LR 28 Günlük Body Mission & FiguActiv ile kilo kontrolü

LR Figuactiv

DİKKAT: Gümrük işlemlerinin gecikmesi nedeniyse ürünün satışa çıkma tarihi belirsiz.

LR 28 Günlük Body Mission (28 Days Body Mission), size dilediğiniz kiloya ulaşmanızı sağlayarak ürün seçeneklerinden oluşur.

Bir kutu düşünün! İçerisinde tüm ana öğünlerinizi karşılayabilecek ürünler olsun. LR 28 Günlük Body Mission programı, günde 3 ana öğünden 2 tanesini LR’ın FiguActiv diyet ürünleriyle (FiguActiv Shake, FiguActiv Çorba, FiguActiv Bar, FiguActiv Vital vb) karşılamanızı sağlar. Böylece 28 gün içinde istediğiniz kiloya ulaşırsınız.

Sadece besinlerle istediğimiz kiloya ulaşmak kolay değil. Bu yüzden LR 28 Günlük Body Mission konseptinin içerisinde Figuactiv Bitki Çayı, Probalance gibi metabolizmayı hızlandıran ve vücudumuzun yağ yakımını destekleyici, aynı zamanda vücudumuzun kas kaybı yaşamaması için protein miktarını artıran FiguActiv Protein İçeceği gibi gıda takviyeleri de vardır.

Diyet yaparken en önemli şeylerden biri de motivasyon. Pek çok kişi bu motivasyonu tek başına sağlayamadığı için bir diyetisyenden destek alır. LR 28 Günlük Body Mission bu desteği size paketle beraber gelecek bir online diyet koçuyla sağlıyor. Diyetiniz boyunca en büyük yardımcınız olacak, her zaman yanınızda taşılabileceğiniz bu online diyet koçu, diyetinizdeki ilerlemeyi size an be an gösterecek, diyet tarifleri, egzersiz önerileri ve pek çok ipucu paylaşacak.

LR 28 Günlük Body Mission kullanımı hakkında bilgi alarak sağlıklı bir diyete başlamak bize uşalın.

LR ürünlerinin İNTERNETTEN SATIŞI YASAKTIR, satılan ürünlerin orjinallik ve iade garantisi yoktur. Orjinal LR ürünlerini yetkili bir iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünleri ile ilgileniyorsanız ücretsiz üye olarak indirimli alabilir veya %40 karla satışını yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. LR ürünleri, LR katalog veya LR üyelik koşulları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Aloe Vera Android Uygulamasi Indir

Aralık 2014’ten bu yana LR Health & Beauty iş ortağıyım. İş tecrübem hakkımda bilgi almak için Linkedin profilime göz atın. LR’la ilgili paylaşımları takip etmek için Facebook grubuma üye olun.

İletişim FormuLR Facebook Grubu

LR 28 Günlük Body Mission & FiguActiv ile kilo kontrolü” üzerine 18 yorum

  • Aylık kataloglar sadece kampanyalı ürünleri içerir. Türkiye’ye yeni giren ürünler temmuz ayında yayınlanacak 6 aylık kataloğa eklenecek. Bu ürün ise Nisan ayında stoklarımızda olacak.

 1. Sıf kendine daha fazla abone kazandırma amaçlınyapılan yalan dolan bir reklam, ürün yok gelmezde, reklamı bile yok sayfada, sif facebookta kendine uye toplamak icin yalan haberi verdiler

  • Ürün gümrükten çıkarılmak için izin bekliyor. O yüzden tam günü belli değil.

  • Gümrük sorunlarından dolayı Mayıs ayına kaldı, tam gün veremiyoruz.

  • Aysel hanım, bizler sirketin verdiği bilgilendirme doğrutusunda güncelleme yapıyor. Sirket ilk olarak 18 Nisan tarihini verdi. Ancak gümrük sorunlarından dolayı su an ürün satışa çıkamıyor. Oyalamak kelimesi haksız bir itham, bunun ne size ne bize faydasi var. Biz de sizin gibi bir an önce ürünün satışa çıkmasını bekliyoruz. Ne yazık ki Türkiye’de bürokrasi ağır işliyor. Belki de satışa çıkması haziranı bulacak, bilemiyoruz…

  • Bunun için mutlaka ürün içerikleriyle birlikte doktorunuza danışmalısınız, zira set içinde Probalance gibi mineral hapları da var.

Yorum yapın