmede ihtiyaç duyulan proteinlerden daha fazla miktarda sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Günlük ortalama 2.000 kcal alınmalıdır.

LR 28 Günlük Body Mission Flexi Set kullanımı hakkında bilgi alarak sağlıklı bir diyete başlamak aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın 😉

“LR 28 Günlük Body Mission & FiguActiv ile kilo kontrolü” üzerine 23 yorum

  • Bu tip durumlarda ürün içeriğiyle birlikte doktorunuza danışmanızı öneriyoruz.

 1. Insulin direnci olan ama insulin kullanmayan biri bu seti alabilir mi shake lerin icinde şeker varmı acaba?

  • Evet Shake’lerde az da olsa şeker mevcut.

  • Bu sayfadaki formu doldurarak bize ulaşın, fiyatlar hakkında size bilgi verelim.

 2. 28 günde kesin sonuç aliniyor mu? Kilo verilir mi düzenli kullanımda.

  • Merhaba. İşe yarayip yaramayacagi tamamen kişinin programa ne kadar uyduguna bağlı. Paketteki herseyi söylendigi gibi kullanırsa vermemesi imkansiz, cunku vücuda giren kalori miktarı belli. Ama gidip o uc öğünden birinde istediği seyi yiyebiliyor diye karbonhidrat ve cok yagli yerse, buyuk porsiyon yerse, ara ogunlerde sekerli şeyler yerse, kacamak yaparsa, hic egzersiz yapmazsa elbette kilo veremez.

  • Bunun için mutlaka ürün içerikleriyle birlikte doktorunuza danışmalısınız, zira set içinde Probalance gibi mineral hapları da var.

 3. Aysel hanım, bizler sirketin verdiği bilgilendirme doğrutusunda güncelleme yapıyor. Sirket ilk olarak 18 Nisan tarihini verdi. Ancak gümrük sorunlarından dolayı su an ürün satışa çıkamıyor. Oyalamak kelimesi haksız bir itham, bunun ne size ne bize faydasi var. Biz de sizin gibi bir an önce ürünün satışa çıkmasını bekliyoruz. Ne yazık ki Türkiye’de bürokrasi ağır işliyor. Belki de satışa çıkması haziranı bulacak, bilemiyoruz…

 4. Gümrük sorunlarından dolayı Mayıs ayına kaldı, tam gün veremiyoruz.

 5. Ürün gümrükten çıkarılmak için izin bekliyor. O yüzden tam günü belli değil.

  • Hamile ve emzirenlerin kullanması uygun değildir.

 6. Nisan ayında satisa cikacak, fiyati henüz belli değil.

 7. Bu ürün Nisan ayında stoklarımızda olacak.

 8. Aylık kataloglar sadece kampanyalı ürünleri içerir. Türkiye’ye yeni giren ürünler temmuz ayında yayınlanacak 6 aylık kataloğa eklenecek. Bu ürün ise Nisan ayında stoklarımızda olacak.

 9. Nisan ayında stoklara girmesi bekleniyor.

Yorumlar kapalı.